فروش زعفران فله صادراتی با برگه آزمایش

آیا به دنبال معتبرترین مرکز فروش زعفران فله ای صادراتی با برگه ‌آزمایش هستید؟ برای خرید زعفران عمده و کیلویی همراه با سرتیفیکیت ها و برگه آزمایش زعفران چه باید کرد؟

مرکز فروش زعفران صادراتی به همراه استانداردهای لازم برای صادرات و به صورت تضمین شده کجاست؟ قیمت یک مثقال زعفران قائنات اصل چقدر است؟ مرکز اعلام قیمت روز زعفران در تهران کجاست؟

 فروش زعفران فله خرید زعفران عمده قیمت زعفران قائنات

مهم ترین نکات خرید زعفران عمده:

وقتی خریدار زعفران می خواهد در مقادیر عمده و کیلویی زعفران خریداری کند هزینه زیادی می پردازد. در خرید عمده زعفران پول زیادی پرداخت می‌شود. خریدار زعفران بیشتر نگران اصل بودن زعفران است و می خواهد مطمئن شود که زعفرانی که خریده است از کیفیت خوبی برخوردار است.

اما واقعا چگونه می توان به کیفیت زعفران پی برد؟ از کجا بدانیم به عنوان مثال وقتی 10 کیلو زعفران خریدیم همه این 10 کیلو زعفران از کیفیت خوبی برخوردار است؟ مهم ترین نکات برای خرید زعفران عمده چیست؟

یکی از نکات مهمی که در خرید عمده زعفران باید توجه کنید؛ یک دست بودن زعفران است یعنی باید همه حجم زعفرانی که خریده اید از نظر ویژگی های زیر یکسان و یکدست باشد: 

  • درشت بودن کلاله های زعفران 
  • سفیدی موجود در زعفران 
  • نبود تکه های به هم چسبیده در زعفران 
  • خوشرنگ بودن کلاله ها و تیره‌رنگ نبودن آنها

فروش زعفران فله با برگه آزمایش:

فروش زعفران به صورت فله ای در داخل کشور زیاد است علی‌ رغم اینکه معتقدیم بسته بندی زعفران سبب حفظ کیفیت زعفران در طول مدت نگهداری آن می شود اما خرید زعفران فله نیز طرفداران خاص خود را دارد.

بسته به مصرف زعفران و متناسب با حرفه و صنعتی که زعفران در آنجا به کار گرفته می شود ممکن است زعفران بسته بندی شده کارایی چندانی نداشته باشد. همچنین شرکت ها و کارخانه هایی که مصرف زعفران در آنجا زیاد است ترجیح می دهد زعفران فله را خریداری کنند.

قیمت زعفران فله ارزان تر از قیمت زعفران بسته بندی شده می باشد به همین جهت خریداران عمده زعفران از طریق خرید زعفران فله ای سود بیشتری می کنند.

شرکت زعفران فردوس یکی از معتبرترین مراکز فروش زعفران فله صادراتی با برگه آزمایش می باشد. ما برای مشتریانی که زعفران فله ای و کیلویی را خریداری می‌کنند سرتیفیکیت های زعفران خریداری شده را نیز تقدیم شان می کنیم.

خرید زعفران فله صادراتی تضمینی:

خرید زعفران فله صادراتی

برای صادرات زعفران هم از زعفران فله و هم بسته بندی شده استفاده می شود. صادرات زعفران فله در وزن های نیم کیلویی زعفران انجام می شود. اگر شما هم قصد خرید زعفران فله صادراتی تضمینی را دارید می‌توانید زعفران فله صادراتی را خریداری کرده و سپس خود آن را در وزن های 500 گرمی زعفران بسته بندی کنید.

خرید زعفران نگین اصل:

زعفران نگین یکی از مرغوب ترین انواع زعفران است. از مشخصات زعفران نگین تمام قرمز بودن کلاله های زعفران و قدرت رنگ دهی بالای آن می باشد.

زعفران نگین خود درجه کیفیت های متفاوتی دارد که بر اساس عیار رنگ دهی و ریز یا درشت بودن کلاله ها درجه بندی می شود.

شما می‌توانید زعفران نگین اصل و صادراتی را به صورت تضمینی در مقادیر عمده و کیلویی از ما خریداری کنید. برای خرید زعفران نگین اصل با ما تماس بگیرید.

خرید زعفران از کشاورز چگونه امکان پذیر است؟

خرید زعفران از کشاورز

مزیت های خرید زعفران از کشاورز زیاد است. مهمترین مزیت آن این است که از بابت اصل بودن و کیفیت زعفران اطمینان خاطر خواهید داشت مزیت دوم خرید زعفران از کشاورز این است که زعفران با قیمت تولید به دست مصرف کننده نهایی می‌رسد.

اما برای خرید زعفران از کشاورز دسترسی به تولیدکننده یا همان کشاورز برای همه امکان پذیر نیست. خرید زعفران از کشاورز چگونه امکان پذیر است؟

مجموعه زعفران فردوس که یکی از تولیدکنندگان بزرگ زعفران است این امکان را فراهم آورده تا همه هموطنان در سراسر ایران بتوانند با خرید زعفران از مزیت های خرید زعفران از کشاورز بهره مند شوند.

خرید زعفران عمده صادراتی با برگه آنالیز:

 مطمئن ترین راه خرید زعفران عمده صادراتی خرید اینترنتی زعفران قائنات

خریداران زعفران که در حجم‌های کیلویی زعفران می خرند، کیفیت و اصل بودن زعفران برایشان اهمیت ویژه‌ای دارد. در شرکت ما برای مشتریانی که اقدام به خرید کیلویی زعفران می کنند گواهینامه های بین المللی زعفران نیز ارسال می‌شود.

در واقع زعفران صادراتی به آزمایشگاه رفته و نظر استانداردهای بین المللی مورد ارزیابی قرار می گیرد. ما برگ تایید آزمایشات برای خریداران عمده زعفران ارسال می کنیم تا از کیفیت و اصل بودن زعفران اطمینان خاطر داشته باشند.

برای خرید زعفران عمده صادراتی با برگه آنالیز می توانید با ما تماس بگیرید.

برای خرید زعفران فله صادراتی به چه نکاتی توجه کنیم؟

بسیاری از عامه مردم هنگامی که میخواهند زعفران بخرند می‌پرسند قیمت زعفران چقدر است و در پاسخ به اینکه چه نوع زعفرانی می‌خواهید؛ می گویند زعفران درجه یک و اعلا!

برای خرید زعفران فله صادراتی به چه نکاتی توجه کنیم؟

در واقع باید بدانید زعفران انواع مختلفی دارد که هر کدام از آنها ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند و بنابراین با همدیگر متفاوت هستند.

به عنوان مثال زعفران نوع سرگل، زعفران نوع نگین، زعفران نوع دسته و… حال زعفران درجه یک می تواند هر کدام از این انواع نیز باشد یعنی زعفران سرگل درجه یک، زعفران نگین درجه یک، زعفران دسته درجه یک.

نکته اینجاست که زعفران دسته درجه یک دارای مقدار زیادی سفیدی است چرا که ویژگی زعفران دسته این است که سفیدی به همراه قرمزی زعفران می باشد ولی زعفران نگین درجه یک تمام قرمز و فاقد سفیدی است چراکه ویژگی و مشخصه زعفران نگین این است که در انتهای کلاله های آن هیچ گونه سفیدی وجود ندارد.

حتماً با این توضیحات متوجه شدید که برای خرید زعفران درجه یک شما باید با انواع زعفران آشنایی کامل داشته باشید و ملاک درجه یک بودن زعفران را فقط قرمز بودن زعفران قرار ندهید.

مشخصات زعفران صادراتی فله اصل:

 مشخصات زعفران صادراتی قیمت روز زعفران قائنات

زعفرانی که برای صادرات استفاده می شود باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد چراکه همانطور که گفتیم زعفران صادراتی آزمایش می شود. از نظر ظاهری نیز زعفران باید مشتری پسند بوده و ظاهر خوبی داشته باشد.

از جمله ویژگی های ظاهری زعفران صادراتی در فروشگاه ما می توان به این موارد اشاره کرد:

  • زعفرانی تمام قرمز و فاقد سفیدی
  • دارای کلاله های سالم و فاقد شکستگی
  • رنگ زعفران قرمز خوش رنگ است

اینها مشخصات زعفران صادراتی اصل بصورت فله می باشد که ما ارسال می کنیم.

چگونه به خرید اینترنتی زعفران فله اعتماد کنیم؟

خرید اینترنتی زعفران

خرید و فروش اینترنتی محصولات در دنیای گسترده امروز بسیار رواج یافته است و مهمترین مسئله در خرید اینترنتی بحث اعتماد است. در فروش اینترنتی زعفران بحث اعتماد پررنگ‌تر است چراکه زعفران محصولی گرانبهاست.

چگونه به خرید اینترنتی زعفران فله اعتماد کنیم؟

سایت زعفران فردوس یکی از سایت های معتبر فروش زعفران فله صادراتی می باشد که دارای نماد اعتماد الکترونیک است. ما با کسب نماد اعتماد الکترونیک این امکان را فراهم کرده‌ایم خریدار زعفران بدون نگرانی و با اعتماد کامل خرید خود را انجام دهد.

یکی دیگر از خدمات ارائه شده در این مجموعه این است که پس از دریافت زعفران؛ خریدار میتواند چنانچه از محصول ناراضی بود؛ آن را برگشت داده و پول خود را دریافت نماید.

قیمت یک مثقال زعفران قائنات اصل:

 قیمت یک مثقال زعفران قائنات قیمت یک مثقال زعفران در سال 98

آیا قیمت زعفران قائنات به صورت مثقالی افزایش می یابد؟ قیمت روز یک مثقال زعفران قائنات را چه کسانی تعیین می کنند، زعفران قاینات مثقالی چنده؟

واحدهای اندازه گیری زعفران مثقال و گرم می باشد. هر مثقال زعفران معادل 4.6 گرم زعفران است. زعفران قائنات مرغوب ترین زعفران ایران است که از منطقه قائنات خراسان جنوبی برداشت می شود.

اکثر مردم زعفران را با نام زعفران قاینات می شناسند.

انواع مختلف زعفران در بازار  موجود است شامل زعفران سرگل، زعفران دسته (رشته کامل یا دخترپیچ)، ریشه زعفران، سفیدی زعفران که هر یک دارای قیمت متفاوتی با دیگری می باشد.

در مطلب انواع زعفران در بخش مقالات به طور مفصل نوع های مختلف زعفران به تفصیل بیان شده است.

قیمت یک مثقال زعفران قائنات اصل ممکن است وقتی شما این مطلب را می خوانید قیمت ها تغییر کرده باشند. برای آگاهی از قیمت فروش زعفران فله صادراتی می توانید با مشاورین ما ارتباط بگیرید.

اعلام قیمت روز زعفران در تهران:

 قیمت روز زعفران در تهران قیمت روز زعفران قائنات

تهران و مشهد به عنوان کلان شهرهای ایران مرجع قیمتی زعفران محسوب می‌شوند. با راه اندازی سامانه بورس زعفران در سال های اخیر در تهران؛ اکثر خریداران زعفران پیگیر اعلام تغییرات قیمت زعفران در بازار بورس هستند.

مشهد به عنوان مرکز استان خراسان رضوی، یکی از عمده ترین مراکز خرید و فروش زعفران فله صادراتی است.

در تهران پایتخت نیز که قدرت خرید مردم برای زعفران بیشتر است اکثر خریداران زیبایی و بسته بندی زعفران برایشان مهم است و حاضرند زعفران بسته بندی شده را با قیمت بالاتر هم خریداری کنند.

بنابراین قیمت زعفران در تهران با قیمت زعفران در سایر شهر ها متفاوت است. علاوه بر این چون شهر تهران خود تولید کننده عمده زعفران نیست بنابراین اکثر زعفران هایی که در مراکز فروش زعفران در تهران وجود دارند توسط واسطه ها وارد شده‌اند این مسئله سبب می شود که قیمت روز زعفران در تهران بالاتر باشد.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ