فروش زعفران فله ای نگین درجه یک صادراتی

معتبرترین نمایندگی فروش زعفران فله ای کجاست؟ قیمت زعفران به دلار در سایر کشورها چقدر است؟ سود صادرات زعفران به صورت فله ای چقدر است؟ خرید زعفران نگین به همراه سرتیفیکیت های آن با قیمت ارزان از کجا امکان پذیر است؟

 قیمت لحظه ای‌ زعفران در مشهد قیمت لحظه ای زعفران ۹۸ قیمت یک مثقال زعفران قائنات

فروش زعفران به صورت فله ای:

افرادی که می‌خواهند زعفران را در مقادیر کیلویی خریداری کنند ترجیح می دهند زعفران فله را خریداری کنند.

پس از خرید زعفران فله باید آن را در جای مناسب قرار داد تا از کیفیت زعفران کاسته نشود. زعفران باید در جای خشک، سرد و به دور از نور و رطوبت نگهداری شود تا در طی زمان نگهداری عوامل بیرونی روی کیفیت عطر و رنگ زعفران اثر نکند.

زعفران فله فاقد بسته بندی است و قیمت ارزان تری دارد ولی در خرید عمده زعفران فله، اعتماد کردن به آن سخت است.

به همین جهت در ادامه خواهیم گفت که هنگام خرید زعفران فله به چه نکاتی باید توجه کنید.

شرکت ما یکی از معتبرترین مراکز فروش زعفران به صورت فله ای با تضمین کیفیت می باشد.

نکات ویژه خرید زعفران فله ای:

 قیمت زعفران قائنات قیمت یک کیلو زعفران قائنات

 

حتماً دغدغه اصل بودن زعفران را شما هم دارید. می خواهید بدانید چگونه به کیفیت زعفران فله ای که می خریم می توانیم پی ببریم. در اینجا نکات ویژه خرید زعفران فله ای برای این که بتوانید تشخیص دهید کیفیت زعفران چگونه است را بیان می کنیم.

  • درشت یا ریز بودن رشته های زعفران
  • سالم و شکسته بودن و کلاله ها
  • وجود یا عدم وجود زعفران و نرمه در محصول
  • میزان سفیدی همراه کلاله ها
  • قدرت رنگ دهی زعفران
  • خوش رنگ یا تیره رنگ بودن کلاله های قرمز زعفران

خرید عمده زعفران فله اصل:

 خرید عمده زعفران فله قیمت عمده زعفران قائنات

با در نظر گرفتن نکاتی که گفتیم میتوانید به کیفیت زعفرانی که خریده اید، پی ببرید.

به عنوان مثال زعفرانی که تمام قرمز و فاقد سفیدی است ورشته‌های زعفران درشت و سالم هستند و رنگ خوش رنگ با قدرت رنگ دهی بالا دارد زعفران مرغوب و درجه یک است.

اگر قصد خرید عمده زعفران فله اصل را داشتید یک نکته دیگر را نیز مدنظر باید قرار دهید. خرید کیلویی زعفران، به یک دست بودن محصول باید توجه داشته باشید یعنی همه حجم زعفرانی که میخرید از نظر کیفیت یکدست باشد و همچنین در زعفران تیکه های به هم چسبیده وجود نداشته باشد.

شرکت ما از معتبرترین مراکز فروش زعفران فله ای نگین می باشد.

فروش زعفران نگین بصورت فله:

 فروش زعفران نگین قیمت زعفران نگین در بازار

یکی از انواع زعفران که برای صادرات زیاد استفاده می شود زعفران نگین است. فروش زعفران نگین برای صادرات هم به صورت فله و هم بسته بندی شده انجام می شود.

زعفران نگین صادراتی عرضه شده در فروشگاه ما در بسته بندی های مخصوص صادرات عرضه می شود. زعفران فله صادراتی نیز در بسته بندی های نیم کیلویی مخصوص صادرات بسته بندی شده و پس از طی مراحل موردنظر به کشور مقصد ارسال می شود.

یکی از تفاوت های فروش زعفران نگین به صورت فله در شرکت ما این است که با تضمین کیفیت ارائه می شود. زعفران را در مقادیر کیلویی به همراه آنالیز آزمایشگاهی تقدیم مشتری می کنیم.

در واقع زعفران نگین را ابتدا به آزمایشگاه ارسال می کنیم تا از نظر کیفیت بررسی شود. بعد از تایید اصالت و کیفیت زعفران در آزمایشگاه نتیجه آزمایشات انجام شده را به صورت برگه آنالیز آزمایشگاهی به مشتریان تقدیم می کنیم. برای خرید زعفران و اطلاع از قیمت فروش زعفران فله می توانید با ما تماس بگیرید.

قوانین صادرات زعفران فله:

 قوانین صادرات زعفران قوانین صادرات چمدانی زعفران

خریداران عمده زعفران و به خصوص کسانی که قصد صادرات زعفران را دارند از زعفران نگین برای صادرات استفاده می کنند.

اگر برای اولین بار می خواهید وارد حوزه صادرات شوید باید بدانید که مدارک مورد نیاز شامل گواهی استاندارد، گواهی بهداشت، گواهی قرنطینه دامی نباتی و کارت بازرگانی را باید داشته باشید.

با در دست داشتن این مدارک و مراجعه به گمرک محل صدور، پس از انجام تشریفات گمرکی و پرداخت تعرفه ها می‌توانید زعفران را به کشور مورد نظر ارسال کنید.

اگر با قوانین صادرات زعفران فله آشنایی چندانی ندارید می توانید صفر تا صد کار به شرکت ما بسپارید.

سود صادرات زعفران فله ای نگین:

 سود صادرات زعفران زعفران صادراتی قائنات

خریداران زعفران می خواهند بدانند از فروش زعفران صادراتی چقدر سود به دست خواهند آورد و سود صادرات زعفران چقدر است؟

از آنجا که تعرفه های گمرکی و درصد مالیات در هر کشوری متفاوت است و بعلاوه قیمت زعفران در بازارهای جهانی تفاوت دارد بنابراین سود صادرات زعفران نیز بسته به هر کشوری فرق خواهد کرد.

قیمت زعفران در کشورهای اروپایی بسیار گران بوده و از طرفی روی زعفران وارداتی نظارت دقیقی انجام می شود و از بهترین انواع زعفران برای صادرات به این کشورها باید استفاده کرد.

زعفران نگین یکی از پرفروش ترین انواع زعفران برای صادرات می باشد. زعفران نگین به صورت فله ای و بسته بندی شده صادر می‌شود و سود آن در کشورهای مختلف بسته به قیمت فروش متفاوت است.

قیمت زعفران به دلار در سایر کشورها:

 قیمت زعفران به دلار قیمت زعفران در ترکیه98

معمولاً برای صادرات زعفران به خارج از کشور سوال اکثر افراد این است که قیمت زعفران به دلار در سایر کشورها چقدر است؟

در پاسخ باید گفت که قیمت زعفران در هر کشوری متفاوت است. علی رغم این که قیمت زعفران در داخل ایران نوسانات زیادی دارد قیمت زعفران به دلار و یورو با نوسانات قیمتی زیادی همراه نیست.

عامل اصلی تعیین کننده قیمت زعفران، نوع و درجه کیفیت زعفران است. نمودار قیمت زعفران از ارزان به گران عبارت است از زعفران دسته، زعفران پوشال، زعفران سرگل و زعفران نگین.

به طور کلی قیمت زعفران در بازارهای جهانی بین 1000 تا 3000 دلار معامله شده است.

قیمت زعفران نگین فله:

 قیمت زعفران نگین قیمت زعفران نگین صادراتی

زعفران نگین از نظر کیفیت انواع مختلفی دارد شامل زعفران شبه نگین، نگین پوشالی، نگین ممتاز، نگین صادراتی، سوپر نگین.

هرچقدر قدرت رنگ دهی زعفران نگین بالاتر باشد و از نظر ظاهری کیفیت بالاتری داشته باشد، قیمت آن بیشتر خواهد بود. زعفران نگین صادراتی از بهترین انواع زعفران است که دارای بالاترین کیفیت هم از نظر ظاهری و هم از نظر تولید رنگ می باشد.

برای اطلاع از قیمت زعفران نگین به صورت فله و بسته بندی شده می توانید هم اکنون با ما ارتباط بگیرید.

نمایندگی فروش زعفران فله ای:

 نمایندگی فروش زعفران نگین قیمت لحظه ای زعفران نگین

اگر کیفیت زعفران برایتان بسیار مهم است و به دنبال خرید بهترین زعفران هستید پیشنهاد می‌کنیم خرید زعفران نگین در فروشگاه ما را تجربه کنید. فروش زعفران فله ای نگین در شرکت ما انجام می پذیرد.

زعفران نگین که برای مشتریان ارسال می‌شود دارای بالاترین کیفیت در مقایسه با انواع زعفران نگین عرضه شده در بازار می باشد. حرف ما فقط شعار نیست شما می توانید یک نمونه از زعفران مورد نظر را سفارش دهید و کیفیت زعفران را از نزدیک ببینید.

درشتی و ضخامت کلاله های زعفران و عطر و بوی بی نظیر آن چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند. برگ تایید آزمایشات انجام شده روی زعفران نیز گویای قدرت رنگ دهی بالای زعفران عرضه شده می باشد.

تمامی انواع زعفران از نظر درصد خلوص، درصد رطوبت، مقدار پیکروسین و کروسین و قدرت رنگ دهی و… مورد آزمایش قرار می گیرد.

نتیجه آزمایشات به صورت گواهینامه صادر می شود و برای مشتریانی که خرید کیلویی زعفران از فروشگاه انجام می دهند ارسال می شود تا از بابت کیفیت زعفران اطمینان خاطر داشته باشند.

شرکت ما معتبرترین نمایندگی فروش زعفران فله ای در کشور می باشد. 

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ