لیست قیمت زعفران فله ای به روز

لیست قیمت زعفران فله ای به روز چقدر است؟ از کجا می توان زعفران فله اصل و 100% خالص را با قیمت مناسب خریداری کرد؟

قیمت لحظه ای‌ زعفران در مشهد قیمت لحظه ای زعفران نگین قیمت روز زعفران

تعیین قیمت روز زعفران:

قیمت زعفران برخلاف سایر محصولات تحت تاثیر میزان عرضه و تقاضای آن می باشد. به عنوان مثال در بازه های زمانی که عرضه زعفران به دلیل برداشت خوب گل زعفران، زیاد بوده، کاهشب بوده است. زمانی که تقاضای خرید شرکت های خارجی و صادرات زعفران افزایش یافته است قیمت زعفران نیز افزایشی بوده است.

بنابراین تعیین قیمت روز زعفران تحت تاثیر عوامل زیادی مانند میزان صادرات میزان عرضه و تقاضا نرخ دلار می باشد.

زعفران فله ای در برخی از حوزه‌ها مصرف زیادی دارد. شیرینی پزی ها، هتل ها و رستوران ها برای تهیه انواع دسر و شیرینی و غذا از زعفران استفاده می کنند. صاحبان این کسب و کارها ترجیح می‌دهند زعفران به صورت فله را خریداری کنند.

قیمت زعفران فله ارزان تر از قیمت زعفران بسته بندی شده است. زعفران بسته بندی شده به لحاظ کیفیت ظاهری برای فروش در فروشگاه ها و صادرات بسیار مناسب می باشد.

شما می توانید تصاویر انواع بسته بندی زعفران سرگل و نگین را در سایت مشاهده کنید. کسانی که زعفران را برای مصرف در حوزه کاریشان استفاده می‌کنند و قصد فروش زعفران را ندارند زعفران فله ای خریداری می کنند.

نکته برای خرید زعفران فله ای

برای خرید زعفران فله ای به چه نکاتی توجه کنیم؟

انواع زعفران پوشال، سرگل و نگین را میتوان به صورت فله خریداری کرد. بنابراین موقع خرید زعفران فله سرگل یا زعفران فله نگین، باید ویژگی‌های هر زعفران را مد نظر داشته باشیم.

بسیاری از خریداران زعفران موقع خرید دغدغه دارند که آیا زعفران اصل است؟ آیا زعفران فله ای که خریده اند، کیفیت خوبی دارد؟ برای خرید زعفران فله ای به چه نکاتی توجه کنیم؟

قبل از خرید زعفران فله شما باید با ویژگی های انواع زعفران آشنا باشید. اگر انواع زعفران و تفاوت بین آنها را بشناسید، مطمئن تر می توانید اقدام به خرید زعفران فله نمایید. برای این منظور می توانید به مطالب ارائه شده در سایت فروشگاه زعفران فردوس مراجعه کنید.

فروش بهترین زعفران فله ای:

 قیمت یک کیلو زعفران قائنات قیمت زعفران

زعفرانی که در شرکت ما عرضه می شود نسبت به سایر مراکز فروش برتری هایی دارد. ما تولید کننده زعفران هستیم و بدون واسطه فعالیت می‌کنیم بنابراین هم کیفیت زعفران و هم قیمت زعفران قابل مقایسه با سایر مراکز فروش نیست. فروش بهترین زعفران فله ای در شرکت ما در مقادیر کیلویی انجام می شود.

برای خرید کیلویی زعفران نیز برگه آنالیز زعفران را به مشتری ارائه می‌دهیم تا از بابت کیفیت و اصالت زعفران اطمینان خاطر داشته باشند. از جمله ویژگی های زعفران عرضه شده در شرکت ما می توان به این موارد اشاره کرد:

  • استفاده از زعفران امسالی
  • استفاده از زعفران خالص و 100% اصل قائنات
  • وجود کمترین میزان خامه یا سفیدی در محصول
  • قدرت رنگ دهی بالا
  • عطر و بوی زیاد
  • یکدست بودن محصول

آگاهی از قیمت زعفران فله ای به روز به شما کمک می‌کند با اطمینان بیشتر اقدام به خرید کنید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ