لیست قیمت امروز زعفران مشهد

لیست قیمت امروز زعفران مشهد چگونه است؟ بهترین زعفران مشهد کدام نوع زعفران است؟ قیمت زعفران تربت حیدریه چقدر است؟ آیا قصد خرید زعفران درجه یک از بازار مشهد را دارید و به دنبال مرکز معتبر عرضه کننده زعفران تضمین شده هستید؟

خرید زعفران عمده مشهد

خرید زعفران عمده در مشهد:

بازار زعفران مشهد یکی از بزرگترین مراکز فروش عمده زعفران در کشور است. انواع زعفران به صورت فله و بسته بندی شده در مغازه ها در این بازار عرضه می‌شوند.

اگر سری به این بازار زده باشید می بینید که زعفران با نام های مختلف مانند زعفران قائنات، زعفران قاینات، زعفران مشهد، زعفران بهرامن، زعفران سحرخیز و… به فروش می رسد. اگر قصد خرید زعفران عمده در مشهد را دارید با ما تماس بگیرید.

حتماً شما موقع خرید زعفران می خواهید بدانید کدام زعفران بهتر است در ادامه در این باره بیشتر صحبت خواهیم کرد.

بهترین زعفران در بازار کدام است؟

حتماً شما هم در بازار متوجه اختلاف قیمت فروش زعفران شده اید مثلاً قیمت زعفران بهرامن با قیمت زعفران سحرخیز متفاوت بوده است. بهترین زعفران در بازار کدام است؟

آنچه که قیمت زعفران را تعیین می کند نوع و کیفیت زعفران است. بنابراین اسامی مانند بهرامن یا سحر خیز فقط اشاره به شرکت توزیع کننده زعفران دارد و ارتباطی به نوع زعفران ندارد.

زعفران به طور کلی به چهار دسته اصلی شامل زعفران دسته، زعفران پوشال، زعفران سرگل و زعفران نگین تقسیم‌بندی می‌شود. در بین این چهار نوع، زعفران نگین چون تمام قرمز و فاقد سفیدی است، بهترین زعفران محسوب می شود.

هر کدام از انواع زعفران درجه کیفیت های مختلفی دارند و به زیر دسته هایی تقسیم بندی می شوند که قیمت آن با هم متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال قیمت زعفران سرگل ممتاز با قیمت زعفران سرگل صادراتی متفاوت است.

مرکز خرید زعفران سرگل:

خرید زعفران سرگل مشهد

زعفران سرگل از سایر انواع زعفران به دست می آید یعنی اگر سفیدی موجود در زعفران پوشال و دسته را از کلاله های قرمز رنگ جدا کنند، زعفران سرگل به دست می آید.

سرگل به معنی رشته بریده می باشد که اشاره به نحوه تولید آن دارد. بسته به کیفیت روش کار ممکن است مقدار ناچیزی از سفیدی در انتهای کلاله های قرمز رنگ باقی بمانند. بنابراین زعفران سرگل درجه کیفیت های مختلف و قیمت های متفاوت خواهد داشت.

شما می توانید از فروشگاه ما انواع زعفران سرگل را که از قدرت رنگی بسیار بالایی برخوردار است و زعفران ناب قائنات تهیه شده است را خریداری کنید.

خرید زعفران سرگل از فروشگاه ما محدودیتی ندارد و در مقادیر کیلویی و به صورت فله و بسته بندی شده می توانید سفارش خود را انجام دهید.

قیمت یک مثقال زعفران در تهران:

قیمت یک مثقال زعفران در بازار تهران

شاید شما اهل تهران باشید و در جستجوی قیمت زعفران در تهران هستید. طبیعتاً قیمت زعفران در تهران با قیمت زعفران در مشهد یکسان نخواهد بود.

شرکت های فروش زعفران در تهران بسیارند. برخی از این مراکز فروش خود نمایندگی پخش زعفران هستند و زعفران مورد نیاز خود را از استان های تولید کننده زعفران یا شرکت های فروش زعفران در مشهد تامین می کنند.

بنابراین قیمت یک مثقال زعفران در بازار تهران کمی بالاتر خواهد بود چرا که هزینه های حمل و نقل و نگهداری به قیمت اصلی زعفران اضافه می شود.

قیمت یک مثقال زعفران بسته به نوع بسته بندی زعفران نیز متفاوت خواهد بود.

بسته بندی های شکیل تر و زیبا تر مانند بسته بندی خاتم فلزی قیمت بالاتری دارند. قیمت هر مثقال زعفران سرگل و قیمت یک مثقال زعفران نگین بسته به درجه کیفیت آن متفاوت است و بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت به روز زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

قیمت زعفران تربت حیدریه:

قیمت زعفران تربت حیدریه

تربت حیدریه یکی از شهرستان های استان خراسان رضوی است که بیشترین میزان تولید زعفران از این شهرستان می باشد. زعفران تربت حیدریه نسبت به سایر شهرستان های استان از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و طرفداران زیادی دارد.

پس از برداشت زعفران از مزارع این شهرستان؛ کشاورزان زعفران را به مغازه های و شرکت های فروش زعفران عرضه می کنند.

قیمت زعفران تربت حیدریه بسته به کیفیت آن متفاوت است. هر چقدر زعفران کلاله های درشت تر، ضخیم تر و قدرت رنگی بالاتری داشته باشد قیمت زعفران بیشتر خواهد بود.

قیمت زعفران سال 1400 به دلیل کمبود گل زعفران و کاهش عرضه زعفران؛ قیمت زعفران در فصل برداشت زعفران بر خلاف سالهای گذشته دو تا سه برابر افزایش داشته است.

شما در بازار زعفران مشهد می توانید از قیمت روز زعفران تربت حیدریه و قیمت امروز زعفران مشهد مطلع شوید.

قیمت زعفران قائنات در بازار امروز:

قیمت زعفران قائنات

همانطور که قبلا هم اشاره کردیم عامل اصلی تعیین کننده قیمت زعفران؛ نوع و درجه کیفیت زعفران است بنابراین اینکه قیمت زعفران قائنات چقدر است یا قیمت امروز زعفران مشهد چقدر است بستگی به نوع زعفران دارد.

مثلاً قیمت زعفران سرگل مشهد یا قیمت زعفران سرگل قائنات. اگر هر دو نوع زعفران در وزن های یک گرمی با بسته بندی های یکسان از یک شرکت باشند آن گاه می توانیم با مقایسه کیفیت زعفران، قیمت آن را تعیین کنیم.

کیفیت زعفران به میزان سفیدی موجود در زعفران، درشت یا ریز بودن کلاله های زعفران و قدرت رنگ دهی زعفران بستگی دارد.

خرید زعفران درجه یک از بازار مشهد:

خرید زعفران درجه یک

اگر قصد خرید زعفران درجه یک را دارید می توانید انواع زعفران سرگل درجه یک، نگین درجه یک و پوشال درجه یک را در مقادیر کیلویی و گرمی از فروشگاه ما خریداری کنید.

در خرید کیلویی زعفران تمام سرتیفیکیت های مربوط به زعفران  و برگ آزمایشاتی که روی زعفران انجام می شود به شما ارائه خواهد شد تا از بابت کیفیت و اصل بودن زعفران اطمینان خاطر داشته باشید.

یکی از مزیت‌های دیگر فروشگاه ما این است که تولید کننده زعفران هستیم و زعفران را بدون واسطه عرضه می کنیم. خرید زعفران از کشاورز و فروش بدون واسطه آن سبب شده هم کیفیت زعفران حفظ شود و هم زعفران با قیمت بسیار مناسب به دست مصرف کننده برسد.

برای خرید زعفران درجه یک از بازار مشهد و اطلاع از لیست قیمت امروز زعفران مشهد با ما تماس بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ