قیمت روز سفیدی زعفران

قیمت روز سفیدی زعفران چقدر است؟ منظور از سفیدی زعفران چیست و چگونه به دست می آید؟ خواص و کاربرد ریشه زعفران چیست؟ مرکز فروش سفیدی زعفران مثقالی و گرمی کجاست؟

قیمت هر مثقال زعفران سفید چقدر است؟ ریشه سفید زعفران از کدام قسمت گل زعفران به دست می آید؟

سفیدی زعفران چیست؟

قیمت ریشه زعفران در مشهد قیمت ریشه سفید زعفران در مشهد

ریشه سفید زعفران چیست و از کدام قسمت گل زعفران بدست می‌آید؟

اگر تصویر گل زعفران را از نزدیک دیده باشید می دانید که کلاله های قرمز رنگ، سه شاخه بوده و به یک قسمت سفید یا ساقه متصل هستند.

پس از برداشت گل زعفران برای تولید انواع زعفران؛ قسمت کلاله های قرمز رنگ از سفیدی آن جدا می شود. به قسمت سفید رنگ که فاقد قرمزی است ریشه زعفران؛ دم یا کنج زعفران گفته می شود.

قیمت یک مثقال ریشه زعفران:

ریشه زعفران یا همان سفیدی زعفران بصورت گرمی و مثقالی بسته‌بندی شده و در بازار عرضه می‌شود. شما می توانید ریشه زعفران را به صورت فله ای نیز در مقادیر کیلویی از ما خریداری کنید. قیمت یک مثقال ریشه زعفران 22 هزار تومان می باشد.

بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید، ممکن است قیمت‌ها تغییر کرده باشد. برای اطلاع از قیمت ریشه زعفران می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت یک مثقال ریشه زعفران

خواص سفیدی زعفران:

بسیاری از افراد معتقدند، ریشه زعفران همان خواص زعفران را دارد.

به اعتقاد آنها چون ریشه یا خامه زعفران متصل به کلاله هاست و مواد مغذی زعفران با عبور از ریشه به کلاله ها می‌رسند، بنابراین خامه زعفران، خواص زعفران دارد. از عطر و طعم ریشه زعفران نیز در صنایع غذایی استفاده زیادی می شود.

برای خرید سفیدی زعفران یا خرید ریشه زعفران در مقادیر گرمی و مثقالی می توانید با ما تماس بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ