بزرگترین مرکز فروش عمده زعفران صادراتی

بزرگترین مرکز فروش عمده زعفران صادراتی کجاست؟ آیا می دانید قیمت زعفران به دلار در کشورهای مختلف چقدر است؟ از قوانین صادرات زعفران به خارج چه می دانید؟ قیمت هر کیلو زعفران به صورت فله امروز چقدر است؟

در این مطلب قصد داریم به این سوالات پاسخ دهیم.

قوانین صادرات زعفران

از قوانین صادرات زعفران چه می دانید؟

در ابتدا شما باید مجوزهای بهداشت، استاندارد، کارت بازرگانی را از موسسه های مربوطه بگیرید. بعد از گرفتن مجوزها؛ مراحل گمرکی شامل تکمیل اظهارنامه مالیاتی، پرداخت تعرفه های گمرکی و… را باید انجام دهیدو بعد از انجام تشریفات گمرکی شما می توانید زعفران را به کشور مقصد ارسال کنید.

قیمت زعفران صادراتی به دلار در کشورهای مختلف:

قیمت زعفران به دلار

زعفران محصولی صادراتی است و معمولاً برای صادرات، قیمت زعفران به دلار محاسبه می شود. نرخ دلار در هر روز تغییر می کند بنابراین برای قیمت زعفران به دلار در داخل کشور به راحتی می توان با یک ضرب ساده و آگاهی از قیمت روز دلار؛ قیمت زعفران را محاسبه کرد.

قیمت زعفران صادراتی در اسپانیا چنده؟

اسپانیا بزرگترین وارد کننده زعفران ایرانی است. بیشترین حجم زعفران صادراتی به این کشور به صورت فله می باشد. آیا می دانید قیمت زعفران صادراتی در اسپانیا چنده؟

از آنجا که کشور اسپانیا زعفران فله ایرانی را با نام خود بسته بندی کرده و روانه بازارهای جهانی می کند قیمت زعفران در اسپانیا بسیار بیشتر از قیمت زعفران در ایران است.

نوع زعفران کیفیت و بسته بندی آن عامل اصلی تعیین کننده قیمت زعفران در اسپانیا است. زعفران نگین و در مرحله بعدی زعفران سرگل پرفروش ترین انواع زعفران در این کشور هستند. شرکت ما با سابقه 30 سال فعالیت در حوزه تولید و صادرات زعفران معتبرترین مرکز فروش زعفران عمده محسوب می شود.

برای اطلاع از قیمت فروش عمده زعفران صادراتی می توانید الان تماس بگیرید.

بهترین زعفران برای صادرات چیست؟

قیمت زعفران در اسپانیا مرکز فروش عمده زعفران

بسیاری از افراد که قصد خرید زعفران صادراتی را دارند یا می‌خواهند به صورت چمدانی با خود زعفران به ببرند می پرسند بهترین زعفران صادراتی چیست؟
در هر کشوری ممکن است برخی از انواع زعفران طرفداران بیشتری داشته باشد.

به عنوان مثال در چین یا کشورهای اروپایی چون از زعفران در داروسازی بیشتر استفاده می شود، زعفران نگین خریدار بیشتری دارد. در کشورهای حوزه خلیج فارس، زعفران پوشال را به عنوان زعفران اصلی و پایه می شناسند چرا که احتمال تقلب در این نوع زعفران بسیار کم است.

بزرگترین مرکز فروش عمده زعفران:

اگر از صادرکنندگان زعفران هستید و به دنبال تامین کننده برای خرید عمده زعفران صادراتی می‌گردید؛ خرید زعفران از فروشگاه ما را تجربه کنید.

برای تامین زعفران مورد نیاز شما هیچ محدودیتی وجود نداشته و انواع زعفران در درجه کیفیت های متفاوت در مقادیر کیلویی موجود است. کیفیت ها 100% تضمین شده و به صورت فله یا بسته بندی شده به آدرس شما ارسال می شود.

شرکت ما بزرگترین مرکز فروش عمده زعفران صادراتی می باشد.

اگر قصد خرید زعفران کیلویی را داشته باشید گواهینامه‌های بین‌المللی مربوط به زعفرانی که خریده اید نیز به شما تقدیم خواهد شد.

قیمت زعفران کیلویی

قیمت فروش عمده زعفران سال 1402:

ما به عنوان تولیدکننده زعفران و یک مرکز فروش عمده زعفران صادراتی همواره سعی کرده‌ایم بالاترین کیفیت زعفران را با قیمت مناسب عرضه کنیم.

قیمت هر کیلو زعفران به صورت فله سته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت روز زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

هدف مجموعه ما از کشت و فروش زعفران عمده، افزایش سطح تولید زعفران و گسترش صادرات زعفران می باشد. ما عمده فروش زعفران هستیم و در زمینه فروش و صادرات زعفران فعالیت می کنیم. در حوزه فروش داخلی، زعفران فله یا بسته بندی شده در مقادیر بالا به تمامی شهرهای ایران ارسال می شود.

در آبان ماه 1401 میزان برداشت گل زعفران نسبت به سال 1400 نسبتاً خوب بود. افزایش عرضه زعفران به بازار سبب افت قیمت زعفران در فصل برداشت شد. در حالی که در سال 1401 به دلیل کاهش 50 درصدی تولید زعفران با افزایش دو تا سه برابری قیمت ها مواجه بود وضعیت بازار صادرات میزان تقاضای خرید و نوسانات نرخ ارز دلار بر قیمت فروش عمده زعفران سال 1402 تاثیرگذار خواهد بود.

قیمت هر کیلو زعفران در شرکت ما نسبت به کیفیتی که دارد بسیار ارزان است و قابل مقایسه با کیفیت سایر مراکز فروش زعفران نیست. برای اطلاع از قیمت فروش عمده زعفران صادراتی می توانید با ما تماس بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ