قیمت زعفران کیلویی مشهد سال 1402

قیمت زعفران کیلویی مشهد سال 1402 چند است؟ برای خرید زعفران در مقادیر عمده به صورت تضمین شده در مشهد به کجا باید مراجعه کنیم؟ خرید زعفران در مقادیر کیلویی به همراه ارائه برگه آنالیز و سرتیفیکیت های زعفران از کجا امکان پذیر است؟

 قیمت لحظه ای زعفران امسالی در مشهد

خرید زعفران عمده در مشهد بصورت تضمینی:

شاید شما هم قصد خرید کیلویی زعفران را دارید و می خواهید از فروش زعفران سود بیشتری به دست آورید و به دنبال راه حل می گردید.

شاید قصد خرید زعفران صادراتی را دارید و می خواهید به صورت چمدانی با خود زعفران به همراه ببرید ولی نه مجوزهای صادرات زعفران را دارید و نه از قوانین صادرات زعفران باخبرید.

در ادامه راهکارهایی به شما معرفی خواهیم کرد و نکاتی را ارائه خواهیم داد که به شما کمک می کند با اطمینان خاطر اقدام به خرید کیلویی زعفران نمایید.

برای اطلاع از قیمت زعفران کیلویی مشهد تماس بگیرید.

خرید زعفران در مقادیر کیلویی:

 خرید زعفران کیلویی در مشهد

شما می توانید انواع زعفران سرگل، نگین، پوشال و دسته را در مقادیر کیلویی از فروشگاه ما خریداری کنید. خریداران عمده زعفران برای تامین زعفران عمده دیگر لازم نیست نگران باشند.

فروشگاه ما به علت استقرار در منطقه قائنات خراسان جنوبی و دسترسی همیشگی به زعفران اصل قائنات در هر زمان که مشتری بخواهد، زعفران مورد نیاز را در کمترین زمان تامین می کند. شاید بپرسید چگونه می توان به اصل بودن زعفران و کیفیت آن اطمینان کرد؟!

در فروشگاه ما بنا به درخواست مشتری؛ در خرید زعفران عمده برگ آنالیز زعفران به همراه محصول ارسال می شود.

برگه آنالیز، نتیجه آزمایشات انجام شده روی زعفران است. در واقع زعفران از نظر استانداردهای بین المللی مانند درصد کروسین، پیکروکروسین و سافرانال که عامل رنگ، عطر و طعم زعفران هستند؛ آزمایش می شود. چنانچه ناخالصی در زعفران وجود داشته باشد در آزمایش مشخص می شود بنابراین شما با خیالی راحت می توانید اقدام به خرید زعفران کیلویی نمایید.

بعلاوه می توانید به صورت حضوری اقدام به خرید زعفران کنید و از نزدیک کیفیت زعفران را مورد سنجش قرار دهید. در کنار همه این ها خرید زعفران در فروشگاه ما تضمینی بوده و تا 7 روز بعد از ارسال نمونه می توانید چنانچه از زعفران ناراضی بودید آن را به ما برگشت دهید.

برای خرید زعفران در مقادیر کیلویی با ما ارتباط بگیرید. شرکت ما از معتبرترین مراکز فروش زعفران در مشهد می باشد.

قیمت کیلویی زعفران در مشهد سال 1402:

 قیمت هر کیلو زعفران امسال

برای پیش بینی قیمت زعفران بایستی عوامل زیادی را مدنظر قرار داد و سپس با توجه به برآیند آنها؛ قیمت زعفران را پیش بینی کرد.

تداوم خشکسالی و کمبود بارندگی موجب کاهش محسوس تولید زعفران در مزارع خراسان رضوی و دیگر استانهای کشور در سال 1400 شد. قیمت زعفران در سال 1400 افزایش 3 برابری نسبت به سال های قبل داسته که دلیل اصلی آن کاهش 50 درصدی زعفران بوده است.

همچنین یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت زعفران؛ نوع زعفران و کیفیت آن است. به عنوان مثال قیمت یک مثقال زعفران نگین بالاتر از قیمت یک مثقال زعفران سرگل است یا قیمت یک گرم زعفران سرگل صادراتی بالاتر از قیمت یک گرم زعفران سرگل ممتاز است.

به طور کلی نمودار قیمت زعفران به ترتیب افزایش قیمت عبارت است از زعفران دسته، زعفران پوشال، زعفران سرگل، زعفران نگین.

در آبان ماه 1401 تولید و برداشت گل زعفران نسبت به سال قبل بهتر بود. با افزایش عرضه زعفران به بازار شاهد افت قیمت زعفران بعد از فصل برداشت بودیم.

برعکس در آبان ماه 1402 با کاهش برداشت گل زعفران نسبت به مدت مشابه سال قبل مواجه بودیم همین امر سبب شد قیمت هر کیلو زعفران تقریباً ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان افزایش داشته باشد.

پیش بینی قیمت زعفران در سال 1403 بستگی به میزان عرضه زعفران در سال جاری و تاثیر آن بر صادرات زعفران دارد.

نوسانات دلار و شرایط خرید و فروش زعفران در بازارهای خارج نیز روی قیمت زعفران در سال 1403 تاثیر گذار می باشد.

عوامل موثر بر قیمت زعفران مشهد کدامند؟

حتماً شما هم هنگام سفر به مشهد سری به بازار خرید و فروش زعفران در آنجا زده اید. در مراکز مختلف، زعفران در بسته بندی های مختلف با قیمت های متفاوت عرضه می شوند برایتان سوال شده چرا قیمت فروش زعفران در مراکز مختلف با هم دیگر فرق دارد؟ عوامل موثر بر قیمت زعفران مشهد عبارتند از:

  • وضعیت صادرات زعفران به خارج از کشور
  • میزان عرضه زعفران به بازار
  • میزان تقاصای خرید زعفران در بازار داخل
  • زمان خرید زعفران
  • تعرفه های گمرکی صادرات زعفران
  • نوسانات ارز در کشور

شرکت ما از معتبرترین مراکز فروش زعفران در مشهد می باشد.

خرید زعفران از کشاورز در مشهد:

 قیمت خرید زعفران از کشاورز در مشهد

اگر به دنبال سود بیشتر از فروش زعفران هستید پیشنهاد ما به شما خرید زعفران از کشاورز است.

قیمت زعفران گرمی و قیمت زعفران مثقالی با خرید مستقیم زعفران از کشاورز بسیار ارزان تر و مناسب تر خواهد بود.

خرید زعفران از کشاورز در مشهد به دلیل حذف واسطه های خرید و فروش زعفران؛ هم اصل و مرغوب بودن زعفران را تضمین می کند و هم از افزایش کاذب قیمت زعفران جلوگیری می کند. بنابراین زعفران با کیفیت بالا و با قیمت تولید به دست مصرف‌کننده می‌رسد.

فروشگاه ما از تولید کنندگان زعفران در خراسان جنوبی بوده که در زمینه عرضه و فروش زعفران فعالیت می‌کند.

این فروشگاه همگام با مردم استان خود در زمینه کاشت و پرورش زعفران سابقه دیرینه داشته و با استفاده از تجربه زعفران کاران بومی منطقه و همکاری و ارتباط مداوم با فعالان حوزه خرید و فروش زعفران توانسته است زعفران قائن مشهد را با کیفیت بالا به سراسر کشور عرضه کند.

خرید زعفران قاین مشهد را با کیفیت عالی و قیمت مناسب با ما تجربه کنید. برای اطلاع از قیمت زعفران کیلویی مشهد با ما ارتباط بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ