قیمت هر گرم زعفران پوشال قلمدار

قیمت هر گرم زعفران پوشال قلمدار چقدر است؟ تفاوت زعفران پوشال قلمدار با زعفران پوشال معمولی در چیست؟ بهترین مرکز خرید زعفران پوشال کجاست؟

آشنایی با زعفران پوشال قلمدار:

آشنایی با تولید زعفران پوشال

آیا می‌دانید زعفران پوشال قلمدار چه نوع زعفرانی است و چه ویژگی‌هایی دارد؟ برای تولید زعفران پوشال قسمت سفیدی یا خامه از کلاله جدا می‌شود.

جدا کردن خامه از کلاله‌ها به گونه‌ای است که اتصال سه کلاله به همدیگر باقی می‌ماند. زعفران پوشال قلمدار زعفرانی است که دارای کلاله‌های قرمز رنگ درشت و طویل بوده و در انتهای آن مقدار اندکی سفیدی نیز وجود دارد.

تفاوت زعفران پوشال قلمدار و پوشال معمولی:

تفاوت زعفران پوشال قلمدار و پوشال معمولی

به طور کلی زعفران پوشال زعفرانی است که سفیدی نیز دارد در حالی که زعفران سرگل و نگین تمام قرمز هستند. تفاوت بین زعفران پوشال قلمدار و پوشال معمولی در ظاهر و کیفیت کلاله‌ها می‌باشد.

همانطور که از نامش پیداست زعفران پوشال قلمدار دارای کلاله‌های ضخیم‌تر، درشت‌تر و طویل‌تری است. زعفران پوشال معمولی کلاله‌های باریک‌تر و ریزتری دارد. به علاوه رشته‌های زعفران ممکن است دارای فرخوردگی و شکستگی نیز باشد.

قدرت رنگ دهی زعفران پوشال قلمدار بیشتر از زعفران پوشال معمولی می‌باشد چرا که درصد سفیدی آن کمتر است.

خرید زعفران پوشال قلمدار به صورت فله:

 

آیا به دنبال مرکزی مطمئن و معتبر برای خرید زعفران هستید؟ آیا مصرف زعفران در حوزه کاری شما زیاد است و قصد خرید زعفران به صورت فله‌ای را دارید؟

برای خرید زعفران پوشال قلمدار به صورت فله و در مقادیر کیلویی می‌توانید با ما تماس بگیرید. شرکت ما تولید کننده بوده و انواع زعفران را در مقادیر کیلویی و با کیفیت تضمینی عرضه می‌کند.

هر نوع زعفرانی که بخواهید به همراه آنالیز آزمایشگاهی در مقادیر عمده و کیلویی تقدیمتان خواهد شد. در کمترین زمان ممکن کیفیت دلخواه و مقدار مورد نیازتان را می‌توانید از شرکت ما تامین کنید.

تمامی محصولات نیز کیفیت ضمانت مرجوعی دارند بنابراین با خیالی راحت می‌توانید خرید کنید.

خرید زعفران پوشال به صورت فله

قیمت هر گرم زعفران پوشال در بازار:

اگر جویای قیمت زعفران شده باشید می‌بینید که در بازار، زعفران با قیمت‌های مختلفی عرضه می‌شود. علت اصلی تفاوت قیمت فروش، در کیفیت زعفران عرضه شده می‌باشد.

متاسفانه شاید بسیاری از فروشندگان با یک نام زعفران را عرضه کنند اما با کیفیتی مختلف.

به عنوان مثال در دو جای مختلف می بینید که قیمت هر گرم زعفران پوشال ۳۳ و ۳۹ هزار تومان می‌باشد! با خود می‌گویید هر دو که پوشال است پس چرا با قیمت‌های متفاوت عرضه شده؟

علت را باید در کیفیت زعفران عرضه شده جستجو کنید. برای اینکه متوجه اختلاف بین درجه کیفیت‌ها شوید به نکات زیر توجه کافی داشته باشید:

  • ریز یا درشت بودن کلاله‌ها
  • سالم یا شکسته بودن رشته‌های زعفران
  • ضخیم یا نازک بودن کلاله‌ها
  • درصد سفیدی موجود در زعفران
  • تیره یا روشن بودن رنگ کلاله‌ها
  • پارساله یا امساله بودن زعفران
  • وجود نرمه یا خاکه در زعفران

چنانچه قصد خرید زعفران پوشال را دارید و می‌خواهید از قیمت روز هر گرم زعفران پوشال در بازار مطلع شوید می‌توانید با ما ارتباط بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ