فروش آنلاین زعفران فله تضمینی

معتبرترین مرکز فروش آنلاین زعفران فله تضمینی کجاست؟ قیمت زعفران فله در بازار چقدر است؟ برای خرید زعفران فله به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

تولید انواع زعفران فله:

برندهای زعفران فله

 

آیا قصد خرید زعفران فله را دارید اما با انواع زعفران تفاوت بین آن آشنایی ندارید؟ برخلاف تصور عموم مردم؛ نام‌های زیادی که در بازار وجود دارد ارتباطی به نوع زعفران ندارند.

مثلاً زعفران بهرامن، زعفران سحرخیز، زعفران گلیران، زعفران قائنات، زعفران تربت حیدریه و امثال این‌ها نشان دهنده نام شرکت توزیع کننده و یا منطقه تولید زعفران است.

بنابراین در بین این نام‌ها در جستجوی بهترین زعفران نباشید چرا که این‌ها هیچ ارتباطی به نوع و کیفیت زعفران ندارند. به طور کلی چهار نوع زعفران وجود دارد که عبارتند از زعفران دخترپیچ، زعفران پوشال، زعفران سرگل، زعفران نگین.

همه انواع زعفران از گل زعفران به وجود می‌آید. کلاله‌های قرمز رنگ زعفران سه شاخه هستند و متصل به قسمت خامه یا سفیدی می‌باشند.

وقتی کلاله‌ها از قسمت سفیدی جدا شود انواع مختلف زعفران تولید می‌شود. در واقع نسبت سفیدی به قرمزی و نحوه جدا کردن کلاله از خامه، سبب به وجود آمدن انواع مختلف زعفران می‌شود.

بهترین زعفران فله چیه؟

بهترین زعفران درجه یک فله

همانطور که اشاره کردیم بسیاری از افراد به اشتباه در بین برندهای مختلف فکر می‌کنند که کدام بهتر است. مراکز زیادی در زمینه فروش آنلاین زعفران فعالیت می‌کنند.

زعفران بعد از اینکه تولید می‌شود توسط شرکت‌های مختلف خریداری شده و به صورت بسته‌بندی شده به بازار عرضه می‌شود. مثلاً شرکت بهرامن زعفران منطقه قائنات یا تربت حیدریه و امثال این‌ها را خریداری کرده و با نام خود به بازار عرضه می‌کند.

اینکه کدام زعفران بهتر است به نوع و درجه کیفیت آن بستگی دارد. در بین ۴ نوع زعفرانی که گفتیم زعفران نگین مرغوب‌ترین نوع زعفران بوده که بیشتر برای صادرات استفاده می‌شود.

قدرت رنگدهی بالا و تمام قرمز بودن زعفران نگین از ویژگی‌های شاخصی است که سبب شده بهترین نوع زعفران شناخته شود. البته یادآوری می‌کنیم اگر قصد فعالیت در بازار داخل را دارید بهترین زعفران مناسب کار شما زعفران سرگل می‌باشد.

زعفران سرگل نیز مانند زعفران نگین تمام قرمز است اما کلاله‌های آن ریز و شکسته شده می‌باشد. لازم به ذکر است که هر کدام از انواع زعفران از نظر درجه کیفیت به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند.

به عنوان مثال زعفران نگین ممتاز، زعفران شبه نگین، زعفران نگین صادراتی، زعفران سوپرنگین اتویی همگی درجه کیفیت‌های زعفران نگین هستند.

اگر با تفاوت بین انواع زعفران آشنایی چندانی ندارید می‌توانید به مقالات ارائه شده در سایت ما مراجعه کنید. اگر قصد خرید زعفران فله را دارید می‌توانید با ما تماس بگیرید تا بهترین زعفران متناسب با نیازتان به شما معرفی شود.

فروش آنلاین زعفران فله در مقادیر کیلویی:

فروش آنلاین زعفران کیلویی فله

آیا قصد خرید زعفران فله در مقادیر کیلویی و عمده را دارید اما نمی‌دانید از کجا زعفران بخرید؟ چگونه به کیفیت زعفرانی که خریده‌ایم پی ببریم؟

زعفران فله درجه یک چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟ سایت ما معتبرترین مرکز فروش آنلاین زعفران فله با کیفیت تضمین شده در مقادیر کیلویی می باشد.

در ادامه به شما خواهیم گفت هنگام خرید زعفران در مقادیر کیلویی به چه نکاتی توجه کنید. هر کدام از انواع زعفران ویژگی‌های خود را دارد.

مثلاً زعفران نگین تمام قرمز است در حالی که زعفران دخترپیچ تمام بخش سفیدی‌ یا خامه را دارد. به طور کلی زعفرانی که ویژگی‌های زیر را داشته باشد کیفیت بالایی دارد:

  • نسبت سفیدی به قرمزی ناچیز باشد
  • کلاله‌های زعفران درشت و فاقد شکستگی باشند
  • تکه‌هایی به هم چسبیده نداشته باشد
  • کلاله‌ها رنگ قرمز خوش رنگ داشته باشند
  • قدرت رنگ‌دهی زعفران بالا باشد
  • زعفران پارسالی نباشد
  • رشته‌های زعفران بلند، ضخیم و درشت باشند

شرکت ما یکی از معتبرترین مراکز فروش زعفران فله می‌باشد. ما در همه ایام سال به زعفران دسترسی داریم چرا که در قطب تولید زعفران یعنی منطقه قائنات هستیم.

هر نوع زعفرانی که بخواهید در مقادیر کیلویی موجود است. برگ آنالیز آزمایشگاهی زعفران را نیز تقدیمتان می‌کنیم. بنابراین از بابت اصل بودن و کیفیت زعفران مطمئن خواهید بود که بهترین زعفران را با مناسب‌ترین قیمت می‌خرید.

قیمت زعفران فله چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت زعفران فله چگونه تعیین می‌شه

اولین معیار تعیین قیمت زعفران فله؛ نوع و درجه کیفیت آن است. زعفران نگین بالاترین قیمت را دارد و زعفران دخترپیچ ارزان قیمت‌تر است.

قدرت رنگ دهی زعفران مربوط به کروسین موجود در کلاله‌های قرمز رنگ است. بنابراین هر چقدر نسبت سفیدی به قرمزی کمتر باشد قدرت رنگدهی زعفران بیشتر بوده و قیمت بالاتری دارد.

قیمت عمده فروشی زعفران ارزان‌تر از قیمت جزئی فروشی است. یعنی اگر شما زعفران را در مقادیر کیلویی خریداری کنید قیمت آن ارازن تر خواهد بود.

خدماتی که شرکت فروشنده عرضه می‌کند نیز روی قیمت آن تاثیرگذار است مثلاً ارائه برگ آنالیز آزمایشگاهی. شما می‌توانید زعفران فله درجه یک را با تضمین کیفیت به همراه برگ آنالیز آزمایشگاهی در مقادیر کیلویی از ما خریداری کنید.

برای اطلاع از قیمت روز زعفران فله می‌توانید با ما تماس بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ