قیمت خرید زعفران از کشاورز امسال

قیمت خرید زعفران از کشاورز امسال چقدر است؟ آیا در جستجوی مراکز خرید زعفران از کشاورز هستید؟ اگر کشاورز هستید و می خواهید زعفران خود را با بالاترین قیمت و سود ممکن بفروشید؟

آیا قصد خرید زعفران اعلا و درجه یک با تضمین کیفیت را دارید؟ آیا به دنبال زعفران تولید کشاورز و ۱۰۰% اصل با قیمت ارزان هستید؟

خرید زعفران از کشاورز و بدون واسطه:

خرید زعفران از کشاورز بدون واسطه

از جمله راه‌هایی است که باعث کم شدن تعداد واسطه ها از بازار خرید و فروش زعفران خرید مستقیم زعفران از کشاورز می شود. خرید زعفران از کشاورز و بدون واسطه چگونه امکان پذیر است؟

کشاورزان رنج اصلی کاشت، داشت و برداشت زعفران را به دوش کشیده تا محصولی با کیفیت از مزارع خود برداشت کنند با وجود این سود ناشی از فروش زعفران، نصیب دلالان خرید و فروش زعفران در بازار می‌شود.

برخی از سودجویان حتی برای سود بیشتر ممکن است دست به تقلب زعفران هم بزنند. با حذف این افراد، به کمک خرید زعفران از کشاورز، فرصت برای تقلب زعفران به صفر می رسد.

شرکت ما تولید کننده زعفران بوده و در زمینه کاشت و تولید زعفران سابقه 30 سال تجربه داریم. انواع زعفران برداشت خودمان را به سراسر شهر های ایران ارسال می کنیم.

فروش زعفران کشاورز در بازار:

حتماً می گویید همه افراد که به کشاورزان و تولیدکنندگان زعفران دسترسی ندارند! مثلاً یک هموطن بوشهری چطور می‌تواند از کشاورز خراسانی، زعفران بخرد؟!

فروشگاه زعفران فردوس در جهت حمایت از کشاورزان خراسان جنوبی و حفظ کیفیت اولیه طلای سرخ ایران؛ در حوزه فروش اینترنتی زعفران فعالیت می‌کند.

زعفران اصل قائنات از کشاورزان منطقه خریداری شده و پس از فرآوری و پاکسازی به صورت فله و بسته بندی به سراسر ایران عرضه می شود. فروش زعفران کشاورز در بازار توسط شرکت ما تصمینی می باشد.

تجربه دیرینه در زمینه تولید زعفران و آشنایی کامل با گیاه زعفران؛ به ما کمک کرده است تا بتوانیم انواع زعفران فله و بسته بندی شده را با بالاترین کیفیت از نظر عطر، طعم و قدرت رنگ دهی به بازار عرضه کنیم.

بهترین زعفران تولیدی کشاورز:

بهترین زعفران کشاورز

از نظر مردم بهترین نوع زعفران؛ زعفران ممتاز است اما کشاورزان منطقه خراسان جنوبی زعفران را بصورت دسته یا همان دخترپیچ تولید می کنند.

زعفران دخترپیچ تمام بخش سفیدی و قرمزی را با همدیگر به همراه دارد و هیچ قسمتی از آن جدا نشده است.

در زعفران دخترپیچ هم نمیتوان تقلب کرد و هم یکی از مزیت های زعفران دخترپیچ این است که قیمتش به نسبت زعفران های دیگر پایین می باشد. زعفران دخترپیچ بهترین زعفران تولیدی کشاورز می باشد.

خرید زعفران تولیدی کشاورز:

شاید این سوال برای همه شما بوجود آمده باشه که آیا زعفرانی که خریداری می کنیم واقعا از دست کشاورز است؟ یا اینکه از کجا باید زعفران اصل و خالص را مستقیم از کشاورز تهیه کنیم؟

باید در جواب این سوالات به شما بگوییم که تمامی زعفران هایی که شما استفاده می کنید تولیدی کشاورز است اما وجود شرکت هایی که به دنبال سود بیشتر از زعفران هستند باعث می شود به روشهای مختلف تقلب در زعفران کنند و یا چند نوع زعفران بی کیفیت را با همدیگر مخلوط کنند تا به سود بیشتر برسند.

برای خرید زعفران اعلا و اصل می توانید به فروشگاه ما مراجعه کنید زیرا زعفرانی که ما در شرکتمان به فروش می رسانیم بهترین زعفران بوده و مستقیم از کشاورز خریداری می شود.

لازم به ذکر است فروشگاه ما خود تولید کننده زعفران بوده و رضایت مشتریان اصلی ترین هدف ما بوده است.

شما با خرید عمده زعفران از فروشگاه ما می‌توانید از تخفیف قیمت فروش زعفران نیز بهره مند شوید.

فروشگاه ما برای تامین زعفران در مقادیر عمده اقدام به خرید زعفران از کشاورزان بومی خراسان نموده و زعفران اصل و خالص را پس از انجام مراحل فرآوری با حفظ کیفیت اولیه؛ مستقیما به دست مصرف کنندگان سراسر کشور می رساند.

برای خرید زعفران تولیدی کشاورز و یا اگر کشاورز هستید جهت فروش زعفران خود می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت خرید زعفران پوشال:

قیمت خرید زعفران پوشال

یکی از انواع زعفران که توسط کشاورزان تولید می‌شود زعفران پوشال می باشد.

در واقع هنگام برداشت گل زعفران؛ کشاورزان سفیدی آن را از قسمت قرمزی جدا می کنند. به دلیل اینکه مقدار کمی از سفیدی به همراه کلاله های قرمز رنگ باقی می ماند به آن زعفران پوشال گفته می‌شود.

قیمت خرید عمده زعفران پوشال صادراتی بر حسب کیفیت متفاوت است. قدرت رنگ دهی زعفران پوشال صادراتی وابسته به کیفیت آن در حدود ۱۷۰ تا ۲۵۰ واحد است. 

برخی از افراد به دلیل اتصال کلاله به خامه و کاهش احتمال تقلبی بودن، به این نوع زعفران اعتماد بیشتری دارند. لطفا توجه داشته باشید که قیمتها برای خرید و تحویل در داخل ایران است.

تاثیر صادرات بر قیمت زعفران کشاورز:

نسبت به مدت مشابه سالهای گذشته، حدود 10 درصد افت صادرات زعفران داشته‌ایم.

رئیس شورای ملی زعفران ایران با بیان این‌که قیمت زعفران به نسبت زحمتی که کشاورزان می‌کشند، مطلوب نیست، بیان کرده بسته‌بندی زعفران باید با برند ایرانی باشد و با این برند صادر شود.

قیمت خرید زعفران از کشاورز با قیمت صادراتی بسیار فاصله دارد. با افزایش نرخ ارز، سرمایه کشاورزان زعفران‌کار به هدر رفته و فاصله قیمتی بسیاری بین قیمت خرید از کشاورز تا بازار صادراتی وجود دارد.

شورای ملی زعفران تلاش دارد با برندسازی و حضور در بازار جهانی و مدیریت بازار صادرات زعفران به سمتی حرکت کند که قیمت زعفران به نفع کشاورزان منصفانه تعیین شود.

قیمت خرید و فروش زعفران کشاورز چقدر است؟

قیمت خرید و فروش زعفران کشاورز

توجه داشته باشید که همیشه قیمت خرید زعفران کشاورز با قیمت فروش زعفران در بازار متفاوت است.

بگذارید بیشتر توضیح دهیم در واقع زعفران بعد از اینکه توسط کشاورز تولید می شود برای اینکه به دست مصرف کننده نهایی برسد چرخه طولانی را طی می‌کند.

به عنوان مثال کشاورز زعفران خود را به مغازه دار و مغازه دار زعفران خود را به یک شرکت بزرگتر عرضه می کند و این چرخه همان طور ادامه پیدا می کند.

در فصل برداشت زعفران بستگی به میزان تولید گل زعفران قیمت زعفران تغییر می‌کند. به عنوان مثال در آبان ماه 1402 به دلیل کاهش برداشت گل زعفران قیمت زعفران در این بازه افزایش یافت.

وجود واسطه ها و دلالان باعث افزایش کاذب قیمت زعفران می شود به همین دلیل قیمت خرید زعفران از کشاورز با قیمت فروش زعفران در بازار متفاوت است.

ما در فروشگاه زعفران فردوس برای حمایت از تولیدکنندگان؛ زعفران کشاورز را با نرخی بالاتر از قیمت روز زعفران خریداری می کنیم.

ما زعفران تولید شده توسط کشاورزان خراسان جنوبی شهرستان سرایان را با بالاترین قیمت روز زعفران خریدار هستیم.

جهت کسب رضایت خریداران زعفران نیز؛ زعفران را با قیمت مناسب و ارزان در بازار عرضه می‌کنیم. در واقع ما از طریق فروش بیشتر و سود کمتر هزینه های خود را جبران میکنیم.

هدف ما این است که با فروش زعفران اعلا با قیمت مناسب؛ هموطنان عزیز را به خرید زعفران از کشاورز ترغیب نماییم تا به چرخه تولید کمک بیشتری کرده باشیم.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ