قیمت مثقالی زعفران نگین درجه یک

قیمت مثقالی زعفران نگین درجه یک چقدر است؟ قیمت هر گرم زعفران نگین ممتاز با قیمت یک گرم زعفران نگین درجه یک چقدر تفاوت دارد؟ ویژگی‌های زعفران نگین درجه یک چیست؟

آشنایی با زعفران نگین درجه یک:

آشنایی با زعفران نگین اعلا

 

آیا با نحوه تولید زعفران نگین آشنا هستید و می‌دانید چگونه می‌توان زعفران نگینی تهیه کرد؟

اگر بلافاصله که کلاله‌های زعفران مرطوب هستند قسمت خامه از کلاله جدا شود زعفرانی تمام قرمز به نام زعفران نگین به وجود می‌آید.

زعفران نگین مرغوب‌ترین نوع زعفران است که چون سفیدی ندارد دارای بالاترین قدرت رنگ دهی می‌باشد. کلاله‌های زعفران نگین توسط دستگاه خشک می‌شود در نتیجه از نظر زیبایی ظاهری کیفیت بالایی دارد.

کلاله‌های زعفران نگین صاف و بدون فر خوردگی هستند. از نظر درشتی و ضخامت نیز دارای کلاله‌هایی طویل و ضخیم می‌باشد.

معرفی انواع زعفران نگین در بازار:

معرفی انواع زعفران نگین در بازار ایران

آیا می‌دانید زعفران نگین خود درجه کیفیت‌های مختلفی دارد؟ با تفاوت بین انواع زعفران نگین در بازار چقدر آشنا هستید؟ حتماً شما هم با اختلاف قیمت زعفران در مراکز فروش مواجه شده‌اید. علت اصلی این امر تفاوت در کیفیت زعفران عرضه شده می‌باشد.
انواع زعفران نگین عبارتند از زعفران سوپرگین، زعفران نگین صادراتی، زعفران نگین ممتاز، زعفران نگین پوشالی و زعفران شبه نگین.

بسیاری از افراد با تفاوت بین انواع زعفران گفته شده آشنایی ندارند بنابراین به راحتی فریب می‌خورند.

به عنوان مثال اگر در یک فروشگاه زعفران نگین را با قیمت ۴۰ هزار تومان و در فروشگاه دیگر گرمی ۵۰ هزار تومان بفروشند بسیاری از افراد فریب قیمت زعفران ارزان قیمت را می‌خورند.

از دید این افراد هر دو زعفران نگین است پس فروشگاهی که ارزان‌تر می‌فروشد را انتخاب می‌کنند. غافل از اینکه نوع زعفران و کیفیت زعفرانی که به آنها داده شده متفاوت بوده است.

اگر می‌خواهید با زعفران نگین بیشتر آشنا شوید می‌توانید به مقالات ارائه شده در سایت ما مراجعه کنید. خرید انواع زعفران نگین با کیفیت‌های مختلف از شرکت ما امکان‌پذیر است.

ما تولید کننده زعفران هستیم و انواع مختلف زعفران را با کیفیت تضمین شده و قیمت مناسب عرضه می‌کنیم.

خرید زعفران نگین درجه یک با تضمین آزمایشگاهی:

خرید زعفران نگین صادراتی با تضمین آزمایشگاهی

همانطور که گفتیم در مراکز مختلف کیفیت‌های مختلفی از زعفران نگین عرضه می‌شود. بهتر است خریدار زعفران به وجود تفاوت‌های بین زعفران نگین آشنا باشد تا بتواند بهترین زعفران را خریداری کند.

در شرکت ما انواع زعفران نگین به صورت فله و بسته‌بندی شده موجود است. ما به مشتریان تمامی اطلاعات مربوط به خرید زعفران را ارائه می‌دهیم تا با آگاهی اقدام به خرید زعفران مورد نیاز خود نمایند.

به علاوه به مشتریانی که خرید کیلویی زعفران دارند برگ آنالیز آزمایشگاهی زعفران را نیز تقدیم می‌کنیم.

در واقع در شرکت ما انواع زعفران ابتدا به آزمایشگاه ارسال شده و از نظر کیفیت و قدرت رنگ‌دهی و سایر پارامترها مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. نتیجه آزمایشات انجام شده به صورت برگ آنالیز تقدیم خریدار می‌شود.

مزیت دیگر خرید زعفران نگین از شرکت ما این است که تولید کننده زعفران هستیم. تمامی انواع زعفران مستقیماً و بدون وجود هیچ واسطه‌ای از تولید کننده به دست مصرف کننده می‌رسد.

تمامی کیفیت‌ها تضمین شده هستند و ضمانت مرجوعی دارند. برای خرید زعفران نگین درجه یک و یا سایر انواع زعفران می‌توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت زعفران نگین در بازار چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت زعفران نگین در بازار چگونه تعیین می‌شه

همانطور که اشاره کردیم یکی از دلایل تفاوت قیمت فروش زعفران، تفاوت در کیفیت عرضه شده است.

وجود کیفیت‌های مختلف سبب می‌شود زعفران با نام‌های مختلفی عرضه شود به عنوان مثال زعفران نگین ممتاز ، زعفران نگین صادراتی و زعفران سوپرنگین اتویی.

در بین درجه کیفیت‌های مختلف؛ زعفران سوپرنگین اتویی بالاترین قیمت را دارد. این نوع زعفران ویژه صادرات به خارج از کشور بوده و از نظر ظاهری و قدرت رنگدهی بالاترین کیفیت را داراست.

عرضه زعفران نگین در بسته‌بندی‌های شکیل و زیبا قیمت آن را دوچندان می‌کند. قیمت زعفران نگین فله ارزان‌تر از قیمت زعفران نگین بسته‌بندی شده می‌باشد.

قیمت عمده فروشی زعفران نگین نیز از قیمت جزئی فروشی ارزان تر می‌باشد. اگر می‌خواهید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید می‌توانید زعفران نگین را به صورت فله از مراکز عمده فروشی معتبر خریداری کنید.

شرکت ما بزرگترین و معتبرترین مرکز فروش زعفران نگین می باشد. ما در قطب تولید زعفران یعنی قائنات استقرار داریم و همواره به انواع زعفران دسترسی همیشگی در تمام ایام سال داریم. تامین زعفران در مقادیر کیلویی و عمده تخصص ماست.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ