قیمت کیلویی زعفران ممتاز قائنات

قیمت کیلویی زعفران ممتاز قائنات چقدر است؟ معتبرترین مرکز فروش زعفران قائن کجاست؟ برای خرید زعفران فله در مقادیر کیلویی به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

نحوه تولید انواع زعفران قائنات:

نحوه تولید انواع زعفران قائنات

امروزه زعفران علاوه بر استان های خراسان در شهرهای زیادی از سایر استانها نیز کاشت می‌شود. بر کسی پوشیده نیست که کیفیت زعفران قائنات بهتر از کیفیت سایر مناطق می باشد.

زعفران گیاهی گرمسیری است و در مناطقی که از نظر آب و هوای سازگار باشد رشد خوبی دارد.

زعفران قائنات از نظر جغرافیایی و حاصلخیزی خاک مناسب ترین شرایط برای کشت زعفران را فراهم کرده است. به همین دلیل زعفران برداشت شده از این منطقه از نظر قدرت رنگ دهی و عطر و بو بی‌نظیر است.

بعد از اینکه گل زعفران از مزارع برداشت شد قسمت کلاله از خامه جدا می شود. انواع زعفران شامل زعفران نگین، زعفران سرگل، زعفران پوشال و زعفران دخترپیچ به وجود می آید.

از آنجا که جدا کردن کلاله از خامه کاری زمانبر بوده و با دست انجام می‌شود اکثر کشاورزان این کار را انجام نمی‌دهند. یعنی بدون جدا کردن کلاله از خامه آن را مرتب روی هم چیده و زعفران دخترپیچ درست می کنند.

بعد از اینکه زعفران خشک می‌شود، سرفرصت، کلاله ها از قسمت سفیدی با الک کردن جدا شده و زعفرانی تمام قرمز به نام زعفران سرگل به وجود می آید.

حتما می پرسید پس زعفران نگین چه زعفرانی است؟ اگر بلافاصله که هنوز زعفران مرطوب است کلاله از سفیدی جدا شود زعفرانی تمام قرمز به نام نگین به وجود می آید. برای آشنایی بیشتر با انواع زعفران می توانید به سایر مقالات سایت ما مراجعه کنید.

معرفی زعفران ممتاز قائنات:

معرفی انواع زعفران ممتاز قائنات

همانطور که اشاره کردیم چهار نوع زعفران وجود دارد که همه آنها از گل زعفران به دست می آیند.

زعفران سرگل زعفرانی تمام قرمز است که پس از مرحله خشک شدن از زعفران پوشال و دخترپیچ به وجود می آید. در طی فرآیندی که کلاله از سفیدی جدا می‌شود برخی از رشته های زعفران شکسته می شوند.

بنابراین یکی از ویژگیهای زعفران سرگل شکسته بودن کلاله های آن است. به زعفرانی که به این روش به دست می‌آید زعفران سرگل ممتاز نیز گفته می شود.

در انتهای برخی از کلاله های زعفران ممتاز ممکن است مقدار اندکی سفیدی نیز وجود داشته باشد که به کیفیت کار بستگی دارد.

برای خرید زعفران ممتاز قائنات در مقادیر کیلویی و مثقالی می توانید با ما تماس بگیرید.

فروش فله زعفران قائنات:

فروش فله ای زعفران قائنات

شهرت زعفران قائنات باعث شده بسیاری از افراد از این نام برای فروش بیشتر خود استفاده کنند.

متاسفانه برخی ها نیز زعفران بی کیفیت و تقلبی را با نام قائنات در بازار عرضه می کنند! بنابراین همیشه باید از مراکز معتبر اقدام به خرید زعفران نمایید.

در فروش فله ای زعفران اعتماد کردن دشوار تر است چرا که فاقد بسته بندی بوده و نام و نشانی از محل تولید وجود ندارد. اگر می خواهید از اصل بودن زعفران و کیفیت آن اطمینان خاطر داشته باشید می‌توانید از شرکت ما اقدام به خرید زعفران قائنات اصل نمایید.

ما در زمینه تولید، فروش و صادرات زعفران بیش از ۳۰ سال تجربه داریم. زعفران برداشته شده از مزارع منطقه خودمان را به صورت فله و بسته بندی شده عرضه می کنیم.

به مشتریانی که در مقادیر کیلویی زعفران را خریداری می کنند آنالیز زعفران را نیز تقدیم می کنیم. برگ‌آنالیز زعفران نشان دهنده آزمایشاتی است که روی زعفران انجام شده و قدرت رنگی زعفران و وجود ماده افزودنی و اصلی یت تقلبی بودن زعفران در این برگه آزمایشگاهی نشان داده می‌شود.

با خرید کیلویی زعفران فله از شرکت ما می توانید بالاترین کیفیت زعفران را با مناسب ترین قیمت خریداری کنید.

قیمت فروش کیلویی زعفران امسالی:

قیمت فروش کیلویی زعفران

شاید شما هم قصد خرید کیلویی زعفران را دارید و به دنبال مراکز فروشی هستید که زعفران را با قیمت مناسب ترعرضه کنند. توجه داشته باشید در کنار مقایسه قیمت ها حتما کیفیت ها را ارزیابی کنید.

همان طور که اشاره کردیم بسیاری از فروشندگان زعفران خودشان تولید کننده نیستند و از آنجا که بسیاری از خریداران نیز اطلاعات چندانی در مورد تفاوت بین انواع زعفران دارند از ناآگاهی آنها سوء استفاده می‌شود.

به عنوان مثال برخی از فروشندگان زعفران سرگل را به جای زعفران نگین می‌فروشند.

از طرفی هر نوع زعفران درجه کیفیت های مختلفی دارد به عنوان مثال زعفران نگین شامل زعفران نگین پوشالی، نگین ممتاز، نگین صادراتی و سوپرنگین می باشد. آیا می‌دانید تفاوت این ها در چیست؟

بنابراین بسیار مهم است که هنگام خرید زعفران به نام زعفران و قیمت آن اکتفا نکنید. با خرید زعفران از مراکز عمده فروشی می توانید زعفران را با قیمت ارزان تر خریداری کنید.

شرکت ما یکی از معتبرترین مراکز فروش عمده زعفران قائنات می‌باشد که زعفران را به صورت فله و بسته بندی شده در مقادیر کیلویی عرضه می کند.

تمامی کیفیت ها ۱۰۰% تضمینی هستند و در صورت نارضایتی مشتری می‌تواند زعفران را برگشت داده و تمامی پول خود را دریافت نماید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ