قیمت هر گرم زعفران ممتاز

قیمت هر گرم زعفران ممتاز چقدر است؟ قیمت فله و بسته‌بندی شده زعفران سرگل در بازار چقدر است؟ معتبرترین مرکز فروش زعفران ممتاز قائنات کجاست؟

زعفران ممتاز چه زعفرانی است؟

زعفران ممتاز چه زعفرانی؟

منظور از زعفران ممتاز همان زعفران سرگل می‌باشد. آیا می‌دانید زعفران سرگل چه ویژگی‌هایی دارد و چگونه تولید می‌شود؟

زعفران سرگل زعفرانی تمام قرمز است که دارای کلاله‌های شکسته شده و ریز می‌باشد. علت اینکه کلاله‌های زعفران سرگل شکسته شده هستند به نحوه تولید آن ارتباط دارد.

حتماً می‌دانید زعفران دخترپیچ و پوشال دارای سفیدی نیز می‌باشند. با الک کردن زعفران دخترپیچ و پوشال قسمت خامه یا سفیدی از کلاله‌ها جدا می‌شود و زعفرانی تمام قرمز به نام زعفران ممتاز یا سرگل تولید می‌شود.

طی الک کردن چون کلاله‌ها خشک هستند شکسته می‌شوند. در ادامه درباره ویژگی‌های زعفران ممتاز و تفاوت آن با زعفران نگین به طور مفصل صحبت خواهیم کرد.

تفاوت زعفران ممتاز با زعفران نگین:

تفاوت زعفران سرگل ممتاز با زعفران نگین

هر دو نوع زعفران نگین و ممتاز تمام قرمز هستند اما با همدیگر تفاوت‌هایی دارند.

همانطور که اشاره کردیم زعفران ممتاز دارای کلاله‌های شکسته شده است در حالی که زعفران نگین دارای کلاله‌های درشت و سالم می‌باشد. علت این امر به نحوه تولید زعفران نگین برمی‌گردد.

در زعفران نگین بلافاصله بعد از برداشت گل زعفران‌، کلاله های قرمز رنگ را از سفیدی جدا می‌کنند. چون زعفران هنوز مرطوب است کلاله‌ها سالم و بدون شکستگی خواهند بود. قدرت رنگ دهی زعفران نگین بالاتر از زعفران سرگل ممتاز می‌باشد.

زعفران نگین توسط دستگاه خشک شده و کلاله‌های آن صاف و بدون فر خوردگی هستند. در زعفران ممتاز کلاله‌های زعفران فرخوردگی نیز دارند و از نظر طول و ضخامت کوتاه‌تر و باریک‌تر می‌باشند.

خرید زعفران ممتاز قائنات فله و بسته‌بندی:

خرید زعفران سرگل ممتاز قائنات فله و بسته‌بندی

در شرکت ما زعفران ممتاز قائنات به صورت فله و بسته‌بندی شده با کیفیت تضمینی و قیمت مناسب عرضه می‌شود.

از ویژگی‌های زعفران عرضه شده در شرکت ما این است که زعفران امسالی بوده و از عطر و بوی بسیار بالا برخوردار است. چون زعفران امسالی است قدرت رنگ دهی بالایی نیز دارد.

ما تولید کننده هستیم و بدون واسطه زعفران را به مشتریان عرضه می‌کنیم. حذف واسطه‌ها باعث شده کیفیت اولیه زعفران حفظ شده و همه مشتریان سالیانه با ما همکاری داشته باشند و از کیفیت محصولات راضی باشند.

انواع بسته‌بندی‌های زعفران شامل انواع ظروف پلی کریستال اطلسی، گوهر و ظروف خاتم فلزی و بسته‌بندی‌های پاکتی و انواع پک‌های هدیه می‌باشد.

برای فروش در بازار داخل می‌توانید از بسته‌بندی‌های پاکتی و برای صادرات زعفران می‌توانید از ظروف خاتم استفاده کنید. بسته به حوزه‌ای که فعالیت می‌کنید می‌توانید مشاوره‌های رایگان برای خرید بهترین زعفران از ما بگیرید.

قیمت زعفران ممتاز امروز چنده؟

قیمت زعفران ممتاز امروز چنده؟

اگر در یک فروشگاه یک گرم زعفران ممتاز را با قیمت 75 هزار تومان و در جای دیگر با قیمت 100 هزار تومان بفروشند شما کدام یک را انتخاب می‌کنید؟

در ابتدا باید کیفیت‌ها را مقایسه کنید. باید دو نوع زعفران را از نظر ریز یا درشت بودن کلاله‌ها، میزان سفیدی موجود در انتهای کلاله‌ها، وجود تکه‌های به هم چسبیده، روشن یا تیره رنگ بودن کلاله‌ها، شکسته یا سالم بودن رشته‌های زعفران مقایسه کنید.

هرچقدر درصد سفیدی کمتر و کلاله‌ها ضخیم‌تر، درشت‌تر و بلندتر باشند کیفیت زعفران بالاتر خواهد بود.

مسئله دیگری که باید مد نظر داشته باشید این است که فروشگاهی که از آن زعفران می‌خرید تولید کننده است یا واسطه.

واسطه‌های خرید و فروش زعفران برای نگهداری و خرید زعفران از سایر مراکز تامین کننده؛ هزینه‌های زیادی می‌کنند. بنابراین قیمت زعفران در این مراکز بیشتر از قیمت خرید زعفران از کشاورز خواهد بود.

اینکه زعفران در چه بسته بندی عرضه شود نیز روی قیمت آن تاثیرگذار است. همانطور که اشاره کردیم ظروف خاتم فلزی گران قیمت‌تر از سایر بسته‌بندی‌ها می‌باشد.

برای اطلاع از قیمت یک گرم زعفران ممتاز می‌توانید با ما تماس بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ