قیمت یک مثقال زعفران بسته بندی شده

قیمت زعفران بسته بندی شده در بازار چقدر است؟ بهترین انواع بسته بندی زعفران برای صادرات به خارج از کشور کدام است؟ قیمت زعفران به صورت مثقالی و گرمی چگونه محاسبه می‌شود؟

انواع بسته بندی های زعفران:

انواع ظروف بسته بندی زعفران

 

شما هم در بازار؛ زعفران را با بسته بندی های شرکت های مختلف و نام‌های متفاوت دیده اید. انواع مختلف زعفران در بسته بندی های متنوع از نظر طرح و رنگ و اندازه در بازار عرضه می شود.

یکی از عوامل تفاوت قیمت زعفران همین تنوع در بسته بندی ها می باشد. انواع ظروف بسته بندی زعفران عبارتند از ظروف پلی کریستال، آذین، اطلسی، گوهر، ظروف خاتم فلزی، بسته بندی پاکتی، انواع پک های هدیه مخملی و ترمه.

شما می‌توانید هر نوع زعفرانی را که نیاز دارید با بسته بندی دلخواه از شرکت ما در وزن‌های گرمی و مثقالی خریداری کنید.

مزایای بسته بندی زعفران چیست؟

مزیت بسته بندی زعفران حفظ عطر زعفران

ما زعفران را به خاطرعطر و بوی بی نظیر و رنگ آن استفاده می کنیم. همه ما می دانیم هر محصولی پس از گذشت مدتی از نظر کیفیت دچار افت می شود.

زعفران نیز پس از مدتی از عطر و بوی آن کاسته می شود اما اینکه بعد ازچه مدتی این اتفاق بیفتد بستگی به نحوه نگهداری صحیح آن دارد. گفته می شود زعفران تا دو سال پس از تولید تاریخ مصرف دارد.

با بسته بندی مناسب زعفران می توانیم به حفظ کیفیت زعفران در طول مدت نگهداری کمک کنیم. بسته بندی زعفران سبب می شود عطر زعفران برای مدت طولانی تری حفظ شده و رنگ کلاله ها نیز در برابر رطوبت و تابش نور مستقیم، محافظت شود.

برای اینکه زعفران ماندگاری بیشتری داشته باشد باید آن را در محیطی کاملا خشک و بدون رطوبت و تاریک و دور از تابش مستقیم نور نگهداری کنید. برای خرید زعفران بسته بندی شده با قیمت مناسب می توانید با ما تماس بگیرید.

بهترین زعفران بسته بندی شده کدام است؟

بهترین انواع زعفران بسته بندی

آیا می خواهید برای صادرات به خارج از کشور زعفران بسته بندی شده بخرید؟ آیا برای رستوران یا هتل خود دنبال زعفران ارزان قیمت و با کیفیت هستیید؟

بهترین زعفران برای صادرات به خارج از کشور زعفران سوپرنگین می‌باشد. این نوع زعفران از نظر ظاهری دارای کلاله های بسیار درشت و طویل و زیباست.

برای حفظ زیبایی ظاهری آن بهتر است از بسته بندی خاتم فلزی استفاده شود. زعفران سوپرنگین با بسته بندی خاتم فلزی یکی از پرفروش ترین انواع زعفران برای صادرات به خارج از کشور می‌باشد.

بسته بندی پاکتی یکی از پرفروش ترین انواع بسته بندی برای بازار داخل است. زعفران سرگل شکسته با این بسته بندی بسیار مناسب و مقرون به صرفه برای هتل ها و رستوران ها می باشد.

اگر می‌خواهید متناسب با حوزه کاری تان بهترین زعفران بسته بندی شده به شما معرفی گردد هم اکنون می توانید با ما ارتباط بگیرید.

قیمت یک مثقال زعفران به صورت بسته بندی شده:

قیمت یک مثقال زعفران بر حسب ظروف بسته بندی

یک مثقال زعفران از یک گرم زعفران بیشتر است در واقع هر مثقال زعفران برابر چهارم ۴.۶۱ گرم زعفران می باشد.

در هنگام بسته بندی زعفران یک مثقال خالص از زعفران وزن شده و سپس در ظرف مورد نظر بسته بندی می گردد.

نمودار قیمت زعفران به ترتیب افزایش قیمت عبارت است از زعفران سوپرنگین، زعفران نگین صادراتی، زعفران پوشال قلمدار، زعفران نگین ممتاز، زعفران سرگل صادراتی، زعفران سرگل ممتاز و زعفران دخترپیچ.

بدین صورت که قیمت یک مثقال زعفران نگین ممتاز بیشتر از قیمت یک مثقال زعفران سرگل ممتاز می باشد. از آنجا که تنوع ظروف بسته بندی و درجه کیفیت های زعفران زیاد است از طرفی روزانه قیمت ها تغییر می‌کند.

برای اطلاع از قیمت یک مثقال زعفران بسته بندی شده قائنات می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

تمامی کیفیت های عرضه شده در شرکت ما ضمانت مرجوعی داشته و در صورتی که پس از دریافت زعفران است از آن ناراضی بودید می‌توانید برگشت داده و پول خود را دریافت کنید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ