قیمت زعفران سرگل کیلویی سال 1402

قیمت زعفران سرگل کیلویی سال 1402 چه تغییری خواهد داشت؟ قیمت هر کیلو زعفران ممتاز در سال 1402 چقدر است؟ انواع زعفران سرگل کدامند و چه تفاوتی با همدیگر دارند؟ برای خرید کیلویی زعفران سرگل به چه نکاتی باید توجه داشته باشیم؟

آشنایی با انواع زعفران سرگل:

زعفران سرگل فله

زعفران سرگل به انواع؛ زعفران سرگل صادراتی، زعفران سرگل اعلا درجه یک، زعفران سرگل ممتاز تقسیم‌بندی می‌شود. با انواع زعفران سرگل چقدر آشنایی دارید؟

تفاوت بین انواع زعفران سرگل بیشتر در ویژگی های ظاهری آن می باشد به عنوان مثال زعفران سرگل صادراتی قلم درشت بوده و رشته های شکسته شده در آن دیده نمی‌شود.

در زعفران سرگل ممتاز برخی از رشته ها شکسته شده و ریز هستند و ممکن است مقدار اندکی سفیدی یا خامه در انتهای کلاه ها وجود داشته باشد.

همچنین قدرت رنگدهی درجه کیفیت های مختلف زعفران سرگل با همدیگر متفاوت است که در بین آنها زعفران سرگل صادراتی بالاترین قدرت رنگ دهی را دارد.

مهم ترین نکات برای خرید کیلویی زعفران سرگل:

با خرید زعفران از مراکز معتبر می‌توانید از خرید خود اطمینان خاطر داشته باشید. اما در خرید کیلویی زعفران به یک نکته توجه کنید. مهم ترین نکات برای خرید کیلویی زعفران سرگل چیست؟

چون حجم زعفران زیاد است، زعفرانی مرغوب محسوب می‌شود که یکدست باشد.

شفاف تر بگوییم، هنگام خرید یک کیلو زعفران باید همه یک کیلو زعفران، یکدست باشد.

زعفران درجه یک زعفرانی است که به طور یکدست کیفیت خوبی داشته باشد یعنی:

  • به طور یکدست دارای کلاله های درشت و سالم باشد
  • زعفران شکسته شده در محصول وجود نداشته باشد
  • خالص و ۱۰۰% اصل باشد

هر چقدر کلاله های شکسته شده و درصد سفیدی زعفران بیشتر باشد از کیفیت آن کاسته می‌شود.

قیمت عمده زعفران سرگل بصورت فله:

قیمت هر کیلو زعفران امروز قیمت هر کیلو زعفران در سال 98 قیمت زعفران کیلویی در مشهد

قیمت یک کیلو زعفران سرگل بسته به درجه کیفیت آن متفاوت است. شرکت ما چون خود تولید کننده زعفران است و در منطقه قائنات واقع می باشد به زعفران دسترسی همیشگی دارد.

ما می توانیم درجه کیفیت های مختلف زعفران سرگل را متناسب با حوزه کاری شما در کمترین زمان ممکن در حجم عمده و کیلویی در اختیار شما قرار دهیم.

در خرید کیلویی زعفران برگه آنالیز زعفران نیز تقدیم مشتری می‌شود تا از بابت کیفیت و اصالت زعفران اطمینان خاطر داشته باشند.

در آبان ماه سال 1402 که فصل برداشت زعفران بود به دلیل کاهش گل زعفران و کاهش عرضه محصول جدید؛ شاهد افزایش قیمت زعفران سرگل کیلویی بصورت تصاعدی بودیم. قیمت زعفران سرگل کیلویی از 34 میلیون تومان به 46 تا 49 میلیون در آبان سال 1402 رسید.

روند تغییرات قیمت در آبان ماه 1401 برعکس بود. به دلیل کاهش تقاضای خرید از سوی بازار های جهانی و برداشت خوب گل زعفران شاهد افت نسبی قیمت زعفران در آبان ماه 1401 بودیم. پیش بینی قیمت زعفران در سال 1403 بستگی به میزان تقاضای خرید زعفران در بازار داخل و خارج و نوسانات نرخ ارز دارد.

برای خرید تضمینی زعفران سرگل و اطلاع از قیمت عمده زعفران سرگل بصورت فله در سال 1402 با ما تماس بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ