قیمت زعفران به صورت روزانه و لحظه ای

قیمت زعفران به صورت روزانه و لحظه ای در کجا اعلام می شود؟ پارامترهای موثر بر قیمت روز زعفران کدامند؟

قیمت لحظه ای‌ زعفران در مشهد قیمت لحظه ای زعفران نگین

قیمت زعفران به صورت لحظه ای:

شاید شما هم قصد خرید زعفران را دارید و می خواهید قبل از خرید از قیمت روز زعفران مطلع شوید. خریداران عمده زعفران با پیگیری روند تغییرات قیمت زعفران اقدام به خرید زعفران در بهترین بازه ی زمانی می‌نمایند.

شما می توانید به دلیل ثابت نبودن قیمتها و نوسانات لحظه ای از سایت ما قیمت زعفران به صورت روزانه و لحظه ای را پیگیری کنید. برای اطلاع از قیمت زعفران سرگل ممتاز و قیمت زعفران نگین می توانید الان تماس بگیرید.

قیمت زعفران به صورت روزانه تغییر می کند. ممکن است زمانی که شما این مطلب را می خوانید قیمت ها تغییر کرده باشد. برای اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران شما می توانید به سایت فروشگاه زعفران ممتاز قائنات مراجعه کنید.

عوامل موثر بر تعیین قیمت زعفران:

  • نوع زعفران
  • درجه کیفیت زعفران
  • نرخ ارز
  • نوع بسته بندی زعفران
  • میزان عرضه و تقاضا در بازار
  • امسالی یا پارساله بودن زعفران
  • خدمات عرضه شده توسط فروشنده

یکل از اصلی ترین عوامل موثر بر تعیین قیمت زعفران؛ نوع و درجه کیفیت زعفران است.

میزان رنگ دهی زعفران، مقدار سفیدی زعفران و ریز یا درشت بودن رشته های زعفران بر قیمت نهایی زعفران موثر هستند. به عنوان مثال قیمت زعفران نگین از قیمت سایر انواع زعفران بالاتر است. دلیلش کیفیت بالای زعفران نگین از نظر ظاهری و قدرت رنگ دهی بالاست.

افزایش یا کاهش نرخ ارز نیز بر قیمت زعفران تاثیرگذار است. زعفران محصولی صادراتی است پس قطعاً تحت تاثیر نرخ ارز قرار می‌گیرد.

قیمت زعفران در سال 1398 قیمت روز زعفران

قیمت زعفران بصورت بسته بندی:

از جمله انواع ظروف بسته بندی زعفران که در شرکت زعفران فردوس استفاده می شود عبارتند از ظروف خاتم فلزی، ظروف پلی کریستال شامل ظروف آذین، اطلسی، گوهر و انواع پک های هدیه مخملی و ترمه می باشد.

 بسته بندی خاتم پرفروش ترین بسته بندی برای صادرات به خارج از کشور و بسته بندی پاکتی مناسب ترین و پرفروش ترین زعفران برای بازار داخل می باشد.

قیمت زعفران بصورت بسته بندی از قیمت زعفران فله بیشتر است. علت بالاتر بودن قیمت زعفران بسته بندی شده، هزینه مراحل بسته بندی و هزینه خود ظروف می باشد.

ظروف بسته بندی زعفران از نظر جنس، طرح و رنگ متفاوت است. شما می توانید انواع بسته بندی زعفران را به همراه قیمت آن در سایت فروشگاه زعفران فردوس مشاهده کنید.

سود خرید زعفران:

یکی دیگر از پارامترهای موثر بر قیمت روز زعفران؛ زمان خرید آن است. در فصل برداشت زعفران؛ تولید زعفران افزایش یافته و دسترس پذیری به محصول آسان می شود ینابراین قیمت زعفران ارزان تر می‌شود.

در این مطلب عوامل تاثیر گذار بر قیمت زعفران را بیان کردیم.

آیا قصد خرید زعفران را دارید و می‌خواهید از فروش زعفران بیشترین سود را بکنید؟ بهتر است از قیمت زعفران به صورت روزانه و لحظه ای مطلع باشید تا بتوانید در بهترین بازه خرید خود را انجام دهید.

برای این منظور می توانید با کارشناسان ما در ارتباط شوید تا قیمت انواع زعفران سرگل، نگین و پوشال به صورت گرمی و مثقالی و کیلویی به شما اعلام شود.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ