گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زعفران فله مشهد از نمایندگی

آنچه در این مقاله می خوانید...

زعفران خراسان:نمایندگی فروش زعفران فله در مشهد:قیمت زعفران مشهد چقدر است؟قیمت زعفران فله در مشهد:
قیمت زعفران فله مشهد از نمایندگی

قیمت زعفران فله مشهد از نمایندگی چقدر است؟ نمایندگی فروش زعفران مشهد کجاست؟ قیمت هر کیلو زعفران سرگل به صورت فله چقدر است؟ معتبرترین مرکز فروش زعفران فله ای کجاست؟

قیمت زعفران قائنات قیمت لحظه ای زعفران قیمت لحظه ای‌ زعفران در مشهد

زعفران خراسان:

امروزه زعفران در مناطق بسیاری از کشورمان پرورش داده می شود. زعفران گیاهی نیمه گرمسیری است و نیاز به آب کمی دارد. شرایط آب و هوایی و جغرافیایی منطقه بر کیفیت زعفران برداشته شده بسیار تاثیر گذار است.

استان خراسان اولین و بزرگ‌ترین مهد پرورش زعفران از دیرباز بوده است. عطر و بو و طعم بی نظیر زعفران خراسان سبب شده همچنان مرغوب ترین و بهترین زعفران دنیا باقی بماند.

زعفران فله مشهد با مرغوبیت بالا در شرکت ما در مقادیر عمده و کیلویی عرضه می شود. برای اطلاع از قیمت زعفران فله مشهد می توانید هم اکنون با ما ارتباط بگیرید.

نمایندگی فروش زعفران فله در مشهد:

استان‌های خراسان رضوی و جنوبی از عمده ترین تولید کنندگان زعفران در کشور محسوب می شوند.

شهر مقدس مشهد به عنوان قطب مذهبی کشور گردشگران زیادی را هر ساله از داخل و خارج کشور جذب می کند. بعلاوه زعفران برداشت شده از شهرستان های استان خراسان رضوی، در مرکز این استان به فروش می‌رسد.

عوامل گفته شده سبب شده مشهد به عنوان بزرگترین بازار خرید و فروش زعفران ایران شناخته شود. در بازار مشهد زعفران به صورت فله و بسته بندی شده عرضه می شود. زعفران گرمی و مثقالی در بسته بندی های مختلف و با قیمت های متفاوت به فروش می رسد.

در بازار خرید و فروش زعفران اسامی متنوع از زعفران به چشم می‌خورد مانند زعفران سحرخیز، زعفران بهرامن و… توجه داشته باشید که منظور از این نامگذاری نام شرکت یا مرکزی است که زعفران را به بازار عرضه می کند و هیچ ارتباطی به نوع زعفران و یا کیفیت آن ندارد.

قیمت زعفران مشهد چقدر است؟

قیمت زعفران در مشهد خریدار زعفران فله خرید عمده زعفران فله

گفتیم که در بازار فروش زعفران اسامی متنوعی وجود دارد. بنابراین هنگام خرید زعفران صرف نظر از همه اینها باید نوع زعفرانی را که می‌خواهید مشخص کنید.

زعفران به انواع زعفران نگین، سرگل، پوشال و دسته تقسیم بندی می شود. هر کدام از این انواع زعفران، خود کیفیت های مختلف شامل درجه صادراتی، درجه یک، درجه ۲ و درجه ۳ تقسیم بندی می شود. بنابراین قیمت زعفران بر حسب نوع و کیفیت آن متفاوت خواهد بود.

شما می‌توانید انواع زعفران را به صورت اصل و خالص تهیه شده از مزارع قائنات خراسان جنوبی را در مقادیر گرمی و کیلویی از ما با مناسب ترین قیمت خریداری کنید.

قیمت زعفران فله در مشهد:

شرکت ما یکی از تولید کنندگان زعفران در خراسان جنوبی و مشهد می باشد. نمایندگی فروش ما در مشهد انواع زعفران فله اصل ۱۰۰% تضمینی را با قیمت پایه عرضه می‌کند.

قیمت زعفران فله مشهد به شرح زیر می باشد:

  • قیمت هر کیلو زعفران سرگل ممتاز 8800
  • قیمت هر کیلو زعفران سرگل اعلا 9200
  • قیمت هر کیلو زعفران سرگل صادراتی 9600
  • قیمت هر کیلو زعفران نگین درجه یک 10800
  • قیمت هر کیلو زعفران نگین صادراتی 11400
  • قیمت هر کیلو زعفران پوشال قلمدار 8900
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.