مرکز خرید عمده زعفران صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین انواع زعفران صادراتی کدامند؟خرید زعفران صادراتی در مقادیر عمده:مطمئن ترین روش خرید زعفران کیلویی:
مرکز خرید عمده زعفران صادراتی

معتبرترین مرکز خرید عمده زعفران صادراتی کجاست؟ از کجا می توانیم بهترین انواع زعفران صادراتی را به همراه تمامی سرتیفیکیت ها و برگ آنالیز آن خریداری نماییم؟

بهترین انواع زعفران برای صادرات به خارج از کشور کدامند و قیمت فروش زعفران در خارج از کشور چقدر است؟

خرید عمده زعفران فله عمده فروشی زعفران در مشهد

بهترین انواع زعفران صادراتی کدامند؟

شاید شما هم قصد صادرات زعفران را دارید و می‌خواهید بهترین زعفران را با خود به کشور مورد نظر ببرید اما نمی‌دانید بهترین انواع زعفران صادراتی کدامند؟ قیمت فروش زعفران در کشور مقصد چقدر است؟ با خرید زعفران صادراتی و فروش زعفران در خارج از کشور چه میزان سود به دست خواهید آورد؟

برای صادرات زعفران باید بدانید که در هر کشوری ممکن است نوع خاصی از زعفران بازار فروش بهتری داشته باشد. به عنوان مثال در برخی از کشورهای عربی زعفران پوشال را زعفران اصل می‌دانند و بنابر این مشتری بیشتری دارد.

اما اگر بخواهیم در تقسیم بندی انواع زعفران آنها را به ترتیب درجه کیفیت ذکر کنیم عبارتند از زعفران سوپر نگین، نگین، سرگل، پوشال و دسته.

به این نکته توجه داشته باشید که هر کدام از انواع زعفران خود درجه کیفیت های مختلف دارد بنابراین برای کسب سود بیشتر از فروش زعفران صادراتی باید ابتدا بازاریابی خوبی در کشور مورد نظر انجام دهید.

خرید زعفران صادراتی در مقادیر عمده:

خرید عمده ی زعفران فروش عمده زعفران در مشهد زعفران خرید زعفران از کشاورز

بسیاری از افرادی که در حوزه صادرات زعفران مشغول به کارند معمولاً زعفران را در مقادیر عمده و کیلویی خریداری و صادر می کنند.

پس از خرید عمده زعفران چنانچه زعفران فله و فاقد بسته‌بندی باشد می‌توان آن را در وزنهای گرمی و نیم کیلویی بسته‌بندی و سپس صادر کرد.

تمامی سرتیفیکیت های زعفران صادراتی و برگ آنالیز آن به شما تقدیم خواهد داد تا به مشتری خود ارائه دهید. برگ آنالیز زعفران نشان دهنده اصالت و کیفیت زعفران است و بنابراین با اطمینان خاطر می توانید آن را در خارج از کشور بفروشید.

خرید عمده زعفران صادراتی ارزان تر بوده و بنابراین برای خریداران عمده زعفران سود بیشتری دارد. شما می توانید انواع زعفران صادراتی را در مقادیر گرمی و کیلویی به صورت ۱۰۰% اصل و خالص و تضمین شده از ما خریداری کنید. برای خرید زعفران صادراتی در مقادیر عمده می توانید تماس بگیرید.

مطمئن ترین روش خرید زعفران کیلویی:

مطمئن ترین روش خرید زعفران کیلویی

شاید شما هم قصد خرید عمده زعفران صادراتی در مقادیر عمده و کیلویی را دارید اما نمی دانید چگونه به مراکز فروش زعفران اعتماد کنید.

از کجا بفهمیم زعفرانی که عرضه شده؛ اصل و درجه یک است؟ مطمئن ترین روش خرید زعفران کیلویی چیست؟

تنوع در بازار زعفران و وجود تعدد مراکز فروش زعفران سبب شده اعتماد کردن هنگام خرید زعفران دشوارتر شود. یکی از راه های مطمئن برای خرید زعفران انتخاب تولید کننده و در واقع خرید زعفران از کشاورز بدون واسطه است.

خرید زعفران از مراکز معتبری که آنالیز آزمایشگاهی محصول را نیز ارائه می دهند از جمله راه های دیگر است. شرکت ما تولید کننده زعفران نیز می باشد و هکتارها زمین در منطقه قائنات و مشهد زیر کشت زعفران داریم.

ما برای خریداران عمده زعفران؛ آنالیز آزمایشگاهی محصول را نیز ارائه می دهیم. این برگه در واقع نتیجه آزمایشات انجام گرفته روی زعفران است و نشان می‌دهد زعفران از نظر کیفیت آزمایشگاهی در چه درجه ای رتبه بندی میشود.

قیمت روز زعفران فروشگاه فردوس

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران نگین50 میلیون تومان
زعفران سرگل46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.