گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید عمده زعفران صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین انواع زعفران صادراتی کدامند؟خرید زعفران صادراتی در مقادیر عمده:
مرکز خرید عمده زعفران صادراتی

معتبرترین مرکز خرید عمده زعفران صادراتی کجاست؟ از کجا می توانیم بهترین انواع زعفران صادراتی را به همراه تمامی سرتیفیکیت ها و برگ آنالیز آن خریداری نماییم؟

بهترین انواع زعفران برای صادرات به خارج از کشور کدامند و قیمت فروش زعفران در خارج از کشور چقدر است؟

خرید عمده زعفران فله عمده فروشی زعفران در مشهد

بهترین انواع زعفران صادراتی کدامند؟

شاید شما هم قصد صادرات زعفران را دارید و می‌خواهید بهترین زعفران را با خود به کشور مورد نظر ببرید اما نمی‌دانید بهترین زعفران کدام است؟ قیمت فروش زعفران در کشور مقصد چقدر است؟ با خرید زعفران صادراتی و فروش زعفران در خارج از کشور چه میزان سود به دست خواهید آورد؟

برای صادرات زعفران باید بدانید که در هر کشوری ممکن است نوع خاصی از زعفران بازار فروش بهتری داشته باشد. به عنوان مثال در برخی از کشورهای عربی زعفران پوشال را زعفران اصل می‌دانند و بنابر این مشتری بیشتری دارد.

اما اگر بخواهیم در تقسیم بندی انواع زعفران آنها را به ترتیب درجه کیفیت ذکر کنیم عبارتند از زعفران سوپر نگین، نگین، سرگل، پوشال و دسته.

به این نکته توجه داشته باشید که هر کدام از انواع زعفران خود درجه کیفیت های مختلف دارد بنابراین برای کسب سود بیشتر از فروش زعفران صادراتی باید ابتدا بازاریابی خوبی در کشور مورد نظر انجام دهید.

خرید زعفران صادراتی در مقادیر عمده:

خرید عمده ی زعفران فروش عمده زعفران در مشهد زعفران خرید زعفران از کشاورز

بسیاری از افرادی که در حوزه صادرات زعفران مشغول به کارند معمولاً زعفران را در مقادیر عمده و کیلویی خریداری و صادر می کنند.

پس از خرید عمده زعفران چنانچه زعفران فله و فاقد بسته‌بندی باشد می‌توان آن را در وزنهای گرمی و نیم کیلویی بسته‌بندی و سپس صادر کرد.

تمامی سرتیفیکیت های زعفران صادراتی و برگ آنالیز آن به شما تقدیم خواهد داد تا به مشتری خود ارائه دهید. برگ آنالیز زعفران نشان دهنده اصالت و کیفیت زعفران است و بنابراین با اطمینان خاطر می توانید آن را در خارج از کشور بفروشید.

خرید عمده زعفران صادراتی ارزان تر بوده و بنابراین برای خریداران عمده زعفران سود بیشتری دارد. شما می توانید انواع زعفران صادراتی را در مقادیر گرمی و کیلویی به صورت ۱۰۰% اصل و خالص و تضمین شده از ما خریداری کنید.

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.