خرید زعفران عمده نگین صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی ویژگیهای زعفران نگین صادراتی:قوانین صادرات زعفران نگین صادراتی:سود صادرات زعفران نگین به خارج کشور:زعفران بصورت عمده کیلویی چند است؟خرید زعفران عمده نگین به همراه آنالیز:زعفران بصورت عمده گرمی چند؟
خرید زعفران عمده نگین صادراتی

برای خرید زعفران عمده نگین صادراتی زیر قیمت بازار کجا باید مراجعه کنیم؟ آیا برای اطمینان از اصل بودن زعفران به دنبال آنالیز و سرتیفیکیت های زعفران هستید؟ از کجا میتوان زعفران نگین درجه یک را در مقادیر کیلویی به همراه آنالیز خریداری کرد؟

زعفران نگین صادراتی

معرفی ویژگیهای زعفران نگین صادراتی:

زعفران نگین از مرغوب ترین انواع زعفران برای صادرات است. زعفران نگین صادراتی ویژگی هایی دارد که سبب شده برای صادرات مناسب باشد که در اینجا به معرفی آن می پردازیم.

  • قدرت رنگ دهی بسیار بالا
  • تمام قرمز بودن زعفران
  • سفیدی یا خامه ندارد
  • از نظر ظاهری بسیار مشتری پسند است

قوانین صادرات زعفران نگین صادراتی:

آیا قصد خرید زعفران نگین صادراتی را دارید اما با قوانین صادرات زعفران آشنایی چندانی ندارید.

شما فقط تا 100 گرم زعفران مجاز هستید به صورت چمدانی با خود به کشور مقصد ببرید. اگر قصد خرید زعفران برای صادرات را دارید و می‌خواهید مقادیر بیشتر از این ارسال کنید باید مجوزهای بهداشت، استاندارد و کارت بازرگانی داشته باشید.

بعد از اخذ مجوز ها شما با تکمیل اظهارنامه مالیاتی و انجام سایر تشریفات گمرکی می توانید اقدام به صادرات زعفران به کشور مورد نظر نمایید. تعرفه های گمرکی برای هر کشور متفاوت می باشد. در ضمن ترخیص کالا در کشور مقصد نیز قوانین مربوط به خود را دارد.

سود صادرات زعفران نگین به خارج کشور:

سود صادرات زعفران نگین

اینکه شما از خرید زعفران نگین و صادرات آن به خارج از کشور چقدر سود می کنید به عوامل زیادی بستگی دارد.

زعفران نگین صادراتی چون هم از نظر قدرت رنگ دهی و هم از نظر ویژگی های ظاهری؛ کیفیت بسیار بالایی دارد در خارج از کشور طرفداران زیادی دارد.

در کشورهای اروپایی از زعفران نگین برای مصارف دارویی بیشتر استفاده می شود به همین جهت باید از درجه کیفیت های بالای زعفران نگین برای خارج از کشور استفاده کنید.

سود صادرات زعفران نگین با محاسبه قیمت خرید زعفران، هزینه های گمرکی، تعرفه ها و مالیات اخذ شده برای ارسال زعفران و در نهایت قیمت فروش زعفران در کشور مقصد بستگی دارد.

برای خرید زعفران عمده نگین و صادرات آن به کشور مورد نظر می توانید با مشاوران ما ارتباط بگیرید.

زعفران بصورت عمده کیلویی چند است؟

زعفران کیلویی چند است؟

اکثر کسانی که قصد ارسال زعفران به خارج از کشور را دارند می‌پرسند زعفران بصورت عمده کیلویی چند است؟ و می خواهند بدانند قیمت زعفران به دلار در کشور مورد نظر چقدر است؟

هر چقدر زعفران قلم درشت تر باشد و کلاله های آن از نظر ظاهری مرغوب تر باشد (سالم و بدون شکستگی باشد و فر خوردگی نداشته باشد) قیمت زعفران بالاتر خواهد بود. قیمت هر کیلو زعفران سته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

خرید زعفران عمده نگین به همراه آنالیز:

خرید زعفران عمده

اگر خرید زعفران کیلویی و در مقادیر بالا باشد، قیمت آن مناسب تر از خرید جزئی و گرمی زعفران خواهد بود اما در خرید زعفران کیلویی اعتماد کردن به کیفیت و اصل بودن زعفران آسان نیست.

ما در شرکت مان دغدغه خریداران زعفران را درک کرده و راه حل هایی برای آن داریم. در خرید اینترنتی زعفران چون خریدار، زعفران را ندیده است تا 7 روز پس از زمان ارسال این امکان فراهم شده تا اگر از محصول ناراضی بودید آن را برگشت داده و هزینه خود را دریافت کنید.

خرید انواع زعفران از جمله نگین در مقادیر کیلویی به همراه آنالیز آزمایشگاهی در شرکت ما فراهم شده است.

در خرید زعفران عمده نگین نیز آزمایشات لازم روی زعفران انجام شده و برگ تأیید آزمایشات به همراه گواهینامه های بین المللی زعفران که نشان دهنده اصل بودن و درجه کیفیت زعفران است به خریدار تقدیم می شود.

زعفران بصورت عمده گرمی چند؟

زعفران گرمی چند؟

قیمت عمده فروشی زعفران ارزان تر از قیمت جزئی فروشی می باشد. در پاسخ به اینکه زعفران به صورت عمده گرمی چند است باید گفت بستگی به این دارد که زعفران را فله بخواهید یا بسته بندی شده.

قیمت زعفران گرمی علاوه بر نوع و درجه کیفیت زعفران؛ به بسته‌بندی آن هم بستگی دارد. قیمت یک گرم زعفران بسته بندی شده با ظروف خاتم از قیمت یک گرم زعفران با بسته بندی پاکتی بیشتر است.

تنوع در بسته بندی ها و وجود درجه کیفیت های متفاوت و همچنین تغییرات قیمت زعفران و ثابت نبودن قیمت سبب می‌شود ارائه قیمت زعفران گرمی در این مطلب نگنجد.

برای خرید زعفران عمده نگین و اطلاع از قیمت خرید زعفران صادراتی می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

قیمت روز زعفران فروشگاه فردوس

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران نگین50 میلیون تومان
زعفران سرگل46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.