گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید زعفران عمده نگین صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

زعفران نگین صادراتی:قوانین صادرات زعفران نگین:سود صادرات زعفران نگین:زعفران کیلویی چند است؟خرید زعفران عمده:زعفران گرمی چند؟
خرید زعفران عمده نگین صادراتی

بهترین مرکز خرید زعفران عمده نگین صادراتی کجاست؟ قیمت هر کیلو زعفران در سال ۹۸ چقدر است؟

زعفران نگین صادراتی

زعفران نگین صادراتی:

زعفران نگین از مرغوب ترین انواع زعفران برای صادرات است. از جمله دلایلی که سبب شده زعفران نگین برای صادرات به خارج از کشور مناسب باشد عبارتند از:

  • قدرت رنگ دهی بسیار بالا
  • تمام قرمز بودن زعفران
  • سفیدی یا خامه ندارد
  • از نظر ظاهری بسیار مشتری پسند است

قوانین صادرات زعفران نگین:

شما فقط تا ۱۰۰ گرم زعفران مجاز هستید به صورت چمدانی با خود به کشور مقصد ببرید. اگر قصد خرید زعفران برای صادرات را دارید و می‌خواهید مقادیر بیشتر از این ارسال کنید باید مجوزهای بهداشت، استاندارد و کارت بازرگانی داشته باشید.

سود صادرات زعفران نگین:

سود صادرات زعفران نگین

زعفران نگین صادراتی چون هم از نظر قدرت رنگ دهی و هم از نظر ویژگی های ظاهری؛ کیفیت بسیار بالایی دارد در خارج از کشور طرفداران زیادی دارد.
در کشورهای اروپایی از زعفران نگین برای مصارف دارویی بیشتر استفاده می شود به همین جهت باید از درجه کیفیت های بالای زعفران نگین برای خارج از کشور استفاده کنید.

سود صادرات زعفران نگین با محاسبه قیمت خرید زعفران، هزینه های گمرکی، تعرفه ها و مالیات اخذ شده برای ارسال زعفران و در نهایت قیمت فروش زعفران در کشور مقصد بستگی دارد.

زعفران کیلویی چند است؟

زعفران کیلویی چند است؟

اکثر کسانی که قصد ارسال زعفران به خارج از کشور را دارند می‌پرسند زعفران کیلویی چند است؟ و می خواهند بدانند قیمت زعفران به دلار در کشور مورد نظر چقدر است؟

قیمت هر کیلو زعفران نگین از ۱۲ میلیون تومان تا ۱۳۸۰۰ میلیون تومان متفاوت است. هر چقدر زعفران قلم درشت تر باشد و کلاله های آن از نظر ظاهری مرغوب تر باشد (سالم و بدون شکستگی باشد و فر خوردگی نداشته باشد) قیمت زعفران بالاتر خواهد بود.

خرید زعفران عمده:

خرید زعفران عمده

اگر خرید زعفران کیلویی و در مقادیر بالا باشد، قیمت آن مناسب تر از خرید جزئی و گرمی زعفران خواهد بود اما در خرید زعفران کیلویی اعتماد کردن به کیفیت و اصل بودن زعفران آسان نیست.

ما در فروشگاهمان دغدغه خریداران زعفران را درک کرده و راه حل هایی برای آن داریم. در خرید اینترنتی زعفران چون خریدار، زعفران را ندیده است تا ۷ روز پس از زمان ارسال این امکان فراهم شده تا اگر از محصول ناراضی بودید آن را برگشت داده و هزینه خود را دریافت کنید.

در خرید عمده زعفران نیز آزمایشات لازم روی زعفران انجام شده و برگ تأیید آزمایشات به همراه گواهینامه های بین المللی زعفران که نشان دهنده اصل بودن و درجه کیفیت زعفران است به خریدار تقدیم می شود.

زعفران گرمی چند؟

زعفران گرمی چند؟

قیمت زعفران گرمی علاوه بر نوع و درجه کیفیت زعفران؛ به بسته‌بندی آن هم بستگی دارد. قیمت یک گرم زعفران بسته بندی شده با ظروف خاتم از قیمت یک گرم زعفران با بسته بندی پاکتی بیشتر است.

تنوع در بسته بندی ها و وجود درجه کیفیت های متفاوت و همچنین تغییرات قیمت زعفران و ثابت نبودن قیمت سبب می‌شود ارائه قیمت زعفران گرمی در این مطلب نگنجد.

برای اطلاع از قیمت روز زعفران و خرید زعفران صادراتی می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.