گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید زعفران درجه یک امسالی با قیمت تولید

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید زعفران امسالی درجه یک:خواص زعفران چیست؟قیمت هر کیلو زعفران در سال 1400:قیمت روز زعفران امسالی:خرید زعفران امسالی زیر قیمت بازار:خرید زعفران عمده با قیمت تولید:
خرید زعفران درجه یک امسالی با قیمت تولید

بهترین مرکز خرید زعفران درجه یک امسالی با قیمت تولید کجاست؟ قیمت هر کیلو زعفران در سال ۱۴۰۰ چند است؟ خرید زعفران درجه یک امسالی زیر قیمت بازار از کجا امکان پذیر است؟

 خرید زعفران درجه یک

خرید زعفران امسالی درجه یک:

رنگ و عطر زعفران از مهم‌ترین شاخص‌های این محصول است. زعفران به خاطر قدرت رنگ دهی و عطر آن علاوه بر صنایع غذایی در صنایع آرایشی بهداشتی، داروسازی و صنعتی هم استفاده می شود.

زعفران درجه یک، زعفرانی با بالاترین میزان قدرت دهی و عطر و بوی بی نظیر است. قدرت رنگ دهی زعفران با آزمایش مشخص می شود. شاید بگویید پس هنگام خرید زعفران چگونه به کیفیت آن بدون آزمایش پی ببریم؟ عوامل زیادی روی قدرت رنگی زعفران موثرند که در ادامه بیان خواهیم کرد.

خواص زعفران چیست؟

خواص زعفران

قدرت رنگی زعفران مربوط به رنگدانه هایی به نام کاروتنوئید موجود در کلاله های قرمز رنگ زعفران است. هرچقدر کیفیت کلاله های قرمز رنگ زعفران بالاتر باشد، قدرت رنگ دهی زعفران بیشتر خواهد بود.

عامل طعم و عطر زعفران نیز به ترتیب مربوط به سافرانال و پیکروکروسین موجود در کلاله ها است. هر چقدر کلاله های قرمز رنگ درشتر و ضخیم‌تر باشد، زعفران مرغوب تر خواهد بود. شرایط تولید و نگهداری زعفران نیز در حفظ عطر و طعم زعفران موثر است. اگر زعفران به طور استاندارد خشک نشود روی طعم زعفران اثر گذاشته و رنگ زعفران تیره و بد رنگ می شود.

قیمت هر کیلو زعفران در سال 1400:

قیمت هر کیلو زعفران در سال ۹۸

قیمت زعفران به کیفیت آن بستگی دارد به عنوان مثال قیمت هر کیلو زعفران سرگل درجه یک، 9200 میلیون تومان و قیمت یک کیلو زعفران سرگل درجه دو، 8500 میلیون تومان است.

کیفیت زعفران را هم قدرت رنگ دهی آن، کیفیت کلاله های قرمز رنگ و میزان سفیدی موجود در زعفران تعیین می‌کند. 

قیمت روز زعفران امسالی:

 قیمت زعفران در بازار خرید و فروش زعفران ثابت نیست. عوامل زیادی روی قیمت روز زعفران تاثیر گذارند شامل نوسانات ارز در کشور، کاهش یا افزایش صادرات زعفران ،میزان عرضه و تقاضا.

به عنوان مثال قیمت زعفران در فصل برداشت زعفران بستگی به این دارد که تولید سالیانه زعفران چقدر بوده و تقاضای خرید زعفران امسالی چند درصد خواهد بود. 

خرید زعفران امسالی زیر قیمت بازار:

خرید زعفران امسالی

قیمت زعفران امسالی تولید 99 به خاطر کیفیت بالایی که دارد بیش تر از قیمت زعفران کهنه و پارساله است. زعفران امسالی چون مدت زیادی از تولید آن نمی گذرد عطر و بوی بیشتری دارد.

با گذشت زمان از عطر و بوی زعفران کم شده و عوامل محیطی مانند نور، رطوبت و حرارت نیز روی آن اثر گذاشته و به مرور ممکن است که زعفران بد رنگ شود. زعفران درجه یک امسالی خوش رنگ بوده و قدرت رنگ دهی بالایی دارد. 

خرید زعفران عمده با قیمت تولید:

خرید زعفران عمده با قیمت تولید

اگر قصد خرید زعفران درجه یک امسالی را دارید، می توانید انواع زعفران سرگل، نگین و پوشال را در مقادیر کیلویی به صورت ۱۰۰% تضمین شده از ما خریداری کنید. تا ۷ روز از زمان ارسال امکان بازگشت محصول برای شما وجود دارد.

ما تولید کننده زعفران هستیم و زعفران خراسان را بدون واسطه و با قیمت بسیار مناسب به سراسر کشور عرضه می کنیم. حذف واسطه های خرید و فروش زعفران، تضمین کننده کیفیت زعفران است و هم قیمت زعفران ارزان خواهد بود.

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.