گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید انواع زعفران نگین قائنات

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با انواع زعفران خراسان:معرفی انواع زعفران نگین قائنات:خرید زعفران نگین خراسان:فروش عمده زعفران نگین تضمینی:
خرید انواع زعفران نگین قائنات

خرید انواع زعفران نگین قائنات با قیمت ارزان از کجا امکان پذیر است؟ قیمت یک کیلو زعفران نگین چقدر است؟ قیمت هر گرم زعفران چقدر است؟

قیمت زعفران قائنات در مشهد

آشنایی با انواع زعفران خراسان:

زعفران بر اساس درصد سفیدی به قرمزی آن به انواع زعفران نگین، سرگل، پوشال و دسته تقسیم بندی می شود.

به ترتیبی که گفته شد درصد سفیدی زعفران بیشتر می شود بطوریکه زعفران نگین زعفرانی تمام قرمز است در حالی که زعفران دسته تمام قسمت خامه یا سفیدی را به همراه دارد.

آنچه درباره زعفران در ذهن عموم است زعفران سرگل میباشد. یعنی عامه مردم منظورشان از خرید زعفران، زعفران سرگل ممتاز است و این زعفران را زعفران تمام قرمز می‌دانند. درست است که زعفران سرگل هم تمام قرمز است اما تفاوت‌هایی دارد.

معرفی انواع زعفران نگین قائنات:

آشنایی با انواع زعفران خراسان

زعفران نگین قائنات در همان ابتدا که گل زعفران را برداشت می‌کنند، خامه و زردی زعفران را از قسمت کلاله قرمز رنگ جدا می‌کنند.

اما در زعفران سرگل پس از اینکه زعفران خشک می‌شود اقدام به جداسازی خامه از کلاله میکنند. این امر سبب می‌شود زعفران سرگل دارای کلاله های شکسته و ریز تر نسبت به زعفران نگین باشد.

بسته به دقت کار، زعفران نگین خود انواع مختلف دارد. اگر سه شاخه کلاله زعفران بهم متصل بوده و مقدار جزئی از سفیدی نیز به همراه داشته باشد به آن زعفران نگین پوشالی می‌گویند.

اگر کلاله جدا از هم و فاقد هرگونه سفیدی باشد زعفران نگین صادراتی یا درجه یک گفته می‌شود. در صورتی که کلاله ها جدا از هم و مقدار ناچیزی سفیدی نیز داشته باشد زعفران نگین ممتاز گفته می‌شود.

خرید زعفران نگین خراسان:

 خریدزعفران

در فروشگاه ما انواع زعفران نگین با بالاترین کیفیت ممکن عرضه می شود. تمامی انواع زعفران از زعفران اصل قائنات تهیه شده و از قدرت رنگ دهی بالا و عطر و بوی بی نظیر برخوردار است.

بسته به درجه کیفیت زعفران ممکن است قدرت رنگ دهی زعفران با همدیگر متفاوت باشد اما در مقایسه با زعفران سایر برندها در نوع خود بی‌نظیر است.

همانطور که گفته شد زعفران نگین زعفرانی دست چین شده می باشد و پروسه تولید آن زمان بر است برای همین قیمت زعفران نگین قائنات نسبت به قیمت سایر انواع زعفران بالاتر است.

فروش عمده زعفران نگین تضمینی:

اگر شما بخواهید اقدام به خرید عمده زعفران نگین نماید و در مقادیر کیلویی زعفران نگین درجه خریداری کنید، نیاز به زمان بیشتری خواهد داشت چرا که یافتن حجم عمده زعفران با کیفیت بالا کار آسانی نیست.

فروشگاه ما دغدغه خریداران عمده زعفران را در این زمینه برطرف کرده و انواع زعفران نگین با کیفیت بالا را در مقادیر عمده به صورت تضمینی عرضه می‌کند.

برای خرید کیلویی زعفران نگین دیگر نگران نباشید. منتظر تماس شما هستیم.

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.