گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات زعفران به آرژانتین

آنچه در این مقاله می خوانید...

قوانین صادرات زعفران به آرژانتین: انواع زعفران برای صادرات به آرژانتین: قیمت زعفران در آرژانتین:خرید زعفران ویژه صادرات:
صادرات زعفران به آرژانتین

قوانین صادرات زعفران به آرژانتین چیست؟ صادرات زعفران به آرژانتین چقدر هزینه دارد؟ اولین قدم برای صادرات زعفران به خارج از کشور چیست؟

قوانین صادرات زعفران به آرژانتین: 

صادرات زعفران صادرات زعفران به عمان

برای صادرات زعفران نیازمند گواهی بهداشت، گواهی استاندارد و کارت بازرگانی هستید. صادر کننده زعفران بعد از ارائه مدارک بایستی اظهارنامه کالای صادراتی را تنظیم نماید.

بعد از ثبت اظهارنامه با ارائه مجوز های لازم برای صادرات؛ باید به گمرک محل صدور مراجعه کنید. پس از پرداخت تعرفه های گمرکی و انجام تشریفات گمرکی میتوانید زعفران را به کشور مورد نظر صادر کنید.

ما عمده فروش زعفران هستیم و در زمینه فروش و صادرات زعفران فعالیت می کنیم.

چنانچه قصد صادرات زعفران را دارید ما تمامی مراحل صفر تا صد صادرات زعفران را برایتان انجام می دهیم. کافیست زعفران را در کشور مورد نظر را تحویل بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه صادرات زعفران و شرایط خرید زعفران صادراتی می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

انواع زعفران برای صادرات به آرژانتین: 

زعفران انواع مختلفی دارد و در کشورهای مختلف برخی از انواع زعفران طرفداران بیشتری دارد. بر اساس بازاریابی که در کشور مورد نظر انجام می دهید می توانید نوع زعفران مورد نظر را انتخاب کنید.

زعفران پوشال به صورت رشته ای بوده که انتهای آن یک تا سه میلی متر سفیدی دارد.

زعفران سرگل ممتاز؛ تمام قرمز و دارای رشته های ریز است. زعفران سرگل صادراتی؛ تمام قرمز و دارای رشته های درشت تر بوده و اکثر کلاله های آن سالم و دارای حداقل شکستگی می باشد.

زعفران نگین صادراتی تمام قرمز و قلم درشت است و بالاترین قدرت رنگ دهی را نسبت به انواع دیگر زعفران دارا می باشد.

قیمت زعفران در آرژانتین:

قیمت زعفران در آرژانتین

شاید شما هم قصد صادرات زعفران به آرژانتین را دارید و می خواهید از قیمت زعفران در آرژانتین مطلع شوید. قیمت تمام شده زعفران در گمرک آرژانتین چنانچه فله یا بسته‌بندی باشد متفاوت خواهد بود.

مجموعه هزینه های گمرک و ارسال هوایی به همراه قیمت خود زعفران قیمت تمام شده برای زعفران فله خواهد بود. چنانچه زعفران به صورت بسته بندی شده باشد هزینه بسته بندی و هزینه ظروف نیز به آن اضافه می شود.

خرید زعفران ویژه صادرات:

اگر قصد صادرات زعفران به آرژانتین را دارید می توانید انواع زعفران صادراتی درجه یک را از فروشگاه زعفران ممتاز قائنات خریداری کنید. زعفران صادراتی باید بالاترین کیفیت را دارا باشد.

در کشورهایی همچون آرژانتین بر روی زعفران وارداتی نظارت دقیق و سختی انجام می‌شود. زعفران صادراتی باید استانداردهای بین المللی را دارا باشد. این استانداردها شامل تعیین فاکتورهایی مانند درصد رطوبت زعفران، مقدار پیکروکروسین و سافرانال زعفران و قدرت رنگی زعفران و… می باشد.

در همین راستا زعفران صادراتی در آزمایشگاه مورد آزمایش قرار می‌گیرد. در نتیجه آزمایش میزان قدرت رنگ دهی زعفران و همچنین آزمایشات میکروبی مشخص می‌شود. سپس با تأیید گمرک محل صدور و انجام امور گمرکی زعفران به کشور مقصد ارسال می شود.

شما می توانید زعفران سرگل صادراتی و زعفران نگین صادراتی را در مقادیر جزئی و عمده از فروشگاه ما خریداری کنید. بنا به درخواست شما برگه آنالیز (آزمایش) زعفران به همراه محصول به شما تحویل داده خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه بسته بندی زعفران مخصوص صادرات و نحوه ارسال و صادرات زعفران به آرژانتین می توانید با ما تماس بگیرید.

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.