گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات زعفران قائنات و سود صادرات زعفران

آنچه در این مقاله می خوانید...

کشورهای مقصد صادرات زعفران:حداقل سرمایه برای صادرات زعفران چقدر است؟سود صادرات زعفران چقدر است؟صادرات زعفران قاینات به خارج کشور:
صادرات زعفران قائنات و سود صادرات زعفران

آیا می خواهید از قوانین صادرات زعفران قائنات و سود صادرات زعفران مطلع شوید؟ کشورهای مقصد صادرات زعفران کدامند؟ بزرگترین مرکز فروش زعفران قائنات اصل و درجه یک کجاست؟ بهترین زعفران صادراتی کدام است؟

کشورهای مقصد صادرات زعفران:

کشورهای مقصد صادرات زعفران

میزان صادرات زعفران در سال ۹۹ بیش از ۳۲۴ تن زعفران به ارزش ۱۹۵ میلیون دلار بوده که به ۶۰ کشور دنیا صادر شده است.

نخستین مقصد زعفران ایرانی در سال ۹۹ هنگ کنگ بود که بالغ بر ۴۶ میلیون دلار زعفران را خریداری کرد.

امارات دومین خریدار زعفران ایرانی در سال ۹۹ بود و بعد از آن کشورهای اسپانیا، چین و افغانستان به ترتیب بیشترین میزان صادردات زعفران ایرانی را داشته‌اند.

حداقل سرمایه برای صادرات زعفران چقدر است؟

با وجود اینکه ایران بزرگترین تولید کننده زعفران است اما نبض بازار در اختیار کشورهایی همچون اسپانیا قرار دارد.

محصولات با کیفیت زعفران ایرانی پس از صادرات فله ای به این کشورها با بسته بندی های زیبا و افزایش قیمت های نجومی به نام و کام این کشورها به خریداران عرضه می‌شود.

هزینه حمل و نقل و بسته بندی هر کیلو زعفران صادراتی از ایران حدود ۲ میلیون تومان تخمین زده می‌شود در حالی که هزینه حمل و نقل هوایی برای هر کیلوگرم زعفران از اسپانیا فقط ۳۰ هزار تومان است.

تسهیلات بانکی در ایران با سود های بالای ۲۰ درصد در اختیار صادر کنندگان قرار می گیرد اما در اسپانیا تسهیلات بانکی با سود ۲ تا ۳ درصدی به تاجران پرداخت می‌شود.

برای محاسبه سود صادرات زعفران باید کلیه هزینه ها شامل خرید زعفران، تجهیزات لازم برای بسته بندی زعفران و تعرفه های گمرکی را در نظر گرفت.

اگر قصد صادرات زعفران قائنات را دارید می توانید با کارشناسان ما ارتباط گرفته و از مشاوره های لازم در این زمینه بهره‌مند شوید.

سود صادرات زعفران چقدر است؟

سود صادرات زعفران چقدر است

سود زعفران معمولاً ۵ درصد است یعنی سود یک کیلو زعفران که ده میلیون تومان قیمت دارد ۵۰۰ هزار تومان می باشد. با این وجود مشکلاتی بر سر راه صادرات وجود دارد که یکی از آنها بازگشت ارز نیمایی به کشور می باشد.

در تبدیل تومان به  دلار آزاد، صادر کننده متضرر می گردد. تعرفه های گمرکی که برای صادرات زعفران اخذ می گردد بستگی به نوع زعفران و وزن آن و کشور مقصد متفاوت می باشد.

قیمت فروش زعفران در کشور مقصد نیز بستگی به توافق بین شما و خریدار دارد. با برآورد کردن مجموع این هزینه ها سود صادرات زعفران قابل محاسبه خواهد بود.

صادرات زعفران قاینات به خارج کشور:

عطر و بوی بی نظیر زعفران ایرانی و قدرت رنگی بالای آن سبب شده اکثر کشورهای دنیا وارد کننده زعفران ایرانی باشند.

متاسفانه صادرات فله ای زعفران ایرانی سبب شده کشورهای وارد کننده مانند اسپانیا و افغانستان آن را با نام خود بسته بندی کرده و با قیمتهای نجومی روانه بازارهای بین المللی کنند و دیگر نام و نشانی زعفران ایرانی باقی نماند.

زعفران قائنات منطقه خراسان جنوبی مرغوب ترین زعفران ایران بوده که به عنوان مهد پرورش زعفران نیز از این منطقه یاد می شود.

شرایط آب و هوایی و جغرافیایی این منطقه مناسب کاشت‌ زعفران بوده و سبب شده مرغوبترین زعفران از مزارع این منطقه برداشت شود.

شما می توانید انواع زعفران سرگل قائنات و زعفران نگین قائنات ویژه صادرات را از شرکت ما که تولیدکننده زعفران نیز می‌باشد خریداری کنید.

همچنین صفر تا صد صادرات زعفران در شرکت ما برایتان انجام خواهد شد. چنانچه قصد خرید زعفران‌ قاینات یا صادرات زعفران قائنات را دارید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط شوید.

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.