صادرات کیلویی زعفران بصورت تضمینی

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات چمدانی زعفران چگونه است؟ صادرات زعفران چه مراحلی دارد؟ با تشریفات گمرکی زعفران چقدر آشنا هستید؟آیا می‌دانید سود صادرات زعفران چقدر است؟قیمت کیلویی زعفران چنده؟
صادرات کیلویی زعفران بصورت تضمینی

صادرات کیلویی زعفران به صورت تضمینی کجا انجام می‌شود؟ سود صادرات زعفران به خارج از کشور چقدر است؟ قوانین صادرات زعفران و مجوزهای لازم برای صادرات کدامند؟ قیمت زعفران در خارج از کشور چقدر است؟

صادرات چمدانی زعفران چگونه است؟

صادرات زعفران چه مراحلی دارد

شاید برای شما هم سوال باشد که چقدر زعفران می‌توانید با خود به کشورهای مقصد ببرید؟ صادرات چمدانی زعفران چگونه است؟

در واقع خروج هر کالایی که بیش از 80 دلار ارزش داشته باشد، تجاری محسوب شده و نیازمند اجرای قوانین گمرکی می باشد.

شما می توانید 100 گرم زعفران را بدون داشتن مجوز به صورت چمدانی با خود ببرید. صادرات زعفران بیشتر از این مقادیر نیازمند اخذ مجوزها و انجام تشریفات گمرکی می باشد.

صادرات زعفران چه مراحلی دارد؟ 

اولین و مهمترین مرحله، گرفتن مجوز های لازم برای صادرات زعفران از نهادهای مربوطه می باشد. مجوزهای لازم برای صادرات عبارتند از:

  1. کارت بازرگانی 
  2. گواهی بهداشت 
  3. گواهی استاندارد 

با داشتن مجوز ها می توان زعفران را به گمرک محل صدور تحویل داد. در آنجا نیز باید تشریفات گمرکی زعفران را انجام دهید و اسناد زیر را داشته باشید:

  • گواهی مبدا 
  • گواهی بهداشت 
  • کارت بازرگانی
  • گواهی استاندارد 
  • صورت عدل بندی 
  • وکالتنامه اظهارکننده زعفران

اگر قصد صادرات کیلویی زعفران را دارید و مجوزهای لازم را ندارید می توانید از طریق شرکت ما زعفران را به کشور مورد نظرتان ارسال کنید.

با تشریفات گمرکی زعفران چقدر آشنا هستید

با تشریفات گمرکی زعفران چقدر آشنا هستید؟

قبلا توضیح دادیم که برای انجام تشریفات گمرکی زعفران چه مدارکی را باید به گمرک تحویل دهید. با تشریفات گمرکی زعفران چقدر آشنا هستید؟ بعد از ارائه مدارک گفته شده باید اظهارنامه صادراتی زعفران را تکمیل نمایید.

برای تکمیل اظهارنامه صادراتی شما باید مشخصات زعفران که شامل نوع زعفران، وزن زعفران و ارزش زعفران است را تکمیل کنید.

همچنین اطلاعاتی مانند کشور مبدا، کشور مقصد و شخص ترخیص کننده زعفران را تکمیل می نمایید. سپس احراز‌هویت زعفران انجام می‌شود یعنی ارزیاب در گمرک اطلاعات شما را با محصول تطابق داده و چنانچه مورد تایید بود مجوز صدور زعفران صادر می شود.

شما با پرداخت تعرفه های گمرکی خواهید توانست زعفران را به کشور مورد نظر ارسال کنید.

شما می توانید علاوه بر خرید زعفران صادراتی از شرکت ما، اقدام به صادرات کیلویی زعفران به کشور مورد نظرتان نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید هم اکنون با ما در ارتباط شوید.

آیا می‌دانید سود صادرات زعفران چقدر است

آیا می‌دانید سود صادرات زعفران چقدر است؟

برای بسیاری از افرادی که به تازگی وارد حوزه صادرات و خرید و فروش زعفران شده اند سود صادرات زعفران از دغدغه های اصلی آنها می باشد.

دغدغه اینکه قیمت زعفران در خارج از کشور چقدر است و از فروش زعفران در آنجا چه سودی به دست خواهیم آورد؟ آیا می‌دانید سود صادرات زعفران چقدر است؟

برای محاسبه سود صادرات زعفران باید هزینه‌هایی که انجام می‌شود تا زعفران به کشور مورد نظر ارسال شود را از قیمت فروش زعفران در خارج از کشور کم کنید تا سود خالص به دست آید.

برایند قیمت خرید زعفران در داخل، قیمت بسته بندی زعفران، تعرفه های گمرکی زعفران، هزینه ترخیص زعفران‌ در کشور مقصد از قیمت فروش زعفران کم می‌شود تا سود خالص به دست آید.

هر چقدر شما بتوانید هزینه های تان را کمتر کنید سود فروش شما بیشتر خواهد بود.

با خرید زعفران صادراتی شرکت ما می توانید مرغوب ترین انواع زعفران را با کمترین قیمت تهیه کنید. چرا که ما تولید کننده زعفران هستیم و بدون واسطه فعالیت می کنیم.

قیمت کیلویی زعفران چنده؟

قیمت کیلویی زعفران چنده

اگر به دنبال خرید زعفران صادراتی درجه یک هستید می توانید روی شرکت ما حساب کنید. انواع زعفران سرگل صادراتی و زعفران نگین صادراتی در بالاترین کیفیت ها با قیمت مناسب عرضه می شود.

برای تامین زعفران محدودیتی نداریم چرا که همیشه به زعفران اصل و درجه یک دسترسی آسان داریم. چون زعفران را بدون واسطه عرضه می‌کنیم و تولیدکننده زعفران هستیم کیفیت ها بسیار بالا و قیمت ها مناسب هستند.

قیمت هر کیلو زعفران بسته به درجه کیفیت آن متفاوت است. به عنوان مثال زعفران نگین خود از نظر درجه کیفیت به انواع زعفران سوپر نگین، زعفران شبه نگین، زعفران نگین پوشالی، زعفران نگین ممتاز و زعفران نگین صادراتی تقسیم بندی می شود.

از  آنجا که قیمت‌ زعفران ثابت نیست برای اطلاع از اینکه قیمت کیلویی زعفران چنده و کسب اطلاعات بیشتر درباره صادرات کیلویی زعفران می توانید هم اکنون با ما ارتباط بگیرید.

قیمت روز زعفران فروشگاه فردوس

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران نگین50 میلیون تومان
زعفران سرگل46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.