راهنمای فروش و پخش زعفران در بازار داخل

آنچه در این مقاله می خوانید...

راه اندازی پخش زعفران در بازار داخل:آشنایی با انواع زعفران و تفاوت بین آنها:تفاوت زعفران سرگل و نگین در چیست؟پخش زعفران فله به صرفه تر است یا زعفران بسته بندی شده؟انواع زعفران بسته بندی شده:سود فروش زعفران در بازار داخل:پخش زعفران فله و بسته بندی با مناسب ترین قیمت:
راهنمای فروش و پخش زعفران در بازار داخل

آیا در جستجوی راهنمای فروش و پخش زعفران در بازار داخل هستید؟ برای فعالیت در حوزه پخش زعفران به چه اطلاعاتی نیاز داریم؟ زعفران را با چه قیمتی می توانیم در شهر خود بفروشیم؟ سود فروش زعفران بسته بندی و فله چقدر است؟

راه اندازی پخش زعفران در بازار داخل:

پخش زعفران در بازار داخل

شاید شما هم قصد راه اندازی کسب و کار در حوزه پخش و فروش زعفران در بازار داخل را دارید و تجربه ای در این زمینه ندارید. می خواهید اطلاعات خود را در زمینه فروش و پخش زعفران در بازار داخل، تفاوت بین انواع زعفران و قیمت زعفران کامل‌تر کنید.

ما در این مطلب قصد داریم به شما در این زمینه کمک کنیم.

اولین قدم برای شروع کسب و کار در حوزه زعفران؛ آشنایی کامل با انواع زعفران است. تا زمانیکه شما با انواع زعفران و تفاوت بین آن ها آشنا نباشید نمی توانید زعفران مناسب را خریداری کنید.

شما باید متناسب با نیاز مشتری نوع زعفران را تشخیص داده و آن را از تامین کننده خود با مناسب ترین قیمت خریداری کنید.

اینکه شما بتوانید تفاوت بین زعفران و درجه کیفیت های آن را تشخیص دهید به شما کمک خواهد کرد تا همواره بهترین زعفران را با مناسب ترین قیمت خریداری کنید و افراد نتوانند از از شما سوء استفاده کنند. پس تا آخر این مطلب با ما همراه باشید.

آشنایی با انواع زعفران و تفاوت بین آنها:

نکته مهمی که در شناخت انواع زعفران وجود دارد این است که اکثر افراد به اشتباه فکر می‌کنند اسامی مختلفی که در بازار وجود دارد درواقع انواع زعفران است.

به عنوان مثال وقتی از آنها می پرسیم چه نوع زعفرانی می خواهید؟ می گویند زعفران قائنات، زعفران مشهد یا زعفران بهرامن و امثال اینها. با انواع زعفران و تفاوت بین آنها چقدر آشنایی دارید؟

در واقع این اسامی هیچ ارتباطی به نوع زعفران ندارند بلکه اشاره به منطقه تولید زعفران یا شرکت توزیع کننده زعفران دارد. به طور کلی چهار نوع اصلی زعفران وجود دارد که عبارتند از:

  • زعفران دسته یا دخترپیچ
  • زعفران پوشال
  • زعفران سرگل
  • زعفران نگین

هر کدام از این چهار نوع زعفران خودشان به درجه کیفیت های مختلف تقسیم بندی می‌شوند به همین دلیل است که شما ممکن است در بازار مثلاً برای زعفران سر گل چندین نام بشنوید.

به عنوان نمونه زعفران سرگل ممتاز، زعفران سرگل اعلا، زعفران سرگل صادراتی، زعفران سرگل درجه یک. در واقع اینها همگی از نوع زعفران سرگل هستند ولی درجه کیفیت های مختلفی دارند.

تفاوت زعفران سرگل و نگین در چیست؟

تفاوت زعفران سرگل و نگین

اساس تقسیم بندی زعفران درصد سفیدی به قرمزی زعفران است. در زعفران دسته یا دخترپیچ؛ تمام بخش خامه یا سفیدی به همراه کلاله قرمز رنگ وجود دارد یعنی سه شاخه قرمز رنگ به هم متصل و در ادامه آن ۳ تا ۵ میلیمتر سفیدی وجود دارد.

در زعفران پوشال این مقدار خامه کمتر بوده و به یک تا ۳ میلیمتر کاهش می‌یابد. زعفران سرگل و نگین انواعی از زعفران هستند که تمام قرمز بوده و سفیدی ندارند.

شاید بپرسید پس تفاوت زعفران سرگل و نگین در چیست؟

در واقع زعفران سرگل از زعفران دسته یا پوشال به وجود می‌آید به همین دلیل در هنگام جداسازی سفیدی از کلاله های قرمز رنگ، برخی از رشته های زعفران شکسته می شوند اما زعفران نگین در همان ابتدا که زعفران هنوز خشک نشده و مرطوب است؛ سفیدی از قرمزی جدا شده و بنابراین کلاله های زعفران درشت تر هستند.

پخش زعفران فله به صرفه تر است یا زعفران بسته بندی شده؟

برخی ها ترجیح می دهند زعفران فله را خریداری کنند چون هزینه بسته بندی را ندارد و قیمت آن ارزانتر از قیمت زعفران بسته بندی شده می باشد. به نظر شما خرید و پخش زعفران فله به صرفه تر است یا زعفران بسته بندی شده؟

اما اگر شما بخواهید زعفران فله ای را خریداری کرده و خودتان بسته بندی کنید و در پخش زعفران فعالیت کنید، باید تجهیزات لازم برای بسته بندی زعفران را داشته باشید.

حداقل تجهیزات لازم برای بسته بندی زعفران شامل ترازوی حساس و دقیق، دستگاه پرس و ظروف بسته بندی زعفران می‌باشد. خرید این تجهیزات هزینه بر بوده و بنابراین اگر قصد خرید زعفران فله ای و سپس بسته بندی آن را دارید باید این هزینه ها را مد نظر داشته باشید.

انواع زعفران بسته بندی شده:

انواع زعفران بسته بندی شده

هر کدام از 4 نوع زعفرانی که نام بردیم را می‌توانید در درجه کیفیت های مختلف و در وزن های مختلف و با بسته بندی های متفاوت بفروشید.

وزن های زعفران بسته بندی شده از نیم گرم تا 5 گرم و از نیم مثقال تا دو مثقال می تواند متفاوت باشد. انواع ظروف بسته بندی زعفران نیز شامل بسته بندی های پاکتی، ظروف پلی کریستال شامل ظروف آذین، اطلسی، گوهر و ظروف فلزی خاتم می باشد.

در بین ظروف بسته بندی زعفران, بسته بندی پاکتی سبک و ارزان قیمت تر بوده و بسته بندی خاتم گرانتر می باشد. انواع زعفران بسته بندی شده را با بالاترین کیفیت از شرکت ما خریداری کنید.

سود فروش زعفران در بازار داخل:

سوال اکثر افرادی که وارد حوزه فروش و پخش زعفران در بازار داخل شدن این است که سود فروش زعفران در بازار داخل چقدر است و یا اینکه با چه قیمتی می توانیم زعفران را در شهر خود بفروشیم؟

اینکه شما زعفرانی را که خریده اید با چه قیمتی میفروشید به توان خرید مردم در منطقه شما و قیمت فروش زعفران در شهر شما دارد. به عنوان مثال در برخی از شهرها مردم به بسته‌بندی زعفران اهمیت ویژه داده و زعفران با بسته بندی های شکیل تر را خریداری می کنند.

در برخی از شهرها نیز به دلیل وجود زعفران تقلبی و پایین بودن قیمت زعفران تقلبی اکثر مردم به دنبال زعفران ارزان قیمت هستند و کیفیت برایشان زیاد مهم نیست بنابراین شما باید با توجه به نیاز مشتری خود اقدام به خرید زعفران نمایید.

خرید زعفران فله و بسته بندی

پخش زعفران فله و بسته بندی با مناسب ترین قیمت:

اگر می‌خواهید در حوزه فروش زعفران در بازار داخل شروع به کار کنید می توانید زعفران مورد نیاز خود را از ما خریداری کنید. ما در حوزه فروش عمده زعفران و صادرات زعفران فعالیت می کنیم.

خرید زعفران فله و بسته بندی با مناسب ترین قیمت از شرکت ما امکان پزیر است.

شما می توانید انواع زعفران را در درجه کیفیت های مورد نیاز خود در وزن های مختلف با بسته بندی های متنوع از ما خریداری کنید.

فروش زعفران بسته بندی شده در مقادیر عمده و بالا عرضه می‌شود و  قیمت زعفران به نسبت کیفیت عرضه شده قابل مقایسه با بازار نیستند.

تمامی کیفیت ها تضمینی بوده و از زعفران امسالی برای فروش زعفران فله و بسته بندی شده استفاده می شود در صورت نارضایتی نیز می توانید زعفران را برگشت داده و تمام هزینه‌های خود را دریافت نمایید.

قیمت روز زعفران فروشگاه فردوس

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران نگین50 میلیون تومان
زعفران سرگل46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.