گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زعفران مثقالی چند است

آنچه در این مقاله می خوانید...

بازار زعفران:هر کیلو زعفران چند مثقال است؟خرید زعفران بسته بندی مثقالی وگرمی:تفسیر نمودار قیمت زعفران:تغییرات قیمت زعفران سال 1401:قیمت زعفران قائنات یک مثقال:خرید زعفران عمده بصورت مثقالی:
قیمت زعفران مثقالی چند است

قیمت زعفران مثقالی چند است؟ هر کیلو زعفران چند مثقال است؟ تفسیر نمودار قیمت زعفران به چه نحوی است؟ تغییرات قیمت زعفران در سال جدید چگونه بوده است؟ بهترین مرکز خرید زعفران عمده به صورت مثقالی و گرمی کجاست؟

بازار زعفران هر کیلو زعفران چند مثقال است؟

بازار زعفران:

شرکت های فروش زعفران در سراسر شهرهای ایران هستند که زعفران را به صورت فله و بسته بندی عرضه می‌کنند.

برخی از اینشرکت‌ها مراکز فروش عمده زعفران هستند و زعفران فله و کیلویی را عرضه می‌کنند و برخی از فروشگاه‌های جزئی فروشی بوده و زعفران بسته بندی شده در مقادیر گرمی و مثقالی را می‌فروشند.

بازار زعفران مشهد از بزرگترین مراکز فروش عمده زعفران در کشور می‌باشد.

هر کیلو زعفران چند مثقال است؟

از سوالات متداول خریداران زعفران این است که هر مثقال چند گرم است و یا قیمت زعفران مثقالی چند است و یا یک کیلو زعفران چند مثقال است؟

مثقال یکی از واحدهای اندازه گیری زعفران است. هر کیلو زعفران ۲۱۷ مثقال زعفران است. در واقع هر یک مثقال زعفران ۴٫۶ گرم زعفران است.

خرید زعفران بسته بندی مثقالی وگرمی:

خرید زعفران بسته بندی نمایندگی پخش زعفران

انواع زعفران در وزن‌های مثقالی و گرمی در بسته بندی های مختلف در بازار عرضه می‌شود. نوع و درجه کیفیت زعفران و نوع ظروف بسته بندی زعفران در قیمت زعفران بسته بندی شده موثر است.

برخی از شرکت های فروش زعفران، نمایندگی پخش زعفران هستند و زعفران قائنات، زعفران مشهد و… را در شهرهای مختلف عرضه می کنند.

قیمت فروش زعفران بسته بندی در این شهر ها بالاتر از قیمت زعفران در شهرهای تولیدکننده زعفران است چرا که تعداد واسطه‌ها از مرحله تولید تا مصرف بیشتر می‌شود.

تفسیر نمودار قیمت زعفران:

در بین انواع زعفران نمودار قیمت زعفران به ترتیب افزایش قیمت عبارت است از: زعفران دسته، پوشال، سرگل و نگین.

قیمت انواع زعفران بر اساس درجه کیفیت آن تعیین می شود. به طور کلی هر چقدر مقدار سفیدی موجود در زعفران کمتر باشد، قیمت بالاتری دارد.

به همین جهت زعفران دختر پیچ که در بین انواع زعفران بیشترین مقدار سفیدی را دارد از قیمت پایین تری برخوردار است و زعفران نگین که فاقد هر گونه سفیدی بوده و تمام قرمز است بالاترین قیمت را در بین انواع زعفران دارد.

تغییرات قیمت زعفران سال ۱۴۰۱:

قیمت زعفران سال ۹۸ نمودار قیمت زعفران

عوامل زیادی روی قیمت زعفران در سال ۱۴۰۰ تأثیرگذار بوده است.

صادرات زعفران در سال ۹۹ به دلیل شیییوع کرونا، مشکل بازگشت ارز به کشور و قوانین بانک مرکزی و نوسانات دلار به نسبت به سال قبل کاهش یافته است. کاهش صادرات زعفران و به تبع آن کاهش تقاضای خرید سبب کاهش قیمت زعفران می‌شود.

در زمان برداشت گل زعفران با افزایش عرضه زعفران به بازار، احتمال کاهش قیمت وجود دارد البته این در صورتی است که میزان تقاضای خرید زعفران تغییری نکند.

قیمت زعفران سال ۱۴۰۰ به دلیل کمبود گل زعفران و کاهس عرضه زعفران؛ قیمت زعفران در فصل برداشت زعفران بر خلاف سالهای گذشته دو تا سه برابر افزایش داشته است.

پیش بینی قیمت زعفران بستگی به میزان تولید زعفران در سال جاری و تاثیر آن بر صادرات زعفران دارد. نوسانات دلار و شرایط خرید و فروش زعفران در بازارهای خارج نیز روی قیمت زعفران در سال ۱۴۰۱ تاثیر گذار می باشد. برای اطلاع از قیمت روز زعفران می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت زعفران قائنات یک مثقال:

قیمت روز زعفران قیمت یک مثقال زعفران قائنات

زعفرانی که از منطقه قائنات خراسان جنوبی برداشت می‌شود بالاترین کیفیت را از نظر قدرت رنگ دهی و عطر و بو دارد به همین دلیل نام زعفران قائنات مشهور است.

انواع زعفران سرگل، زعفران نگین، زعفران پوشال و زعفران دخترپیچ در وزن‌های مثقالی در بسته بندی های مختلف مانند بسته بندی پاکتی، آذین، اطلسی، گوهر و خاتم در شرکت ما عرضه می شود.

قیمت یک مثقال زعفران بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت به روز زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

خرید زعفران عمده بصورت مثقالی:

خرید زعفران عمده

اگر قصد خرید زعفران در مقادیر کیلویی به صورت بسته بندی شده را دارید می توانید انواع زعفران را با بسته بندی های متنوع و کیفیت تضمینی از ما خریداری کنید.

بسته‌بندی‌های خاتم از پرفروش ترین انواع بسته بندی زعفران صادراتی و بسته بندی پاکتی از ارزان‌ترین انواع بسته بندی می باشد.

اگر قصد خرید کیلویی زعفران و بسته بندی آن به صورت وزن های یک مثقال، دو مثقال و بیشتر را دارید می توانید از ظروف خاتم استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید زعفران و قیمت زعفران مثقالی می توانید تماس بگیرید.

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.