خرید عمده زعفران نگین مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگیهای زعفران نگین صادراتی:فروش عمده زعفران ارگانیک:قیمت روز زعفران مشهد بصورت عمده:قیمت هر گرم زعفران در مشهد:قیمت زعفران نگین مشهد در بازار:نمایندگی فروش زعفران مشهد:خرید بهترین زعفران برای صادرات:روش صادرات زعفران به خارج از کشور:
خرید عمده زعفران نگین مشهد

معتبرترین مرکز خرید عمده زعفران نگین مشهد کجاست؟ آیا با ویژگی های زعفران نگین صادراتی آشنایی کامل دارید؟ نمایندگی فروش زعفران مشهد با قیمت تولید کجاست؟

بهترین زعفران برای صادرات که بیشترین سود از فروش آن را می‌توان به دست آورد کدام است؟ چقدر با مراحل صادرات زعفران به خارج از کشور آشنایی دارید؟

زعفران نگین صادراتی قیمت روز عمده زعفران قیمت زعفران قائنات در مشهد

ویژگیهای زعفران نگین صادراتی:

در بین تمام انواع زعفران، زعفران نگین صادراتی بهترین نوع زعفران است. آنچه که باعث تمایز زعفران نگین از سایر انواع زعفران شده است ویژگی های ظاهری زعفران نگین صادراتی است.

رشته های زعفران نگین صادراتی طویل و ضخیم هستند و شکستگی ندارند بعلاوه صاف و بدون فر خوردگی خشک شده اند بنابراین از نظر ظاهری زیبا و چشم نواز است. از نظر ویژگی های شیمیایی نیز زعفران نگین دارای بالاترین قدرت رنگ دهی می‌باشد.

فروش عمده زعفران ارگانیک:

 قیمت زعفران ارگانیک قیمت خرید زعفران خرید زعفران عمده

در واقع تولید زعفران ارگانیک شیوه ای از کشاورزی است که در هیچ یک از مراحل کاشت تا برداشت، جمع آوری و بسته بندی محصول از کودهای شیمیایی استفاده نمی شود.

زعفران ارگانیک بدون دخالت آفت کش ها و کودهای شیمیایی تولید می شود به همین دلیل زعفران ارگانیک در جهان جایگاه خاصی داشته و ارزش بالاتری دارد و قیمت زعفران ارگانیک بالاتر می باشد.

قیمت روز زعفران مشهد بصورت عمده:

 قیمت روز عمده زعفران قیمت روز زعفران قائنات قیمت خرید عمده زعفران قائنات

عمده فروشی زعفران در مشهد، زعفران را در مقادیر کیلویی عرضه می‌کند. بازار زعفران در مشهد به علت این که مرکز تولید زعفران است و زعفران تولید شده در شهرستانهای خراسان رضوی اکثراً وارد این بازار شده و عرضه می شود همواره به زعفران دسترسی دارد.

فروش عمده زعفران به صورت فله و کیلویی انجام می‌شود. قیمت عمده زعفران ارزان تر از قیمت جزئی زعفران است.

خریداران عمده زعفران همیشه در مورد اصل بودن زعفران و کیفیت آن دغدغه دارند چرا که در ازای بهایی که می پردازند می خواهند زعفران درجه یک و اصل خریداری کنند. در ادامه خواهیم گفت چگونه می توان به اصل و با کیفیت بودن زعفران پی‌برد.

قیمت هر گرم زعفران در مشهد:

 قیمت هر گرم زعفران در مشهد قیمت یک گرم زعفران قائنات قیمت هر گرم زعفران در سال 98

قیمت هر گرم زعفران بستگی به نوع زعفران و درجه کیفیت آن دارد. به عنوان مثال قیمت یک گرم زعفران نگین با قیمت یک گرم زعفران سرگل متفاوت است. قیمت زعفران نگین درجه یک با قیمت زعفران نگین ممتاز هم تفاوت خواهد داشت.

برای اینکه بتوانید کیفیت زعفران را تشخیص دهید باید با انواع زعفران و ویژگی های آن آشنا باشید مثلاً باید بدانید زعفران نگین ممتاز ممکن است مقداری ناچیزی سفیدی هم داشته باشد در حالی که زعفران نگین درجه یک زعفران تمام قرمز است.

قیمت هر گرم زعفران بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

برای خرید عمده زعفران نگین تضمین شده و به همراه برگه آزمایش هم اکنون با ما تماس بگیرید.

قیمت زعفران نگین مشهد در بازار:

 قیمت زعفران نگین در بازار قیمت لحظه ای‌ زعفران نگین

حتما شما هم موقع خرید زعفران متوجه اختلاف قیمت فروش زعفران شده اید یکی از عوامل موثر بر قیمت زعفران؛ نوع بسته بندی آن است. هر چقدر ظرف بسته بندی شکیل و گران‌قیمت تر باشد قیمت هر گرم زعفران بسته بندی شده نیز بالاتر خواهد بود.

برند و شرکت عرضه کننده زعفران هم روی قیمت زعفران تاثیر دارد شاید بپرسید چرا و چگونه؟!!

بسیاری از مراکز فروش زعفران خودشان تولیدکننده زعفران نیستند و زعفران را از سایر مراکز پخش عمده زعفران خریداری می‌کنند. هزینه های حمل و نقل و انبارداری و وجود واسطه ها سبب می‌شود قیمت نهایی زعفران بالاتر باشد.

برخی از افراد نیز برای فروش بیشتر؛ زعفران بی کیفیت را با انواع زعفران مرغوب مخلوط کرده و با قیمت بالاتر می فروشند تا بازاریابی بیشتری داشته باشند.

نمایندگی فروش زعفران مشهد:

 نمایندگی فروش زعفران قیمت زعفران قائنات

اگرقصد خرید عمده زعفران را دارید و نمی توانید به هر مرکزی اعتماد کنید پیشنهاد می‌کنیم خرید زعفران از فروشگاه ما را یکبار تجربه کنید.

ما خود تولیدکننده زعفران هستیم و در جهت حمایت از کشاورزان منطقه که رنج اصلی تولید زعفران را بر عهده دارند اقدام به خرید زعفران از کشاورزان منطقه نیز می نماییم.

زعفران برداشت شده از مزارع و نیز زعفران خریداری شده از کشاورزان منطقه به آزمایشگاه رفته و از نظر درصد رطوبت، وجود ناخالصی و قدرت رنگ دهی و… مورد آزمایش قرار می گیرد.

پس از اینکه زعفران مورد تایید بود به صورت فله یا بسته بندی شده و مطابق درخواست مشتری عرضه می‌شود.

در خرید کیلویی زعفران ما برگ تأیید آزمایشات انجام شده روی زعفران را به خریدار زعفران ارائه می‌دهیم تا از بابت کیفیت و اصل بودن زعفران اطمینان خاطر داشته باشد.

ما به عنوان نمایندگی فروش زعفران خراسان مفتخریم زعفران قائنات را با بالاترین کیفیت را به سراسر کشور ارسال کنیم.

خرید بهترین زعفران برای صادرات:

 بهترین زعفران برای صادرات کدام است خرید زعفران زعفران نگین

در بین انواع زعفران پرفروش ترین انواع زعفران صادراتی، زعفران نگین و سرگل می باشد.

هر دو نوع زعفران از قدرت رنگ دهی بالایی برخوردارند اما زعفران نگین به دلیل اینکه قلم درشت تر است و از نظر ظاهری درشت و زیباست، در خارج از کشور به خصوص کشورهای اروپایی طرفداران بیشتری دارد.

البته باید توجه داشته باشید که در هر کشوری ممکن است نوع خاصی از زعفران طرفداران بیشتری داشته باشد.

به عنوان مثال در کشورهای حوزه خلیج فارس از زعفران پوشال استقبال بیشتری می شود. در زعفران پوشال سه شاخه متصل به هم بوده و امکان تقلب در آن وجود ندارد.

در کشورهای اروپایی که بسیار کیفیت محور هستند از بالاترین کیفیت زعفران یعنی زعفران سوپر نگین برای مصارف دارویی استفاده میشود.

روش صادرات زعفران به خارج از کشور:

 روش صادرات زعفران به خارج از کشور صادرات زعفران

حتما می دانید که برای صادرات زعفران بایستی مجوزهایی مانند کارت بازرگانی، گواهی بهداشت و استاندارد را از موسسات مربوطه بگیرید در غیر این صورت یک شخص عادی نمی‌تواند زعفران صادر کند.

اما اگر هیچ کدام از مجوزهای را ندارید و قصد خرید زعفران صادراتی و انجام صادرات را دارید نگران نباشید.

شما می توانید انواع زعفران صادراتی را از ما خریداری کنید. تمامی مراحل گمرکی برای ارسال به کشور مقصد نیز برای شما انجام خواهد شد فقط کافی است شما در کشور مقصد زعفران را تحویل بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه صادرات زعفران و خرید عمده زعفران نگین می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت روز زعفران فروشگاه فردوس

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران نگین50 میلیون تومان
زعفران سرگل46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.