گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زعفران نگین در بازار مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید...

زعفران نگین چه زعفرانی است؟تفاوت زعفران سرگل و نگین چیست؟بهترین زعفران کدام است؟خرید و فروش زعفران نگین در مشهد:فروش عمده زعفران صادراتی در مشهد:خرید عمده زعفران صادراتی از بازار:قیمت هر کیلو زعفران در بازار مشهد:قیمت زعفران مثقالی در بازار:اعلام قیمت لحظه ای زعفران در مشهد:
قیمت زعفران نگین در بازار مشهد

آیا می خواهید از قیمت زعفران نگین در بازار مشهد مطلع شوید؟ پرفروش ترین و بهترین زعفران چه زعفرانی است؟ آیا با بازار خرید و فروش زعفران نگین در مشهد آشنا هستید؟

برای خرید عمده زعفران صادراتی به صورت تضمین شده و با ارزانترین قیمت به کجا باید مراجعه کنیم؟ برای یافتن پاسخ سوالات تا آخر مطلب با ما همراه باشید.

 قیمت لحظه ای زعفران نگین قیمت زعفران گرمی قیمت زعفران قائنات

زعفران نگین چه زعفرانی است؟

انواع زعفران بر اساس میزان خامه (سفیدی زعفران) به کلاله (قرمزی زعفران) شامل زعفران دسته، پوشال، سرگل و نگین می باشد.

زعفران نگین، بهترین نوع زعفران است چرا که نسبت به سایر انواع زعفران کمترین میزان سفیدی را دارد و در واقع زعفران نگین، زعفرانی تمام قرمز می باشد.

تفاوت زعفران سرگل و نگین چیست؟

 تفاوت زعفران سرگل و نگین زعفران نگین

آنچه از زعفران در ذهن اکثر افراد وجود دارد زعفران سرگل است. زعفران سرگل نیز به دلیل ویژگی‌های خاصی که دارد یکی از بهترین انواع زعفران است.

زعفران سرگل از نظر درجه کیفیت انواع مختلفی دارد به عنوان مثال زعفران سرگل صادراتی، تمام قرمز است اما با زعفران نگین صادراتی تفاوت هایی دارد. کلاله ها در زعفران نگین درشت و طویل تر هستند در ضمن شکستگی و فر خوردگی نیز ندارند.

در ادامه درباره نحوه تعیین قیمت زعفران نگین در بازار صحبت خواهیم کرد.

بهترین زعفران کدام است؟

قیمت لحظه ای زعفران

هنگامیکه افراد قصد خرید زعفران را دارند برایشان سوال است که بهترین زعفران کدام است و یا قیمت بهترین زعفران چقدر است؟

نمی توان در بین انواع زعفران؛ یکی را بهتر از بقیه دانست چرا که وقتی ویژگی هر نوع زعفران متفاوت باشد نمی توان آنها را با همدیگر مقایسه کرد و قضاوت نمود.

معمولاً قدرت رنگ دهی زعفران از مهمترین معیارهای خریداران زعفران است.

از آن جا که رنگ دهی زعفران مربوط به کلاله قرمز رنگ است، پس هر چقدر کلاله ها کیفیت بیشتری داشته باشند و سفیدی زعفران کمتر باشد، قدرت رنگ دهی زعفران بالاتر خواهد بود با این تفاسیر زعفران نگین از بالاترین قدرت رنگی دهی برخوردار است.

خرید و فروش زعفران نگین در مشهد:

 خرید و فروش زعفران نگین قیمت زعفران کیلویی امروز

مراکز خرید و فروش زعفران در سراسر استان های کشور وجود دارد اما در برخی از این استان ها که کاشت و تولید زعفران نیز در آنجا انجام می شود این مراکز گستردگی بیشتری دارند.

زعفران نگین همان طور که اشاره کردیم از کیفیت بسیار بالایی هم از نظر ظاهری و هم از نظر شیمیایی (قدرت رنگ دهی و…) نسبت به سایر انواع زعفران برخوردار است.

مراحل تولید زعفران نگین کاری زمان بر بوده و نیاز به دقت و تجربه دارد تا نهایتا زعفرانی با کیفیت با ظاهری زیبا و خوشرنگ تولید شود.

کیفیت بالا و زمان بر بوده پروسه تولید زعفران نگین سبب شده در بازار خرید و فروش زعفران به نسبت سایر انواع زعفران، کمتر باشد. بهتر است بگوییم زعفران نگین درجه یک و اصل؛ نسبت به انواع دیگر زعفران کمتر در بازار وجود دارد.

فروش عمده زعفران صادراتی در مشهد:

 فروش عمده زعفران صادراتی خرید زعفران کیلویی خرید عمده زعفران فله

شاید شما هم قصد خرید زعفران درجه یک صادراتی را دارید و و به دنبال یک مرکز فروش زعفران صادراتی که معتبر باشد می گردید.

مراکز فروش عمده زعفران باید بتوانند انواع زعفران صادراتی را با کیفیت بالا عرضه کنند تا برای صادرات مناسب باشد. بعلاوه باید حجم عمده زعفران را هنگامی که مشتری نیاز دارد تامین کنند.

به همین جهت دسترسی به زعفران با کیفیت و دسترسی به حجم عمده زعفران دو شرط لازم برای تامین کننده زعفران است.

خرید عمده زعفران صادراتی از بازار:

 خرید عمده زعفران صادراتی خرید زعفران نگین خرید عمده زعفران قائن مشهد

شما می توانید انواع زعفران درجه یک صادراتی را در مقادیر عمده کیلویی از ما خریداری کنید.

از آنجا که فروشگاه ما در استان خراسان جنوبی واقع است و به مرکز تولید عمده زعفران در کشور، دسترسی پذیری همیشگی و آسان دارد، در همه ایام سال می تواند زعفران با کیفیت بالا برای صادرات در اختیار خریداران زعفران بگذارد.

چون در خرید زعفران عمده و کیلویی هزینه ها زیاد است، ما دغدغه خریداران عمده زعفران را نسبت به کیفیت و اصل بودن زعفران درک می کنیم.

برای همین کیفیت زعفران صادراتی را تضمین کرده و تا ۷ روز از زمان ارسال به مشتری فرصت می دهیم تا به هر دلیلی از محصول ناراضی بود آن را برگشت داده و هزینه خود را به‌طور کامل پس بگیرید.

بعلاوه برای اطمینان خاطر خریداران عزیز امکان درخواست نمونه (sample) را قبل از خرید کیلویی زعفران، فراهم کرده ایم. شما قبل از خرید عمده زعفران یک نمونه بیست یا چند گرمی از زعفران مورد نظر درخواست می دهید تا پس از دریافت زعفران چنانچه مورد تایید تان بود در مقادیر کیلویی سفارش دهید.

قیمت هر کیلو زعفران در بازار مشهد:

 قیمت هر کیلو زعفران در بازار مشهد قیمت زعفران کیلویی امروز قیمت روز زعفران قائنات

شرکت های مختلفی در حوزه خرید و فروش زعفران در بازار مشهد فعالیت دارند این شرکت ها زعفران را به دو روش عمده و جزئی عرضه می کنند.

یکی از علل تفاوت قیمت زعفران در مشهد، برندها و شرکت های پخش کننده زعفران هستند. مراکز پخش زعفران، با نام شرکت خودشان زعفران را در بسته بندی های مختلف به بازار عرضه می کنند. کیفیت زعفران و نوع بسته بندی آن سبب اختلاف قیمت زعفران در بازار مشهد می شود.

برای اطلاع از قیمت زعفران نگین در بازار مشهد می توانید با ما ارتباط بگیرید.

قیمت زعفران مثقالی در بازار:

 قیمت زعفران مثقالی قیمت یک مثقال زعفران قائنات قیمت یک مثقال زعفران در سال 98

هر یک مثقال زعفران معادل ۴.۶ گرم زعفران است بنابراین قیمت زعفران مثقالی از قیمت زعفران گرمی بیشتر است. بسته به این که یک مثقال زعفران در چه ظرفی بسته بندی شود قیمت زعفران متفاوت خواهد بود.

زعفران دارای انواع گوناگونی است که عبارتند از:

  1. زعفران نوع نگین: سوپر نگین، نگین صادراتی، نگین معمولی، شبهه نگین
  2. زعفران نوع سرگل: سرگل صادراتی، سرگل درجه یک، سرگل ممتاز، سرگل معمولی
  3. زعفران نوع پوشال: پوشال صادراتی، پوشال قلمدار، پوشال معمولی، پوشال ضعیف

بنابراین قیمت هر مثقال زعفران بر حسب نوع های مختلف زعفران و تناسب درجه کیفیت آن تفاوت دارد.

اعلام قیمت لحظه ای زعفران در مشهد:

 قیمت لحظه ای زعفران در مشهد قیمت روز زعفران در مشهد

قیمت زعفران نرخ ثابتی ندارد چرا که زعفران کالای جهانی و صادراتی محسوب می‌شود و عوامل زیادی روی قیمت آن اثر گذار است. با نزدیک شدن به فصل برداشت زعفران (آبان ماه) و تغییر عرضه و تقاضای خرید زعفران و نیز نوسانات نرخ ارز و دلار در کشور، قیمت زعفران تغییر خواهد کرد.

بنابراین چنانچه قصد خرید زعفران را دارید برای اطلاع از قیمت زعفران نگین در بازار می توانید با مشاورین ما ارتباط بگیرید.

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.