گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت عمده خرید زعفران قائنات

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت عمده زعفران در بازار:خرید عمده زعفران با آنالیز:قیمت عمده خرید زعفران از شرکت ما:
قیمت خرید عمده زعفران قائنات

قیمت عمده خرید زعفران قائنات چقدر است؟ آیا قصد خرید زعفران قائنات در مقادیر کیلویی را دارید و می خواهید از بابت اصل بودن زعفران و کیفیت آن اطمینان خاطر داشته باشید؟ از کجا میتوان زعفران قائنات اصل را به همراه برگه آزمایش با قیمت ارزان خریداری نمود؟

خریدعمده زعفران در مشهد قیمت زعفران قائنات ۹۸

قیمت عمده زعفران در بازار:

قیمت عمده زعفران همیشه ارزان تر از قیمت فروش جزئی زعفران است. فرض کنیم فردی قصد خرید یک کیلو زعفران را دارد. چون در مقدار عمده می‌خواهد زعفران را بخرد، قیمت خرید عمده زعفران برایش محاسبه خواهد شد.

اما اگر کسی قصد خرید چند مثقال زعفران را داشته باشد، با قیمت خرید عمده متفاوت خواهد بود. قیمت یک مثقال زعفران سرگل ممتاز به صورت جزئی ۱۶۵۰۰۰ تومان می باشد. در صورتیکه شما با قیمت خرید عمده زعفران می توانید هر مثقال زعفران سرگل را ۱۵۸۰۰۰ تومان بخرید. نهایتاً تفاوت قیمت در یک کیلو زعفران، حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خواهد بود!

قیمت عمده خرید زعفران قائنات بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت به روز زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

در خرید عمده زعفران، شما می‌توانید زعفران را در بسته بندی های دلخواه و در وزن های گرمی یا مثقالی سفارش دهید. انواع زعفران عرضه شده در فروشگاه زعفران ممتاز قائنات هم از نظر ظاهری و هم از خواص شیمیایی بالاترین کیفیت را دارا می‌باشد.

انواع زعفران قائنات اصل، در این فروشگاه بالاترین قدرت رنگ دهی را در نوع خود دارا هستند.

قیمت زعفران در سال ۹۸ قیمت زعفران

خرید عمده زعفران با آنالیز:

در شرکت ما چون خود تولید کننده زعفران هستیم انواع مختلف زعفران در درجه کیفیت های متفاوت بدون واسطه و به صورت تضمین شده عرضه می شود.

زعفران ابتدا به آزمایشگاه رفته و پس از تایید درجه کیفیت به صورت فله یا بسته بندی شده به بازار عرضه می شود. نتیجه آزمایشات به خریداران زعفران که قصد خرید عمده زعفران را دارند نیز تقدیم می شود.

از نظر ظاهری زعفران قائنات عرضه شده در شرکت ما دارای ویژگی های زیر است:

  • زعفران تمام قرمز و فاقد هرگونه سفیدی می باشد
  • رشته های خرد و شکسته شده در محصول وجود ندارد
  • محصولات ارائه شده به صورت یکدست دارای کلاله های قرمز، سالم و درشت می باشد

قیمت عمده خرید زعفران از شرکت ما:

خرید و فروش زعفران قائنات در بازار زعفران با نرخ های متعددی ارائه می شود البته خرید زعفران از کشاورز و شرکت تولید کننده زعفران، قطعا قیمت و کیفیت مناسب تری دارد.

در بازار برای زعفران قیمت های متفاوتی وجود دارد و دلیل آن هم این است که زعفران در درجه کیفیت های مختلف عرضه می شود. از طرفی زعفران چندین نوع دارد و فله یا بسته بندی بودن آن نیز روی قیمت آن تاثیر گذار است.

در شرکت ما که خود تولید کننده زعفران نیز می باشد همه انواع زعفران در درجه کیفیت های مختلف مورد نیاز مشتری عرضه می شود. قیمت عمده خرید زعفران بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت به روز زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

برای اطلاع از قیمت عمده خرید زعفران قائنات آپدیت امروز همین الان با ما می توانید در ارتباط شوید.

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.