گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید زعفران نگین سال ۱۴۰۲

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت زعفران نگین با زعفران سرگل چیست؟نحوه تولید زعفران نگین و سرگل:قیمت انواع زعفران نگین در بازار:پیش بینی قیمت زعفران نگین در سال 1402:
قیمت خرید زعفران نگین سال

قیمت خرید زعفران نگین سال ۱۴۰۲ چقدر خواهد بود؟ پیش بینی قیمت زعفران در سال ۱۴۰۲ چگونه خواهد بود؟ تفاوت زعفران نگین با سایر انواع زعفران در چیست؟ مرکز فروش زعفران نگین به صورت کیلویی و مثقالی و فله و بسته بندی شده کجاست؟

قیمت زعفران قیمت لحظه ای زعفران قیمت روز زعفران قائنات

تفاوت زعفران نگین با زعفران سرگل چیست؟

زعفران نگین نسبت به زعفران سرگل کیفیت و قیمت بالاتری دارند. زعفران نگین و سرگل هر دو تمام قرمز هستند و اما تفاوت زعفران نگین با زعفران سرگل چیست؟ تفاوت اصلی آنها به کیفیت کلاله ها بر می‌گردد.

رشته های زعفران سرگل ریزتر و شکسته شده تر از زعفران نگین می باشد، علت هم در نحوه تولید زعفران سرگل و نگین نهفته است. در ادامه نحوه تولید زعفران نگین و سرگل را توضیح خواهیم داد و خواهیم گفت که چرا زعفران سرگل و نگین متفاوت است.

نحوه تولید زعفران نگین و سرگل:

آیا با نحوه تولید زعفران نگین و سرگل آشنا هستید؟ زعفران نگین هنگامی که زعفران مرطوب و تازه است؛ تهیه می شود یعنی بلافاصله پس از برداشت گل زعفران، قسمت سفیدی یا خامه زعفران را از کلاله های قرمز رنگ زعفران جدا می کنند.

در زعفران سرگل پس از خشک کردن زعفران، اقدام به جدا کردن سفیدی از کلاله ها می نمایند. بنابراین در طی مراحل تولید، برخی از رشته‌ها خرد و شکسته می‌شوند.

قیمت انواع زعفران نگین در بازار:

قیمت لحظه ای‌ زعفران در مشهد قیمت هر کیلو زعفران امروز قیمت زعفران مثقالی

قیمت زعفران نگین در انواع درجه کیفیت های صادراتی، درجه یک، دو و سه در بازار متفاوت است. قیمت زعفران نگین بسته بندی شده با قیمت زعفران فله نگین نیز متفاوت می باشد از طرفی قیمت زعفران روزانه تغییر می‌کند.

شما می توانید بهترین انواع زعفران نگین را در مقادیر گرمی و کیلویی به صورت تضمین شده با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت از شرکت ما خریداری کنید.

برای اطلاع از قیمت روز زعفران می توانید با ما تماس بگیرید.

پیش بینی قیمت زعفران نگین در سال ۱۴۰۲:

قیمت زعفران در سال ۹۹ به دلیل شرایط خاصی که با شیوع بیماری کرونا به وجود آمد دچار نوساناتی شد. علی رغم افزایش قیمت اکثر کالاها؛ قیمت زعفران در سال ۹۹ برخلاف تصورات عموم، افزایش چندانی نداشت.

بسته شدن راه های صادراتی زعفران و کاهش تقاضای خرید زعفران‌ در داخل و خارج کشور سبب افت قیمت زعفران شد. با شروع فصل برداشت زعفران، جلساتی که با فعالان حوزه خرید و فروش زعفران برگزارشد.

طبق مصوبات این جلسات، خرید حمایتی زعفران‌ آغاز و قیمت خرید زعفران تعیین شد. بعد از تاریخ برگزاری جلسه که در آبان ماه ۹۹ برگزار شد شاهد افزایش قیمت نسبی زعفران بودیم.

در آبان ماه سال ۱۴۰۰ که فصل برداشت زعفران بود به دلیل کاهش گل زعفران و کاهش عرضه محصول جدید؛ شاهد افزایش قیمت زعفران در سال ۱۴۰۰ بصورت تصاعدی بودیم.

از آنجا که قیمت زعفران در سال گذشته دو تا سه برابر شد در شش ماهه نخست سال ۱۴۰۱ دیگر شاهد افزایش قیمت زعفران نبودیم. نوسانات قیمتی زعفران نیز در آبان ماه ۱۴۰۱ به دلیل افزایش برداشت گل زعفران نسبت به سال قبل، با افزایش نسبی عرضه زعفران به بازار مواجه بودیم. کاهش زعفران نیز یکی دیگر از دلایل این شد که قیمت زعفران بعد از فصل برداشت، کاهش یابد.

پیش بینی قیمت زعفران در سال ۱۴۰۲ بستگی به میزان تقاضای خرید زعفران در بازار داخل و خارج و نوسانات نرخ ارز خواهد داشت.

قیمت روز زعفران

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی42 میلیون تومان
زعفران نگین40 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل38 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال36 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.