گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زعفران گرمی و مثقالی سال ۱۴۰۱

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت خرید یک گرم زعفران:قیمت خرید عمده زعفران سال 1401:مطمئن ترین روش خرید زعفران فله و عمده:خرید زعفران گرمی و مثقالی به صورت تضمینی:لیست قیمت زعفران گرمی و مثقالی:
قیمت زعفران گرمی و مثقالی

آیا در جستجوی لیست قیمت زعفران گرمی و مثقالی سال ۱۴۰۱ هستید؟ قیمت خرید عمده زعفران سال ۱۴۰۱ چقدر است؟ مطمئن ترین روش خرید زعفران بسته بندی شده در وزن های گرمی و مثقالی چیست؟ معتبرترین مرکز خرید زعفران مثقالی و گرمی به صورت تضمینی کجاست؟

 قیمت زعفران مثقالی قیمت یک مثقال زعفران قائنات قیمت زعفران یک گرمی قائنات

قیمت خرید یک گرم زعفران:

قیمت یک گرم زعفران نگین از ابتدای سال ۹۹ تا کنون بین ۱۰ هزار تومان تا ۳۱ هزار تومان بوده است. علت تفاوت قیمت فروش زعفران؛ نوع زعفران و کیفیت آن است. قیمت هر گرم زعفران سرگل بین ۸۵۰۰ تومان تا ۲۷۰۰۰ تومان بوده است.

البته وقتی زعفران از کشاورز و یا مراکز فروش عمده زعفران خریداری می شود قیمتها متفاوت خواهد بود.

قیمت خرید عمده زعفران سال ۱۴۰۱:

 قیمت خرید عمده زعفران قیمت یک کیلو زعفران در سال 98

صادرکنندگان زعفران وسایر نهادهایی که مصرف زعفران در آنجا زیاد است، زعفران را به صورت مثقالی و گرمی خریداری نمی کنند بلکه آنها برای کسب سود بیشتر از فروش زعفران؛ اقدام به خرید زعفران عمده و فله ای می نمایند.

قیمت خرید عمده زعفران ارزان تر است. قیمت زعفران فله نیز به دلیل حذف هزینه های بسته بندی ارزان تر از قیمت زعفران بسته بندی شده می باشد.
اما مساله ای که در خرید زعفران فله و یا خرید زعفران به صورت عمده وجود دارد اطمینان از کیفیت و اصل بودن زعفران است. چگونه می توان به خالص بودن و مرغوب بودن زعفران پی برد؟

در ادامه در این باره صحبت خواهیم کرد و قیمت زعفران اعلا درجه یک را بیان خواهیم کرد.

مطمئن ترین روش خرید زعفران فله و عمده:

خرید اینترنتی زعفران قائنات فروش زعفران نگین

به دلیل گران بودن زعفران و بهای زیادی که بابت خرید عمده زعفران پرداخت میشود، چندین راهکار برای اطمینان از کیفیت زعفران به شما پیشنهاد می کنیم.

قبل از خرید زعفران کیلویی از فروشنده بخواهید یک نمونه از زعفران مورد نظرتان را ارسال کند تا کیفیت آن را از نزدیک ببینید. اگر قصد خرید زعفران فله ای را دارید بهتر است نمونه‌ای که سفارش می دهید مقدارش از ۲۰ گرم بیشتر باشد تا بتوانید زعفران را از نظر یک دست و خالص بودن نیز بررسی کنید.

هنگام خرید عمده زعفران می توانید برگ تایید آزمایش نیز درخواست کنید. مراکز فروش عمده زعفران گواهی نامه ها مربوط به نتیجه آزمایشات انجام گرفته روی زعفران را ارائه می دهند. این گواهینامه ها در واقع برگ تایید زعفران از نظر خالص و با کیفیت بودن زعفران می باشد.

خرید زعفران گرمی و مثقالی به صورت تضمینی:

 خرید زعفران عمده خرید زعفران قائنات خرید عمده زعفران فله

در شرکت ما از بهترین انواع زعفران که به دست آمد از زعفران ۱۰۰ در صد اصل و خالص زعفران خراسان است، استفاده می شود.

تمامی گواهی ها و سرتیفیکیت های بین المللی برای زعفران صادراتی ارائه می شود. در شرکت ما امکان ارسال نمونه قبل از خرید زعفران عمده وجود دارد. به علاوه تا ۷ روز از زمان ارسال شما فرصت دارید چنانچه بنا به هر دلیلی از زعفران ناراضی بودید آن را با ضمانت برگشت پول تان به ما عودت دهید.

فروشگاه ما دارای نماد اعتماد الکترونیک بوده و با اطمینان خاطر می توانید اقدام به خرید اینترنتی زعفران نمایید. در صورت تمایل می توانید به صورت حضوری نیز برای خرید زعفران اقدام نموده تا زعفران مورد نظر تقدیمتان گردد.

لیست قیمت زعفران گرمی و مثقالی:

 قیمت زعفران مثقالی و گرمی قیمت زعفران قائنات

شما می‌توانید یک مثقال زعفران را که معادل ۴٫۶۱ گرم زعفران است را در انواع بسته بندی ها شامل ظروف خاتم، آذین، اطلسی، گوهر و پاکتی سفارش دهید. اگر قصد هدیه دادن زعفران را دارید می توانید از پک های هدیه زعفران که بسیار زیبا هستند، استفاده کنید.

برای خرید زعفران صادراتی نیز پیشنهاد می شود از ظروف خاتم استفاده کنید. مقاومت در برابر ضربه و رطوبت و نشکن بودن ظروف و طراحی سنتی ایرانی آن سبب شده از پرفروش ترین ظروف بسته بندی زعفران صادراتی باشد.

قیمت زعفران مثقالی و گرمی به موارد مختلفی بستگی دارد از جمله: کیفیت زعفران، نوع زعفران، بسته بندی زعفران و نوع ظرف زعفران، شهر محل خرید زعفران، ارگانیک بودن زعفران. خرید به صورت کلی و عمده با قیمت خرید زعفران یک مثقالی یا یک گرمی نیز کاملا متفاوت است..

برای برای اطلاع از قیمت زعفران گرمی و مثقالی سال ۱۴۰۱ می توانید با ما تماس بگیرید.

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.