قیمت زعفران گرمی و مثقالی سال 1402

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت خرید یک گرم زعفران:قیمت خرید عمده زعفران سال 1402:مطمئن ترین روش خرید زعفران فله و عمده:خرید زعفران گرمی و مثقالی به صورت تضمینی:لیست قیمت زعفران گرمی و مثقالی:
قیمت زعفران گرمی و مثقالی

آیا در جستجوی لیست قیمت زعفران گرمی و مثقالی سال 1402 هستید؟ قیمت خرید عمده زعفران سال 1402 چقدر است؟ مطمئن ترین روش خرید زعفران بسته بندی شده در وزن های گرمی و مثقالی چیست؟ معتبرترین مرکز خرید زعفران مثقالی و گرمی به صورت تضمینی کجاست؟

 قیمت زعفران مثقالی قیمت یک مثقال زعفران قائنات قیمت زعفران یک گرمی قائنات

قیمت خرید یک گرم زعفران:

قیمت خرید یک گرم زعفران در درجه اول به نوع زعفران بستگی دارد.  مثلاً اینکه زعفران نگین باشد یا سرگل متفاوت است.

در بین انواع زعفران؛ زعفران نگین از همه گران قیمت تر می باشد. علاوه بر این درجه کیفیت زعفران نیز روی قیمت زعفران تاثیر گذار است. به همین دلیل است که ممکن است یک نوع زعفران را در دو جای مختلف با قیمت های متفاوت به فروش برسند.

به عنوان مثال در یک جا قیمت یک گرم زعفران سرگل 40 هزار تومان و در جای دیگر 45 هزار تومان باشد. کیفیت زعفران را نیز عوامل زیادی تعیین می کنند که با توجه به آنها می توانید مشخص کنید زعفرانی که خریده اید چه درجه کیفیتی دارد. عوامل زیر روی کیفیت زعفران موثر هستند: 

  • طول رشته های زعفران 
  • ضخامت کلاله های زعفران 
  • قدرت رنگی زعفران 
  • پارسالی یا امسالی بودن
  • مقدار سفیدی موجود در زعفران 

البته وقتی زعفران از کشاورز و یا مراکز فروش عمده زعفران خریداری می شود نیز قیمت یک مثقال زعفران قائنات متفاوت خواهد بود.

در ادامه درباره نحوه تعیین قیمت زعفران گرمی و مثقالی و قیمت روز زعفران قائنات در بازار بیشتر صحبت خواهیم کرد.

قیمت خرید عمده زعفران سال 1402:

 قیمت خرید عمده زعفران قیمت یک کیلو زعفران در سال 98

حتماً شما هم شنیده اید که بعضی از مراکز فروش می‌گویند ما عمده فروش هستیم و جزئی فروشی نداریم. 

منظور از فروش عمده زعفران این است که حوزه فعالیت آنها گسترده و در مقادیر زیاد است چه زعفران فله چه بسته بندی شده. به عنوان مثال اگر شما فقط چند عدد بسته بندی یک مثقالی از زعفران را بخواهید با قیمت جزئی فروشی محسوب می شود.

اما اگر تعداد آن را بیشتر کنید با قیمت عمده فروشی و ارزانتر محاسبه خواهد شد. شرکت ما برای همه هموطنان این امکان را فراهم آورده که زعفران مورد نیاز خود را هم به صورت فله و هم بسته بندی شده خریداری کنند.

صادرکنندگان زعفران وسایر نهادهایی که مصرف زعفران در آنجا زیاد است، زعفران را به صورت مثقالی و گرمی خریداری نمی کنند بلکه آنها برای کسب سود بیشتر از فروش زعفران؛ اقدام به خرید زعفران عمده و فله ای می نمایند.

قیمت خرید عمده زعفران ارزان تر است. قیمت زعفران فله نیز به دلیل حذف هزینه های بسته بندی ارزان تر از قیمت زعفران بسته بندی شده می باشد.

اما مساله ای که در خرید زعفران فله و یا خرید زعفران به صورت عمده وجود دارد اطمینان از کیفیت و اصل بودن زعفران است. چگونه می توان به خالص بودن و مرغوب بودن زعفران پی برد؟

در ادامه در این باره صحبت خواهیم کرد و قیمت زعفران اعلا درجه یک را بیان خواهیم کرد.

برای اطلاع از قیمت خرید عمده زعفران در سال 1402 می توانید هم اکنون با ما ارتباط بگیرید.

مطمئن ترین روش خرید زعفران فله و عمده:

خرید اینترنتی زعفران قائنات فروش زعفران نگین

به دلیل گران بودن زعفران و بهای زیادی که بابت خرید عمده زعفران پرداخت میشود، چندین راهکار برای اطمینان از کیفیت زعفران به شما پیشنهاد می کنیم.

قبل از خرید زعفران کیلویی از فروشنده بخواهید یک نمونه از زعفران مورد نظرتان را ارسال کند تا کیفیت آن را از نزدیک ببینید. اگر قصد خرید زعفران فله ای را دارید بهتر است نمونه‌ای که سفارش می دهید مقدارش از 20 گرم بیشتر باشد تا بتوانید زعفران را از نظر یک دست و خالص بودن نیز بررسی کنید.

هنگام خرید عمده زعفران می توانید برگ تایید آزمایش نیز درخواست کنید. مراکز فروش عمده زعفران گواهی نامه ها مربوط به نتیجه آزمایشات انجام گرفته روی زعفران را ارائه می دهند. این گواهینامه ها در واقع برگ تایید زعفران از نظر خالص و با کیفیت بودن زعفران می باشد.

مطمئن ترین روش خرید زعفران فله و عمده؛ خرید از تولیدکننده و کشاورز است. در این روش واسطه های خرید و فروش حذف شده و با اطمینان می توانید زعفران را با کیفیت اولیه دریافت کنید. به علاوه چون واسطه ها حذف شده اند قیمت زعفران نیز مناسب تر خواهد بود.

اگر قصد خرید زعفران فله با کیفیت تضمین شده و در مقادیر عمده را دارید می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

خرید زعفران گرمی و مثقالی به صورت تضمینی:

 خرید زعفران عمده خرید زعفران قائنات خرید عمده زعفران فله

در شرکت ما از بهترین انواع زعفران که به دست آمد از زعفران 100 در صد اصل و خالص زعفران خراسان است، استفاده می شود.

تمامی گواهی ها و سرتیفیکیت های بین المللی برای زعفران صادراتی ارائه می شود. در شرکت ما امکان ارسال نمونه قبل از خرید زعفران عمده وجود دارد. به علاوه تا ۷ روز از زمان ارسال شما فرصت دارید چنانچه بنا به هر دلیلی از زعفران ناراضی بودید آن را با ضمانت برگشت پول تان به ما عودت دهید.

فروشگاه ما دارای نماد اعتماد الکترونیک بوده و با اطمینان خاطر می توانید اقدام به خرید اینترنتی زعفران نمایید. در صورت تمایل می توانید به صورت حضوری نیز برای خرید زعفران اقدام نموده تا زعفران مورد نظر تقدیمتان گردد.

خرید زعفران گرمی و مثقالی به صورت تضمینی در شرکت ما امکان پذیر شده است. اگر شما از محصول خود ناراضی بودید می توانید آن را برگشت داده و هزینه خود را دریافت کنید.

ضمانت مرجوعی برای زعفران در هر شرکتی انجام نمی شود چرا که زعفران محصولی گرانبها است و در طی ارسال و برگشت ممکن است خرد و شکسته شود. بنابراین فروشنده با اینکار متضرر می شود پس مجبور نیست چنین تضمینی قبول کند. اما شرکت ما برای رضایت مشتریان این امکان را فراهم آورده است. این امر نشان از جایگاه ویژه مشتریان در نزد ما و اطمینان از کیفیت محصولات عرضه شده است.

لیست قیمت زعفران گرمی و مثقالی:

 قیمت زعفران مثقالی و گرمی قیمت زعفران قائنات

شما می‌توانید یک مثقال زعفران را که معادل 4.61 گرم زعفران است را در انواع بسته بندی ها شامل ظروف خاتم، آذین، اطلسی، گوهر و پاکتی سفارش دهید. اگر قصد هدیه دادن زعفران را دارید می توانید از پک های هدیه زعفران که بسیار زیبا هستند، استفاده کنید.

برای خرید زعفران صادراتی نیز پیشنهاد می شود از ظروف خاتم استفاده کنید. مقاومت در برابر ضربه و رطوبت و نشکن بودن ظروف و طراحی سنتی ایرانی آن سبب شده از پرفروش ترین ظروف بسته بندی زعفران صادراتی باشد.

قیمت زعفران مثقالی و گرمی به موارد مختلفی بستگی دارد از جمله: کیفیت زعفران، نوع زعفران، بسته بندی زعفران و نوع ظرف زعفران، شهر محل خرید زعفران، ارگانیک بودن زعفران. خرید به صورت کلی و عمده با قیمت خرید زعفران یک مثقالی یا یک گرمی نیز کاملا متفاوت است..

برای برای اطلاع از لیست قیمت زعفران گرمی و مثقالی سال 1402 می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت روز زعفران فروشگاه فردوس

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران نگین50 میلیون تومان
زعفران سرگل46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.