قیمت روز زعفران تربت حیدریه سال جدید

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی زعفران تربت حیدریه:آشنایی با بازار زعفران استان خراسان رضوی مشهد:خرید زعفران تربت حیدریه:خرید زعفران در مشهد با تضمین: خرید زعفران درجه یک تربت حیدریه:
قیمت روز زعفران تربت حیدریه سال جدید

قیمت روز زعفران تربت حیدریه سال جدید چقدر است؟ آیا با بازار زعفران استان خراسان رضوی مشهد آشنایی دارید؟ خرید زعفران درجه یک تربت حیدریه با قیمت مناسب از کجا امکان پذیر است؟

 زعفران تربت حیدریه

معرفی زعفران تربت حیدریه:

تربت حیدریه در 160 کیلومتری مشهد واقع است که از مجموع 70 هکتار زمین زراعی خراسان رضوی؛8 هکتار آن مربوط به تربت حیدریه است.

بیش ترین میزان تولید زعفران هر ساله مربوط به تربت حیدریه بوده است به همین دلیل قیمت روز زعفران تربت حیدریه مشهد همیشه اهمیت ویژه ای در بازار زعفران دارد.

در اینجا می خواهیم به معرفی زعفران تربت حیدریه بپردازیم. شاید شما هم نام های زعفران تربت حیدریه، زعفران مشهد، زعفران قائن، زعفران بهرامن، زعفران سحرخیز و امثال اینها را زیاد شنیده اید.

برخی از این نام ها اشاره به منطقه تولید زعفران و برخی اشاره به شرکت توزیع کننده زعفران دارد. به عنوان مثال زعفران بهرامن و سحرخیز شرکت های پخش کننده زعفران هستند اما تربت حیدریه مشهد و قائن اسامی شهرهایی است که زعفران در آنجا تولید شده است.

حتما می پرسید کدام زعفران بهتر است؟ این نام ها هیچ ارتباطی به کیفیت و نوع زعفران ندارد. هر کدام از شرکتها و شهرهای مختلف می توانند انواع زعفران را با کیفیت های مختلف ارائه دهند. در ادامه در این باره بیشتر توضیح خواهیم داد.

آشنایی با بازار زعفران استان خراسان رضوی مشهد:

 بازار زعفران استان خراسان رضوی مشهد

زعفران علاوه بر مصارف غذایی در صنایع دارویی، صنعتی و آرایشی بهداشتی مصرف دارد. رنگ و طعم منحصر به فرد آن شاخص ترین ویژگی زعفران است.

زعفران برداشت شده از شهرستان های خراسان جنوبی، شمالی و رضوی در بازار زعفران مشهد عرضه می شود. بنابراین بازار زعفران مشهد نقش مهمی در تعیین قیمت زعفران دارد.

شورای ملی زعفران که زیر نظر اتاق بازرگانی مشهد فعالیت می‌کند. با پیش‌بینی افزایش تولید زعفران در سال جدید و با توجه به ظرفیت بالای استان خراسان رضوی در تولید زعفران امید است بتوان با افزایش صادرات زعفران، این محصول را با برند ایرانی به جهان معرفی کرد.

بازار بزرگ مشهد از بزرگترین مراکز فروش عمده زعفران در کشور است که زعفران برداشت شده از مزارع شهرستان های خراسان رضوی در این بازار عرضه می‌شود.

خرید زعفران تربت حیدریه:

خرید زعفران تربت حیدریه

تربت حیدریه بیشترین سهم تولید زعفران در استان خراسان رضوی را دارد و برداشت زعفران در این شهرستان از اوایل آبان ماه آغاز می‌شود. بنابراین برای خرید زعفران تربت حیدریه شما می توانید در آبان ماه به این شر سفر کرده و همه مزارع زیبای گل زعفران را از نزدیک ببینید و هم زعفران امسالی و تازه تربت حیدریه را خریداری کنید.

اگر امکان سفر به تربت حیدریه را ندارید می توانید از بازار زعفران مشهد اقدام به خرید زعفران نمایید.

خرید زعفران در مشهد با تضمین:

 خرید زعفران در مشهد

شرکت های فروش زعفران در مشهد زیادند که زعفران را به صورت فله یا بسته بندی شده عرضه می کنند.

نام های زعفران قائنات، زعفران قائن مشهد، زعفران کاشمر، زعفران تربت حیدریه، زعفران بهرامن، زعفران سحرخیز و… را به فراوانی در این بازار شنیده اید. این نام ها اشاره به محل تولید زعفران یا شرکت و برند توزیع کننده زعفران داردگ

البته برخی از افراد با سوء استفاده از نام زعفرانی که مشهور است ممکن است زعفران مناطق دیگر و انواع زعفران بی کیفیت را با نام های متفاوت به بازار عرضه کنند.

واسطه های خرید و فروش زعفران در مشهد که اصلی‌ترین بازار زعفران محسوب می‌شود بسیار زیادند و زمینه تقلب در زعفران به همین نسبت بیشتر است و باید بسیار هوشیار باشید.

برای خرید زعفران در مشهد با تضمین آزمایشگاهی می توانید به شرکت ما مراجعه کرده و یا هم اکنون با کارشناسان ما ارتباط بگیرید. 

خرید زعفران درجه یک تربت حیدریه:

خرید زعفران درجه یک به صورت تضمینی

شرکت ما یکی از تولید کنندگان زعفران است که در استان خراسان جنوبی در زمینه کاشت و پرورش زعفران سابقه دیرینه دارد. در حوزه فروش زعفران صادراتی به دلیل ارتباط و همکاری مداوم با فعالان این حوزه توانسته ایم با کسب رضایت مشتریان به اکثر کشورهای دنیا زعفران ایرانی را صادر کنیم.

تفاوت شرکت ما این است که برای فروش زعفران در داخل کشور بدون واسطه فعالیت می‌کنیم. شما می توانید انواع زعفران سرگل و پوشال درجه یک را به صورت کیلویی یا گرمی از ما خریداری کنید.

در خرید زعفران کیلویی سرتیفیکیت های زعفران نیز به شما ارائه خواهد شد تا از اصل بودن و کیفیت زعفران مطمئن باشید. برای اطلاع از قیمت روز زعفران تربت حیدریه سال جدید می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت روز زعفران فروشگاه فردوس

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران نگین50 میلیون تومان
زعفران سرگل46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.