گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز زعفران تربت حیدریه سال جدید

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی زعفران تربت حیدریه:آشنایی با بازار زعفران استان خراسان رضوی مشهد:خرید زعفران تربت حیدریه:خرید زعفران در مشهد با تضمین: خرید زعفران درجه یک تربت حیدریه:
قیمت روز زعفران تربت حیدریه سال جدید

قیمت روز زعفران تربت حیدریه سال جدید چقدر است؟ آیا با بازار زعفران استان خراسان رضوی مشهد آشنایی دارید؟ خرید زعفران درجه یک تربت حیدریه با قیمت مناسب از کجا امکان پذیر است؟

 زعفران تربت حیدریه

معرفی زعفران تربت حیدریه:

تربت حیدریه در ۱۶۰ کیلومتری مشهد واقع است که از مجموع ۷۰ هکتار زمین زراعی خراسان رضوی؛۸ هکتار آن مربوط به تربت حیدریه است.

بیش ترین میزان تولید زعفران هر ساله مربوط به تربت حیدریه بوده است به همین دلیل قیمت روز زعفران تربت حیدریه مشهد همیشه اهمیت ویژه ای در بازار زعفران دارد.

آشنایی با بازار زعفران استان خراسان رضوی مشهد:

 بازار زعفران استان خراسان رضوی مشهد

زعفران علاوه بر مصارف غذایی در صنایع دارویی، صنعتی و آرایشی بهداشتی مصرف دارد. رنگ و طعم منحصر به فرد آن شاخص ترین ویژگی زعفران است.

شورای ملی زعفران که زیر نظر اتاق بازرگانی مشهد فعالیت می‌کند با پیش‌بینی افزایش تولید زعفران در سال جدید و با توجه به ظرفیت بالای استان خراسان رضوی در تولید زعفران امیدوار است بتواند با افزایش صادرات زعفران، این محصول را با برند ایرانی به جهان معرفی کند.

بازار بزرگ مشهد از بزرگترین مراکز فروش عمده زعفران در کشور است که زعفران برداشت شده از مزارع شهرستان های خراسان رضوی در این بازار عرضه می‌شود.

خرید زعفران تربت حیدریه:

خرید زعفران تربت حیدریه

تربت حیدریه بیشترین سهم تولید زعفران در استان خراسان رضوی را دارد و برداشت زعفران در این شهرستان از اوایل آبان ماه آغاز می‌شود. بنابراین برای خرید زعفران تربت حیدریه شما می توانید در آبان ماه به این شر سفر کرده و همه مزارع زیبای گل زعفران را از نزدیک ببینید و هم زعفران امسالی و تازه تربت حیدریه را خریداری کنید.

اگر امکان سفر به تربت حیدریه را ندارید می توانید از بازار زعفران مشهد اقدام به خرید زعفران نمایید.

خرید زعفران در مشهد با تضمین:

 خرید زعفران در مشهد

شرکت های فروش زعفران در مشهد زیادند که زعفران را به صورت فله یا بسته بندی شده عرضه می کنند.

نام های زعفران قائنات، زعفران قائن مشهد، زعفران کاشمر، زعفران تربت حیدریه، زعفران بهرامن، زعفران سحرخیز و… را به فراوانی در این بازار شنیده اید. این نام ها اشاره به محل تولید زعفران یا شرکت و برند توزیع کننده زعفران داردگ

البته برخی از افراد با سوء استفاده از نام زعفرانی که مشهور است ممکن است زعفران مناطق دیگر و انواع زعفران بی کیفیت را با نام های متفاوت به بازار عرضه کنند.

واسطه های خرید و فروش زعفران در مشهد که اصلی‌ترین بازار زعفران محسوب می‌شود بسیار زیادند و زمینه تقلب در زعفران به همین نسبت بیشتر است و باید بسیار هوشیار باشید.

خرید زعفران درجه یک تربت حیدریه:

خرید زعفران درجه یک به صورت تضمینی

فروشگاه ما یکی از تولید کنندگان زعفران است که در استان خراسان جنوبی در زمینه کاشت و پرورش زعفران سابقه دیرینه دارد. در حوزه فروش زعفران صادراتی به دلیل ارتباط و همکاری مداوم با فعالان این حوزه توانسته ایم با کسب رضایت مشتریان به اکثر کشورهای دنیا زعفران ایرانی را صادر کنیم.

تفاوت فروشگاه ما این است که برای فروش زعفران در داخل کشور بدون واسطه فعالیت می‌کنیم. شما می توانید انواع زعفران سرگل و پوشال را به صورت کیلویی یا گرمی از ما خریداری کنید.

در خرید زعفران کیلویی سرتیفیکیت های زعفران نیز به شما ارائه خواهد شد تا از اصل بودن و کیفیت زعفران مطمئن باشید. برای اطلاع از قیمت روز زعفران تربت حیدریه سال جدید می توانید با ما تماس بگیرید.

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.