گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست قیمت زعفران قائنات یک مثقالی

آنچه در این مقاله می خوانید...

یک مثقال زعفران چند گرم زعفران است؟تفاوت بین انواع زعفران قائنات در چیست؟قیمت هر مثقال زعفران بسته بندی شده:خرید زعفران یک مثقالی:
لیست قیمت زعفران قائنات یک مثقالی

لیست قیمت زعفران قائنات یک مثقالی چقدر است؟ هر مثقال زعفران معادل چند گرم زعفران است؟ هر نیم مثقال زعفران چند گرم زعفران است؟ تفاوت انواع زعفران بسته بندی شده در چیست؟ بهترین مرکز برای خرید زعفران یک مثقالی کجاست؟

قیمت یک مثقال زعفران قیمت زعفران قائنات در تهران

یک مثقال زعفران چند گرم زعفران است؟

یکی از واحدهای شمارش زعفران مثقال می باشد. هر مثقال زعفران معادل ۴٫۶۱ گرم زعفران است و نیم مثقال زعفران معادل ۲٫۳۱ گرم زعفران است.

در شرکت ما انواع زعفران در درجه کیفیت های مختلف در وزن های گرمی و مثقالی عرضه می شود.

بسته بندی های گرمی و مثقالی زعفران متفاوت بوده و شامل ظروف خاتم، ظروف پلی کریستال آذین، اطلسی، گوهر و بسته بندی پاکتی و انواع پک های هدیه می باشد.

تفاوت بین انواع زعفران قائنات در چیست؟

تفاوت بین انواع زعفران قائنات

هر کدام از انواع زعفران ویژگی های خاص خود را دارند. در تصویر نیز انواع زعفران را مشاهده می کنید. در اینجا تفاوت بین انواع زعفران را به طور مختصر و مفید توضیح می‌دهیم.

در زعفران دسته، تمام بخش خامه یا سفیدی در انتهای کلاله ها وجود دارد. در زعفران پوشال مقدار خامه یا سفیدی کمتر است.

در زعفران پوشال کلاله ها به هم چسبیده بوده و یک تا سه میلی‌متر خامه وجود دارد.

زعفران سرگل از جدا کردن خامه از کلاله های زعفران پوشال و دسته به وجود می آید. بنابراین زعفران سرگل تمام قرمز است. البته توجه داشته باشید که بسته به درجه کیفیت زعفران سرگل؛ ممکن است مقداری سفیدی به همراه کلاله های قرمز رنگ وجود داشته باشد.

زعفران نگین از جدا شدن سفیدی از کلاله های زعفران تازه به وجود می آید. زعفران نگین بهترین نوع زعفران است که تمام قرمز بوده و فاقد هرگونه سفیدی می باشد.

قیمت هر مثقال زعفران بسته بندی شده:

قیمت هر کیلو زعفران امروز قیمت زعفران نیم مثقال قائنات

آیا قیمت زعفران قائنات به صورت مثقالی افزایش می یابد؟ قیمت روز یک مثقال زعفران قائنات را چه کسانی تعیین می کنند؟ زعفران قائنات مثقالی چنده؟

آنچه که قیمت زعفران را تعیین می‌کند نوع زعفران و درجه کیفیت آن می‌باشد. زعفران بسته بندی شده متناسب با آنکه در چه نوع ظروفی بسته بندی شود، قیمت متفاوتی خواهد داشت.

در بین انواع بسته بندی ها؛ بسته بندی پاکتی به دلیل ارزان قیمت بودن و سبک بودن، یکی از پرفروش ترین انواع بسته بندی مثقالی زعفران در بازار داخل می باشد.

قیمت زعفران قائنات یک مثقالی بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت روز زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

خرید زعفران یک مثقالی:

شما میتوانید انواع زعفران را در بسته بندی های یک مثقالی و چند مثقالی در بسته بندی های دلخواه سفارش دهید.

کیفیت زعفران عرضه شده در فروشگاه ما صد در صد تضمین شده می باشد. خرید تضمینی زعفران بسته بندی شده را می توانید از فروشگاه ما تجربه کنید.

قیمت زعفران قائنات یک مثقالی عرضه شده در شرکت ما بسیار مناسب و ارزان تر نسبت به سایر مراکز فروش میباشد. دلیل این امر این است که ما بدون واسطه فعالیت می کنیم و خودمان تولیدکننده زعفران هستیم.

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.