گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زعفران در بورس مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید زعفران نگین:خرید زعفران سرگل:بازار زعفران مشهد:فروش زعفران اینترنتی مشهد:قیمت زعفران در بورس:قیمت هر کیلو زعفران امروز:
قیمت زعفران در بورس مشهد

قیمت زعفران در بورس مشهد چقدر است؟ مراکز فروش زعفران در مشهد کدامند؟ آیا قصد خرید زعفران نگین مشهد را دارید؟

خرید زعفران نگین

خرید زعفران نگین:

زعفران نگین از بهترین انواع زعفران است و به دلیل کیفیت بالایی که دارد بیشتر برای صادرات استفاده می شود. البته خود زعفران نگین از نظر درجه کیفیت انواع مختلفی دارد شامل زعفران شبه نگین، نگین ممتاز، نگین صادراتی، نگین پوشالی و سوپر نگین.

بنابراین هنگام خرید زعفران نگین؛ کیفیت آن را باید مد نظر داشته باشید. چنانچه برای صادرات زعفران را می خواهید بهتر است از مرغوب ترین انواع زعفران نگین یعنی سوپر نگین و نگین صادراتی استفاده کنید.

خرید زعفران سرگل:

زعفران سرگل در تقسیم بندی زعفران بعد از زعفران نگین قرار دارد و از نظر درجه کیفیت به انواع زعفران سرگل ممتاز، سرگل اعلا و سرگل صادراتی تقسیم‌بندی می‌شود. برخی از انواع زعفران سرگل مانند زعفران سرگل درجه یک از درجه کیفیت های پایین زعفران نگین هم مرغوب تر هستند.

یکی از مزیت های خرید زعفران سرگل قیمت مناسب آن است. قیمت زعفران سرگل نسبت به قیمت زعفران نگین ارزانتر است با این حال نسبت به زعفران پوشال و دسته از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و همین موضوع سبب شده یکی از پرفروش ترین انواع زعفران در ایران باشد.

بازار زعفران مشهد:

خرید زعفران سرگل بازار زعفران مشهد

استان‌های خراسان رضوی و جنوبی به تنهایی ۹۰ درصد سهم تولید زعفران را در کشور دارند. شهر مشهد به دلیل موقعیت مذهبی و گردشگری که دارد و مرکز استان خراسان رضوی به عنوان بزرگترین استان تولید کننده زعفران؛ از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

بازار زعفران مشهد یکی از مراکز فروش عمده زعفران در کشور است و به عنوان بازار بورس زعفران نیز محسوب می شود.

فروش زعفران اینترنتی مشهد:

از آنجا که امکان سفر به استان خراسان برای خرید زعفران برای همه وجود ندارد؛ بسیاری از افراد امروزه به خرید اینترنتی زعفران علاقه مند شده اند.

فروشگاه ما یکی از مراکز فروش اینترنتی زعفران است که زعفران فله و بسته بندی شده را عرضه می کند. کیفیت کلیه محصولات صد در صد تضمین شده و تا ۷ روز از زمان ارسال می توانید اگر از محصول ناراضی بودید آن را به ما برگشته دهید و هزینه خود را دریافت کنید.

در خرید کیلویی زعفران نیز برگ آزمایشات مربوط به زعفران به مشتری ارائه می‌شود تا از بابت اصل و با کیفیت بودن زعفران اطمینان خاطر داشته باشد.

قیمت زعفران در بورس:

فروش زعفران اینترنتی مشهد قیمت زعفران در بورس

راه اندازی بازار بورس زعفران سبب شده بسیاری از افراد وارد حوزه خرید و فروش زعفران شوند. بسیاری از افراد به عنوان شغل دوم از طریق معاملات گواهی های سپرده وارد حوزه فروش زعفران می‌شوند.

هدف از راه اندازی بازار بورس زعفران؛ شفاف سازی قیمت ها بوده تا کشاورز بدون دغدغه بتواند با توجه به قیمت زعفران؛ در بازه مورد نظر اقدام به فروش زعفران خود نماید.

قیمت زعفران در بورس ثابت نیست و شما می توانید به صورت آنلاین از قیمت لحظه ای زعفران مطلع شوید.

قیمت هر کیلو زعفران امروز:

قیمت هر کیلو زعفران امروز

فروشگاه ما عرضه کننده انواع زعفران خراسان با کیفیت بالا به صورت فله و بسته بندی شده می باشد.

قیمت هر کیلو زعفران سرگل بسته به درجه کیفیت آن از ۷۸۰۰ تا ۸۹۰۰ میلیون تومان و قیمت هر یک کیلو زعفران نگین از ۹ میلیون تومان تا ۱۲ میلیون تومان متفاوت می باشد.

اگر قصد خرید زعفران را دارید ما تمامی گواهینامه ها و سرتیفیکیت های مربوط به زعفران را به شما ارائه خواهیم داد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید عمده زعفران می توانید با ما تماس بگیرید.

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.