گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زعفران در بورس مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین مرکز خرید زعفران نگین مشهد:خرید زعفران سرگل مشهد:بازار بورس زعفران مشهد:فروش اینترنتی زعفران مشهد:اعلام قیمت زعفران در بورس:قیمت هر کیلو زعفران امروز در بورس:
قیمت زعفران در بورس مشهد

دسترسی به کامل ترین لیست قیمت زعفران در بورس مشهد چگونه امکان پذیر است؟ آیا قصد خرید زعفران ارزان قیمت را دارید و می خواهید بهترین مرکز خرید زعفران نگین مشهد را بشناسید؟ با بازار بورس زعفران مشهد چقدر آشنا هستید؟

خرید زعفران نگین

بهترین مرکز خرید زعفران نگین مشهد:

زعفران نگین از بهترین انواع زعفران است و به دلیل کیفیت بالایی که دارد بیشتر برای صادرات استفاده می شود. البته خود زعفران نگین از نظر درجه کیفیت انواع مختلفی دارد شامل زعفران شبه نگین، نگین ممتاز، نگین صادراتی، نگین پوشالی و سوپر نگین.

بنابراین هنگام خرید زعفران نگین؛ کیفیت آن را باید مد نظر داشته باشید. چنانچه برای صادرات زعفران را می خواهید بهتر است از مرغوب ترین انواع زعفران نگین یعنی سوپر نگین و نگین صادراتی استفاده کنید.

خرید زعفران سرگل مشهد:

زعفران سرگل در تقسیم بندی زعفران بعد از زعفران نگین قرار دارد و از نظر درجه کیفیت به انواع زعفران سرگل ممتاز، سرگل اعلا و سرگل صادراتی تقسیم‌بندی می‌شود. برخی از انواع زعفران سرگل مانند زعفران سرگل درجه یک از درجه کیفیت های پایین زعفران نگین هم مرغوب تر هستند.

یکی از مزیت های خرید زعفران سرگل قیمت مناسب آن است. قیمت زعفران سرگل نسبت به قیمت زعفران نگین ارزانتر است با این حال نسبت به زعفران پوشال و دسته از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و همین موضوع سبب شده یکی از پرفروش ترین انواع زعفران در ایران باشد.

بازار بورس زعفران مشهد:

خرید زعفران سرگل بازار زعفران مشهد

استان‌های خراسان رضوی و جنوبی به تنهایی 90 درصد سهم تولید زعفران را در کشور دارند. شهر مشهد به دلیل موقعیت مذهبی و گردشگری که دارد و مرکز استان خراسان رضوی به عنوان بزرگترین استان تولید کننده زعفران؛ از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

بازار زعفران مشهد یکی از مراکز فروش عمده زعفران در کشور است و به عنوان بازار بورس زعفران نیز محسوب می شود.

فروش اینترنتی زعفران مشهد:

از آنجا که امکان سفر به استان خراسان برای خرید زعفران برای همه وجود ندارد؛ بسیاری از افراد امروزه به خرید اینترنتی زعفران علاقه مند شده اند.

فروشگاه ما یکی از مراکز فروش اینترنتی زعفران است که زعفران فله و بسته بندی شده را عرضه می کند. کیفیت کلیه محصولات صد در صد تضمین شده و تا ۷ روز از زمان ارسال می توانید اگر از محصول ناراضی بودید آن را به ما برگشته دهید و هزینه خود را دریافت کنید.

در خرید کیلویی زعفران نیز برگ آزمایشات مربوط به زعفران به مشتری ارائه می‌شود تا از بابت اصل و با کیفیت بودن زعفران اطمینان خاطر داشته باشد.

اعلام قیمت زعفران در بورس:

فروش زعفران اینترنتی مشهد قیمت زعفران در بورس

راه اندازی بازار بورس زعفران سبب شده بسیاری از افراد وارد حوزه خرید و فروش زعفران شوند. بسیاری از افراد به عنوان شغل دوم از طریق معاملات گواهی های سپرده وارد حوزه فروش زعفران می‌شوند.

هدف از راه اندازی بازار بورس زعفران؛ شفاف سازی قیمت ها بوده تا کشاورز بدون دغدغه بتواند با توجه به قیمت زعفران؛ در بازه مورد نظر اقدام به فروش زعفران خود نماید.

قیمت زعفران در بورس ثابت نیست و شما می توانید به صورت آنلاین از قیمت لحظه ای زعفران مطلع شوید.

قیمت هر کیلو زعفران امروز در بورس:

قیمت هر کیلو زعفران امروز

قیمت زعفران در بورس به صورت روزانه از مراجع مختلف استخراج می شود و با توجه به کیفیت هر نوع زعفران، قیمت می تواند مقداری بیشتر یا کمتر باشد. لیست قیمت هرگرم زعفران در بورس امروز به شرح زیر است:

 • پوشال معمولی(نقد-بازار) 7910
 • نگین(نقد-بازار)10956 
 • پوشال(سپرده انبار سحرخیز)8550 
 • پوشال(سپرده انبار طلای سرخ) 8540
 • نگین(سپرده انبار بهرامن) 12436  
 • نگین(سپرده انبار نوین) 12493
 • نگین(سپرده انبار سحرخیز) 12472
 • نگین(سپرده انبار تعاون روستا) 12378
 • نگین(سپرده انبار زرین تربت) 12461
 • نگین(سپرده انبار طلای سرخ) 12622
 • نگین(سپرده انبار بیرجند) 12395
 • پوشال(آتی، سررسید اردیبهشت 400)9737
 • پوشال(آتی، سررسید اسفند) 9090
 • نگین(آتی؛ سررسید اسفند)13364
 • نگین(آتی؛ سررسید اردیبهشت)14513

فروشگاه ما عرضه کننده انواع زعفران خراسان با کیفیت بالا به صورت فله و بسته بندی شده می باشد.

اگر قصد خرید عمده زعفران را دارید ما تمامی گواهینامه ها و سرتیفیکیت های مربوط به زعفران را به شما ارائه خواهیم داد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت زعفران در بورس مشهد می توانید با ما تماس بگیرید.

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.