گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زعفران کیلویی مشهد سال ۱۴۰۱

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید زعفران عمده در مشهد بصورت تضمینی:خرید زعفران در مقادیر کیلویی:قیمت هر کیلو زعفران در مشهد سال 1401:عوامل موثر بر قیمت زعفران کدامند؟خرید زعفران از کشاورز در مشهد:
قیمت زعفران کیلویی مشهد سال ۱۴۰۰

قیمت زعفران کیلویی مشهد سال ۱۴۰۱ چند است؟ برای خرید زعفران در مقادیر عمده به صورت تضمین شده در مشهد به کجا باید مراجعه کنیم؟ خرید زعفران در مقادیر کیلویی به همراه ارائه برگه آنالیز و سرتیفیکیت های زعفران از کجا امکان پذیر است؟

 قیمت لحظه ای زعفران قیمت لحظه ای‌ زعفران در مشهد

خرید زعفران عمده در مشهد بصورت تضمینی:

شاید شما هم قصد خرید کیلویی زعفران را دارید و می خواهید از فروش زعفران سود بیشتری به دست آورید و به دنبال راه حل می گردید.

شاید قصد خرید زعفران صادراتی را دارید و می خواهید به صورت چمدانی با خود زعفران به همراه ببرید ولی نه مجوزهای صادرات زعفران را دارید و نه از قوانین صادرات زعفران باخبرید.

در ادامه راهکارهایی به شما معرفی خواهیم کرد و نکاتی را ارائه خواهیم داد که به شما کمک می کند با اطمینان خاطر اقدام به خرید کیلویی زعفران نمایید.

برای اطلاع از قیمت زعفران کیلویی مشهد تماس بگیرید.

خرید زعفران در مقادیر کیلویی:

 خرید زعفران کیلویی قیمت زعفران کیلویی امروز

شما میتوانید انواع زعفران سرگل، نگین، پوشال و دسته را در مقادیر کیلویی از فروشگاه ما خریداری کنید. خریداران عمده زعفران برای تامین زعفران عمده دیگر لازم نیست نگران باشند.

فروشگاه ما به علت استقرار در منطقه قائنات خراسان جنوبی و دسترسی همیشگی به زعفران اصل قائنات در هر زمان که مشتری بخواهد، زعفران مورد نیاز را در کمترین زمان تامین می کند. شاید بپرسید چگونه می توان به اصل بودن زعفران و کیفیت آن اطمینان کرد؟!

در فروشگاه ما بنا به درخواست مشتری؛ در خرید زعفران عمده برگ آنالیز زعفران به همراه محصول ارسال می شود.

برگه آنالیز، نتیجه آزمایشات انجام شده روی زعفران است. در واقع زعفران از نظر استانداردهای بین المللی مانند درصد کروسین، پیکروکروسین و سافرانال که عامل رنگ، عطر و طعم زعفران هستند؛ آزمایش می شود. چنانچه ناخالصی در زعفران وجود داشته باشد در آزمایش مشخص می شود بنابراین شما با خیالی راحت می توانید اقدام به خرید زعفران کیلویی نمایید.

بعلاوه می توانید به صورت حضوری اقدام به خرید زعفران کنید و از نزدیک کیفیت زعفران را مورد سنجش قرار دهید. در کنار همه این ها خرید زعفران در فروشگاه ما تضمینی بوده و تا ۷ روز بعد از ارسال نمونه می توانید چنانچه از زعفران ناراضی بودید آن را به ما برگشت دهید.

قیمت هر کیلو زعفران در مشهد سال ۱۴۰۱:

 قیمت هر کیلو زعفران در سال ۹۸ قیمت هر کیلو زعفران امروز

برای پیش بینی قیمت زعفران سال ۱۴۰۱ بایستی عوامل زیادی را مدنظر قرار داد و سپس با توجه به برآیند آنها؛ قیمت زعفران را پیش بینی کرد.

یکی دیگر از عواملی که روی قیمت زعفران تاثیر گذار بر شیوع بیماری کرونا در سال ۹۹ بوده است همه گیری بیماری کرونا سبب کاهش تقاضای خرید کشورهای بزرگ وارد کننده زعفران شده است.

تداوم خشکسالی و کمبود بارندگی موجب کاهش محسوس تولید زعفران در مزارع خراسان رضوی و دیگر استانهای کشور در سال ۱۴۰۰ شد. قیمت زعفران در سال ۱۴۰۰ افزایش ۳ برابری نسبت به سال های قبل داسته که دلیل اصلی آن کاهش ۵۰ درصدی زعفران بوده است.

همچنین یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت زعفران؛ نوع زعفران و کیفیت آن است. به عنوان مثال قیمت یک مثقال زعفران نگین بالاتر از قیمت یک مثقال زعفران سرگل است یا قیمت یک گرم زعفران سرگل صادراتی بالاتر از قیمت یک گرم زعفران سرگل ممتاز است.

به طور کلی نمودار قیمت زعفران به ترتیب افزایش قیمت عبارت است از زعفران دسته، زعفران پوشال، زعفران سرگل، زعفران نگین.

پیش بینی قیمت زعفران در سال ۱۴۰۱ بستگی به میزان تولید زعفران در سال جاری و تاثیر آن بر صادرات زعفران دارد. نوسانات دلار و شرایط خرید و فروش زعفران در بازارهای خارج نیز روی قیمت زعفران در سال ۱۴۰۱ تاثیر گذار می باشد.

عوامل موثر بر قیمت زعفران کدامند؟

  • وضعیت صادرات زعفران به خارج از کشور
  • میزان عرضه زعفران به بازار
  • میزان تقاصای خرید زعفران در بازار داخل
  • زمان خرید زعفران
  • تعرفه های گمرکی صادرات زعفران
  • نوسانات ارز در کشور

خرید زعفران از کشاورز در مشهد:

 قیمت خرید زعفران از کشاورز خرید زعفران عمده

اگر به دنبال سود بیشتر از فروش زعفران هستید پیشنهاد ما به شما خرید زعفران از کشاورز است.

قیمت زعفران گرمی و قیمت زعفران مثقالی با خرید مستقیم زعفران از کشاورز بسیار ارزان تر و مناسب تر خواهد بود.

خرید زعفران از کشاورز به دلیل حذف واسطه های خرید و فروش زعفران؛ هم اصل و مرغوب بودن زعفران را تضمین می کند و هم از افزایش کاذب قیمت زعفران جلوگیری می کند. بنابراین زعفران با کیفیت بالا و با قیمت تولید به دست مصرف‌کننده می‌رسد.

فروشگاه ما از تولید کنندگان زعفران در خراسان جنوبی بوده که در زمینه عرضه و فروش زعفران فعالیت می‌کند.

این فروشگاه همگام با مردم استان خود در زمینه کاشت و پرورش زعفران سابقه دیرینه داشته و با استفاده از تجربه زعفران کاران بومی منطقه و همکاری و ارتباط مداوم با فعالان حوزه خرید و فروش زعفران توانسته است زعفران قائن مشهد را با کیفیت بالا به سراسر کشور عرضه کند.

خرید زعفران قاین مشهد را با کیفیت عالی و قیمت مناسب با ما تجربه کنید. برای اطلاع از قیمت زعفران کیلویی مشهد با ما ارتباط بگیرید.

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.