گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت هر کیلو زعفران درجه یک صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

چگونه به خارج کشور زعفران صادر کنیم؟چگونه بهترین زعفران صادراتی را خریداری کنیم؟خرید عمده زعفران ویژه صادرات:فروش زعفران صادراتی به صورت تضمین شده:محاسبه قیمت هر کیلو زعفران به دلار:قیمت هر کیلو زعفران در سال ۱۴۰۰:
قیمت هر کیلو زعفران درجه یک صادراتی

پیش بینی قیمت هر کیلو زعفران درجه یک صادراتی در سال ۱۴۰۰ چگونه خواهد بود؟ چگونه بهترین زعفران صادراتی را خریداری کنیم؟ معتبرترین مرکز خرید عمده زعفران ویژه صادرات کجاست؟ نحوه محاسبه قیمت یک کیلو زعفران به دلار چگونه است؟

 قیمت هر کیلو زعفران امروز قیمت زعفران کیلویی امروز

چگونه به خارج کشور زعفران صادر کنیم؟

ایران بزرگترین تولید کننده زعفران در جهان است. زعفران ایرانی بسیار مورد استقبال کشورهای اروپایی و عربی بوده و یکی از پرسودترین کالاهای صادراتی محسوب می شود. کشورهای اسپانیا، چین، امارات متحده عربی و…. از خریداران عمده زعفران ایرانی هستند.

برای صادرات زعفران باید مراحل قانونی آن شامل اخذ مجوزها و انجام امور گمرکی را گذراند. ارسال زعفران به کشور مقصد نیز از طریق هوایی، زمینی و دریایی قابل انجام است.

یک شخص عادی در صورتی می تواند اقدام به صادرات زعفران نماید که دارای کارت بازرگانی بوده و مجوزهای بهداشت و استاندارد را داشته باشد.
در کشور مقصد نیز ترخیص کالا توسط متخصص این کار باید انجام شده تا بتوانید زعفران را تحویل بگیرید.

چگونه بهترین زعفران صادراتی را خریداری کنیم؟

 قیمت یک کیلو زعفران در سال ۹۸

افراد و شرکت های مختلف در سراسر کشور در حوزه خرید و فروش زعفران فعالیت می کنند اما اکثر این مراکز خود تولید کننده زعفران نیستند و واسطه هستند.

زعفران پس از تولید در مزارع توسط کشاورزان آن منطقه به مغازه دار ها و از آنجا به شرکت های بزرگ تر فروخته شده و سپس با نام شرکت پخش کننده زعفران به بازار عرضه می شود.

بهترین روش خرید زعفران صادراتی درجه یک؛ خرید مستقیم زعفران از تولید کننده است. در چرخه تولید زعفران تا مصرف زعفران؛ هر چقدر تعداد واسطه‌ها کمتر باشد قیمت نهایی زعفران کمتر خواهد بود بعلاوه کیفیت اولیه زعفران حفظ خواهد شد.

برای اطلاع از قیمت هر کیلو زعفران درجه یک صادراتی با ما تماس بگیرید.

خرید عمده زعفران ویژه صادرات:

 خرید عمده زعفران صادراتی خرید زعفران نگین خرید عمده زعفران قائن مشهد

زعفران صادراتی باید بهترین کیفیت را داشته باشد چرا که همان طورکه در ابتدا هم گفتیم صادرات زعفران قوانین خاصی دارد از جمله اینکه زعفران صادراتی آزمایش می شود و باید دارای معیارهای مورد تایید استاندارد های بین المللی باشد.

یافتن مرکز فروش زعفران صادراتی کار سختی نیست اما مرکزی که بتوان به اصل بودن و کیفیت زعفران اعتماد کرد آسان نیست بعلاوه در خرید عمده زعفران صادراتی؛ مرکز فروش زعفران باید بتواند در حجم عمده و مقادیر کیلویی و تناژی زعفران مورد نیاز مشتریان را با کیفیت مورد قبول تامین نماید.

فروش زعفران صادراتی به صورت تضمین شده:

 فروش عمده زعفران صادراتی قیمت زعفران درجه یک در مشهد

شرکت ما یکی از مراکز فروش عمده زعفران صادراتی درجه یک می باشد. خرید زعفران صادراتی از شرکت ما چندین مزیت دارد:

۱- فروشگاه ما خود تولید کننده زعفران است و زعفران را بدون واسطه عرضه می کند.

۲- قیمت فروش زعفران در فروشگاه ما نسبت به کیفیتی که ارائه می شود بسیار مناسب است.

۳- زعفران در مقادیر کیلویی در تمام ایام سال با کیفیت بالا در دسترس بوده و به شهری که شما بخواهید ارسال می شود.

۴- صادرات زعفران به کشور های مختلف انجام می شود و کلیه امور گمرکی برای کسانی که خودشان مجوز ها را ندارند انجام می شود.

۵- گواهینامه ها و سرتیفیکیت های زعفران در هنگام خرید عمده زعفران صادراتی به مشتریان ارائه می شود.

محاسبه قیمت هر کیلو زعفران به دلار:

 قیمت هر کیلو زعفران به دلار قیمت زعفران کیلویی 98

قیمت زعفران در داخل ایران با قیمت زعفران در خارج از کشور بسیار متفاوت است. البته این تفاوت قیمت فروش زعفران در برخی از کشورها چشمگیرتر است.

به عنوان مثال در فروشگاه های بزرگ آمریکا قیمت هر کیلو زعفران درجه یک تا 91 میلیون تومان هم گزارش شده است. معمولاً کشورهای وارد کننده زعفران، به صورت فله زعفران ایرانی را خریداری کرده سپس با نام شرکتهای خودشان و با قیمت‌های گزاف وارد بازارهای بین المللی می کنند.

قیمت هر کیلو زعفران در سال ۱۴۰۰:

 قیمت هر کیلو زعفران در سال 98 قیمت هر کیلو زعفران خشک در سال98

قیمت زعفران نرخ ثابتی ندارد و تغییر می کند. قیمت هر کیلو زعفران خشک در سال 99 شهریور ماه نسبت به قیمت هر کیلو زعفران در ابتدای سال افت داشته است. البته در هفته های اخیر قیمت زعفران ثابت بوده و تغییرات قیمت زعفران بسیار ناچیز بوده است.

با نزدیک شدن به فصل برداشت زعفران شاهد جهش در قیمت زعفران بودیم.

پیش بینی قیمت زعفران در سال 1400 و اینکه روند تغییر قیمت افزایشی خواهد بود یا کاهشی؛ به عوامل زیادی بستگی دارد. مقدار تولید زعفران در سال 99، میزان صادرات زعفران در سال 99 و تاثیر کرونا بر بازارهای جهانی جز این عوامل هستند.

با تغییر سیاست های داخلی کشور، حل مشکلات بازگشت ارز حاصل از صادرات زعفران و مرتفع شدن بیماری کرونا و باز شدن راه های صادراتی؛ احتمال افزایش صادرات زعفران وجود دارد.

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.