گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت هر کیلو زعفران به دلار

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش زعفران صادراتی:میزان صادرات زعفران سال 98:فروش زعفران در خارج از کشور:نرخ زعفران در بازارهای جهانی:قیمت زعفران به دلار:قیمت هر کیلو زعفران در بازار داخل:
قیمت هر کیلو زعفران به دلار

قیمت هر کیلو زعفران به دلار چقدر است؟ قیمت فروش زعفران در خارج از کشور چقدر است؟ قوانین صادرات زعفران کدام است؟

فروش زعفران صادراتی

فروش زعفران صادراتی:

مراکز فروش زعفران بسیارند اما برای خرید زعفران صادراتی باید از مرغوب ترین انواع زعفران استفاده کرد چرا که هر نوع زعفرانی برای صادرات به خارج از کشور مناسب نیست.

اگر قصد خرید کیلویی زعفران صادراتی را داشته باشید حتماً باید از مراکز معتبر فروش زعفران اقدام به خرید زعفران نمایید. در ادامه خواهیم گفت زعفران صادراتی چه ویژگی هایی باید داشته باشد.

میزان صادرات زعفران سال ۹۸:

آمار و ارقام نشان می‌دهد که صادرات زعفران در سال ۹۸ نسبت به سال قبل کاهش داشته است و عوامل مختلفی روی صادرات زعفران تاثیرگذارند.

قوانین بانک مرکزی برای بازگشت ارز حاصل از صادرات، تعرفه های گمرکی، درصد مالیاتی که برخی از کشورها بابت واردات زعفران از صادرکنندگان می‌گیرند، تحریم ها و… روی هم رفته سبب شد تا میزان صادرات زعفران کاهش داشته باشد.

فروش زعفران در خارج از کشور:

میزان صادرات زعفران سال 98 فروش زعفران در خارج از کشور

کشورهایی مانند چین و هند سالیانه حداقل ۵۰ تا ۶۰ تن زعفران از ایران خریداری می‌کنند و بلافاصله تحت بسته بندی های جدید آن را به بازارهای هدف صادر می‌کنند. در نتیجه دیگر ردپایی از زعفران ایرانی باقی نمی‌ماند. صادرات فله زعفران و نبود برند باعث تنزل جایگاه صادراتی ایران در آمارهای جهانی شده است.

نرخ زعفران در بازارهای جهانی:

قیمت زعفران ایرانی در مقایسه با دیگر کشورها حداقل ۳ تا ۴ برابر ارزان‌تر است.

در کل کشورهای تولید کننده زعفران در طول سال حداکثر ۴۰ تن زعفران تولید می‌شود در حالی که پیش‌بینی تولید زعفران در سال ۹۸ در ایران حدود ۵۰۰ تومان بوده است. با وجود این، قیمت زعفران در بازارهای جهانی قابل مقایسه با قیمت زعفران در ایران نیست و باید با بازار یابی برندسازی و بسته بندی در بازار های جهانی حضور یابیم.

قیمت زعفران به دلار:

نرخ زعفران در بازارهای جهانی قیمت زعفران به دلار

بر اساس آمار رسمی در سال ۹۷ بیش از ۲۵۰ تن زعفران به ارزش تقریبی ۳۵۲ میلیون دلار به بازارهای بین المللی صادر شده است.

قیمت خرده فروشی و فروش عمده زعفران با همدیگر تفاوت دارد. قیمت عمده فروش زعفران پایین‌تر از قیمت خرده‌فروشی است.

در کشورهای مختلف قیمت زعفران متفاوت است به عنوان مثال قیمت ۵ گرم زعفران در ترکیه در یک فروشگاه ۷۲ دلار است و در فروشگاه دیگر با برند arifoglu قیمت ۲ گرم زعفران ۳۰ دلار می‌باشد.

قیمت هر کیلو زعفران در بازار داخل:

قیمت هر کیلو زعفران در بازار داخل

قیمت هر کیلو زعفران صادراتی با توجه به نوع زعفران با دیگر انواع زعفران متفاوت است. قبل از خرید زعفران صادراتی باید بازاریابی خوبی در کشور مقصد انجام دهید.

برخی از مشتریان کیفیت محور و برخی قیمت محور هستند بنابراین شما می‌توانید برای گروه اول زعفران نگین و برای گروه دوم زعفران پوشال را ارائه دهید.
قیمت هر کیلو زعفران نگین هم اکنون از ۹ تا ۱۲ میلیون تومان و قیمت هر کیلو زعفران پوشال از ۷۵۰۰ میلیون تا ۹۵۰۰ میلیون تومان بسته به درجه کیفیت آن متفاوت است.

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.