قیمت زعفران فله ای قائنات آپدیت روزانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت فروش زعفران بصورت فله ای:فروش زعفران فله ای با قیمت تولید:مراحل آماده سازی زعفران فله:
قیمت زعفران فله ای قائنات آپدیت روزانه

در کجا قیمت زعفران فله ای قائنات آپدیت روزانه اعلام می شود؟ آیا با مراحل تولید و آماده سازی انواع زعفران فله آشنایی دارید؟ مرکز فروش زعفران فله با قیمت تولید و کیفیت تضمینی کجاست؟

قیمت زعفران قائنات در مشهد

قیمت فروش زعفران بصورت فله ای:

قیمت زعفران فله بستگی به نوع و درجه کیفیت آن دارد و هر چقدر کیفیت زعفران بالاتر باشد، قیمت بیشتری خواهد داشت. به عنوان مثال در بین انواع زعفران؛ زعفران نگین بالاترین کیفیت را دارد.

خود زعفران نگین نیز به درجه کیفیت های مختلفی تقسیم بندی می شود که شامل زعفران نگین ممتاز، نگین درجه یک، نگین پوشالی، شبه نگین و سوپر نگین می باشد. در بین انواع درجه کیفیت های زعفران نگین؛ بالاترین کیفیت را زعفران سوپر نگین دارد.

قیمت فروش زعفران به صورت فله ای در شرکت ما به نسبت به بازار بسیار مناسب است. کیفیت هایی که در شرکت ما عرضه می شود بسیار بالاتر از محصولات مشابه در بازار است. این حرف ما فقط شعار نیست بلکه نتایج آزمایشات انجام گرفته روی زعفران تایید کننده قدرت رنگ دهی بالا و عطر و بوی بی نظیر انواع زعفران در شرکت ما می باشد.

از آنجا که قیمت فله ای زعفران قائنات روزانه تغییر می‌کند و نرخ ثابتی ندارد می توانید برای اطلاع از قیمت روز زعفران قائنات با ما تماس بگیرید.

فروش زعفران فله ای با قیمت تولید:

انواع زعفران سرگل، نگین و پوشال به صورت فله ای در مقادیر مثقالی و کیلویی عرضه می‌شود. فروش زعفران فله ای با قیمت تولید و با کیفیت بسیار بالا در شرکت ما انجام می شود.

به دلیل کیفیت بالای انواع زعفران در مجموعه ما ؛ خرید فله ای زعفران از فروشگاه متقاضیان زیادی دارد. بسیاری از شرکت ها که مصرف زعفران در حوزه کاریشان زیاد است، زعفران را به صورت فله ای خریداری می‌کنند.

یکی از مزیت های خرید زعفران به صورت فله ای، قیمت ارزان‌تر آن می باشد. زعفران فله فاقد بسته بندی است. بنابراین قیمت زعفران فله ای ارزان تر خواهد بود.

مراحل آماده سازی زعفران فله:

قيمت زعفران قیمت روز زعفران

پس از تولید انواع زعفران نگین و سرگل اقدام به پاکسازی آن می‌شود. یکی از مراحل آماده سازی زعفران فله این است که چنانچه در بین کلاله های قرمز رنگ؛ خامه یا سفیدی وجود داشته باشد، از محصول جدا می‌شود.

هنگام تولید زعفران تازه، مقداری از گرده زرد رنگ زعفران وارد محصول می‌شود. گرده زعفران ناشی از پرچم زرد زعفران است. در فروشگاه زعفران فردوس گرده زعفران از کلاله ها جدا می‌شود. نهایتاً زعفرانی تمام قرمز و 100% خالص در بسته‌بندی‌های گرمی و مثقالی تهیه می‌شود.

انواع زعفران فله ای قائنات در شرکت ما تضمینی می‌باشد. پس از دریافت محصول اگر ناراضی بودید می توانید آن را عودت دهید.تمامی هزینه ها نیز به شما برگشت داده خواهد شد. پس از یک بار خرید زعفران فله ای مطمئن باشید مشتری همیشگی ما باقی خواهد ماند.

قیمت روز زعفران فروشگاه فردوس

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران نگین50 میلیون تومان
زعفران سرگل46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.