گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زعفران فله ای قائنات آپدیت روزانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت فروش زعفران بصورت فله ای:فروش زعفران فله ای با قیمت تولید:مراحل آماده سازی زعفران فله:
قیمت زعفران فله ای قائنات آپدیت روزانه

در کجا قیمت زعفران فله ای قائنات آپدیت روزانه اعلام میشود؟ آیا با مراحل تولید و آماده سازی انواع زعفران فله آشنایی دارید؟ مرکز فروش زعفران فله با قیمت تولید و کیفیت تضمینی کجاست؟

قیمت زعفران قائنات در مشهد

قیمت فروش زعفران بصورت فله ای:

قیمت زعفران فله بستگی به نوع و درجه کیفیت آن دارد و هرچقدر کیفیت زعفران بالاتر باشد، قیمت بیشتری خواهد داشت. به عنوان مثال در بین انواع زعفران؛ زعفران نگین بالاترین کیفیت را دارد.

خود زعفران نگین نیز به درجه کیفیت های مختلفی تقسیم بندی می شود که شامل زعفران نگین ممتاز، نگین درجه یک، نگین پوشالی، شبه نگین و سوپر نگین می باشد. در بین انواع درجه کیفیت های زعفران نگین؛ بالاترین کیفیت را زعفران سوپر نگین دارد.

از آنجا که قیمت فله ای زعفران قائنات روزانه تغییر می‌کند و نرخ ثابتی ندارد می توانید برای اطلاع از قیمت به روز زعفران با ما تماس بگیرید.

فروش زعفران فله ای با قیمت تولید:

فروش زعفران فله ای با کیفیت بسیار بالا در فروشگاه زعفران ممتاز قائنات انجام می شود. انواع زعفران سرگل، نگین و پوشال به صورت فله ای در مقادیر مثقالی و کیلویی عرضه می‌شود.

به دلیل کیفیت بالای انواع زعفران در فروشگاه ؛ خرید فله ای زعفران از فروشگاه متقاضیان زیادی دارد. بسیاری از شرکت ها که مصرف زعفران در حوزه کاریشان زیاد است، زعفران را به صورت فله ای خریداری می‌کنند.

یکی از مزیت های خرید زعفران به صورت فله ای، قیمت ارزان‌تر آن می باشد. زعفران فله فاقد بسته بندی است. بنابراین قیمت زعفران فله ای ارزان تر خواهد بود.

مراحل آماده سازی زعفران فله:

قیمت زعفران قیمت روز زعفران

پس از تولید انواع زعفران نگین و سرگل اقدام به پاکسازی آن می‌شود. چنانچه در بین کلاله های قرمز رنگ؛ خامه یا سفیدی وجود داشته باشد، از محصول جدا می‌شود.

هنگام تولید زعفران تازه، مقداری از گرده زرد رنگ زعفران وارد محصول می‌شود. گرده زعفران ناشی از پرچم زرد زعفران است. در فروشگاه زعفران فردوس گرده زعفران از کلاله ها جدا می‌شود. نهایتاً زعفرانی تمام قرمز و ۱۰۰% خالص در بسته‌بندی‌های گرمی و مثقالی تهیه می‌شود.

انواع زعفران فله ای قائنات در شرکت ما تضمینی می‌باشد. پس از دریافت محصول اگر ناراضی بودید می توانید آن را عودت دهید.تمامی هزینه ها نیز به شما برگشت داده خواهد شد. پس از یک بار خرید زعفران فله ای مطمئن باشید مشتری همیشگی ما باقی خواهد ماند.

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.