گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست قیمت زعفران به صورت مثقالی

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت زعفران به صورت مثقالی سال 1400:فروش زعفران مثقالی با بسته بندی خاتم:مشخصات زعفران مثقالی در بسته بندی آذین و اطلسی:فروش زعفران مثقالی بسته بندی پاکتی:قیمت یک مثقال زعفران در بسته بندی های مختلف:
لیست قیمت زعفران به صورت مثقالی

لیست قیمت زعفران به صورت مثقالی در سال ۱۴۰۰ چند هزار تومان است؟ قیمت زعفران در بسته بندی های مختلف به صورت گرمی و مثقالی در بازار با چه قیمتی فروخته می شود؟ آیا قصد خرید زعفران را دارید و می خواهید از قیمت روز زعفران بسته بندی شده مطلع شوید؟

قیمت زعفران مثقالی قیمت یک مثقال زعفران در سال 98

قیمت زعفران به صورت مثقالی سال ۱۴۰۰:

قیمت هر مثقال زعفران در حال حاضر بدین شرح است:
قیمت هر مثقال زعفران نگین ۱۴۰ تا ۱۸۰ هزار تومان و قیمت هر مثقال زعفران سرگل ممتاز ۱۱۵ تا ۱۳۰ هزار تومان می باشد.

چنانچه بخواهید یک مثقال زعفران را در بسته بندی های دلخواهتان خریداری کنید، می توانید به سایت فروشگاه زعفران ممتاز قائنات مراجعه کنید. تصاویر انواع ظروف بسته بندی زعفران به همراه قیمت زعفران به صورت مثقالی و گرمی گذاشته شده است.

شما می توانید پس از مشاهده تصاویر؛ متناسب با سلیقه و نیاز خود، زعفران بسته بندی شده را سفارش دهید. در این مطلب در مورد برخی از ظروف بسته بندی، توضیحات کوتاهی ارائه می دهیم تا بتوانید راحت تر زعفران مورد نظر خود را انتخاب کنید.

فروش زعفران مثقالی با بسته بندی خاتم:

ظروف خاتم به دلیل جنس فلزیش، در برابر ضربه مستحکم است. بسته‌بندی خاتم فلزی سبب محافظت از زعفران در برابر نور، رطوبت و ضربه می شود. برای صادرات زعفران بیشتر از ظروف خاتم استفاده می شود.

مشخصات زعفران مثقالی در بسته بندی آذین و اطلسی:

ظروف آذین و اطلسی به خاطر طراحی خاص، طرفداران زیادی دارد. زعفران داخل این ظروف قابل رویت می‌باشد و در نتیجه زیبا و چشم نواز است. برای فروش در فروشگاه ها این ظروف بسیار مورد استفاده است.

فروش زعفران مثقالی بسته بندی پاکتی:

بسته بندی پاکتی یکی دیگر از انواع پرفروش بسته بندی زعفران می باشد. بسته بندی پاکتی در مقادیر مثقالی و گرمی می‌باشد. سبک بودن وزن و قیمت ارزان از مزیت های بسته بندی پاکتی می باشد.

شما می توانید انواع زعفران را به صورت مثقالی یا گرمی در ظروف دلخواه سفارش دهید.

قیمت زعفران نگین قیمت زعفران گرمی

زعفران نگین نسبت به سایر زعفران ها، جایگیری بیشتری دارد. زعفران نگین درشت و حجیم است. به عنوان مثال یک مثقال زعفران نگین جای بیشتری نسبت به یک مثقال زعفران سرگل می گیرد. بنابراین باید از ظروف مناسب برای بسته بندی زعفران نگین استفاده کرد.

قیمت یک مثقال زعفران در بسته بندی های مختلف:

قیمت هر مثقال زعفران بستگی به نوع زعفران و درجه کیفیت آن بر ظرفی که در آن بسته بندی می‌شود دارد در ادامه لیست قیمت زعفران نگین یک مثقالی در بسته بندی ها متفاوت و درجه کیفیت های مختلف ارائه شده است:

  • قیمت یک مثقال زعفران نگین ممتاز بسته بندی پاکتی ۱۴۰۰۰۰
  • قیمت هر مثقال زعفران نگین ممتاز بسته بندی اطلسی ۱۴۵۰۰۰
  • قیمت یک مثقال زعفران نگین ممتاز بسته بندی خاتم ۱۴۶۰۰۰
  • قیمت هر مثقال زعفران نگین صادراتی بسته بندی پاکتی  ۱۴۵۰۰۰
  • قیمت یک مثقال زعفران نگین صادراتی بسته بندی اطلسی ۱۵۰۰۰۰
  • قیمت یک مثقال زعفران نگین صادراتی بسته بندی خاتم ۱۵۶۰۰۰

قیمت زعفران سرگل ممتاز و زعفران سرگل صادراتی در بسته بندی های مختلف با همدیگر متفاوت است که در صورت تمایل می توانید با ما تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید زعفران بسته بندی شده مثقالی و گرمی و اطلاع از قیمت زعفران به صورت مثقالی با ما تماس بگیرید.

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.