گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زعفران ممتاز قائنات

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت زعفران ممتاز هر مثقال چند است؟زعفران ممتاز چه نوع زعفرانی است؟
قیمت زعفران ممتاز قائنات

قیمت زعفران ممتاز قائنات به صورت گرمی و مثقالی چند هزار تومان است؟ آیا زعفران سرگل همان زعفران ممتاز است؟ زعفران ممتاز چه نوع زعفرانی است؟

 قیمت زعفران قائنات قیمت لحظه ای زعفران قیمت زعفران در سال 98

قیمت زعفران ممتاز هر مثقال چند است؟

قیمت زعفران ممتاز قائنات مثقالی ۴۳۵۰۰ هزار تومان می باشد. شما می توانید زعفران ممتاز قائنات را به‌صورت گرمی و مثقالی در هر نوع بسته بندی که بخواهید و در تعداد نامحدود سفارش دهید.

آیا می خواهید قبل از خرید زعفران؛ کیفیت زعفران و نوع بسته بندی زعفران را ببینید؟ همین الان در هر جای ایران که هستید قبل از خرید زعفران؛ می‌توانید نوع زعفران و انواع بسته بندی زعفران را مشاهده کنید.

با ورود به سایت فروشگاه زعفران ممتاز قائنات می‌توانید انواع زعفران را در بسته بندی های متنوع به همراه قیمت روز زعفران، مشاهده کنید.

زعفران ممتاز چه نوع زعفرانی است؟

شاید برای شما هم سوال شده باشد که زعفران ممتاز، چه نوع زعفرانی است؟ یکی از نام های دیگر زعفران سرگل؛ زعفران ممتاز می باشد. زعفران سرگل ممتاز یکی از مرغوبترین انواع زعفران است.

از نظر کیفیت زعفران سرگل بعد از زعفران نگین قرار دارد. زعفران سرگل ممتاز زعفرانی تمام قرمز و با قدرت رنگ دهی بالاست. فروشگاه زعفران ممتاز قائنات عرضه کننده انواع زعفران اصل قائنات می باشد.

قیمت روز زعفران قائنات قیمت زعفران

این فروشگاه برای تامین زعفران عمده؛ زعفران را از کشاورزان منطقه خریداری می‌کند. زعفران خریداری شده؛ پاکسازی و فرآوری می‌شود. گرده زعفران و سفیدی زعفران از محصول جدا شده و نهایتا زعفران تمام قرمز با کیفیت بالا به دست می آید.

زعفران بدست آمده به صورت بسته بندی شده یا فله؛ بنا به درخواست مشتریان، به شهر آنها ارسال می‌شود. برای خرید زعفران ممتاز قائنات اصل می توانید با ما تماس بگیرید.

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.