گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زعفران قائنات در تهران سال جدید

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش زعفران تقلبی در تهران: نمایندگی فروش زعفران قائنات در تهران:خرید زعفران از کشاورز با قیمت تولید:روند تغییرات قیمت زعفران در بازار:قیمت زعفران در تهران سال 1402:
قیمت زعفران قائنات در تهران سال جدید

قیمت زعفران قائنات در تهران سال جدید چه تغییری خواهد کرد؟ قیمت زعفران در تهران هم اکنون گرمی و مثقالی چند هزار تومان است؟ نمایندگی فروش زعفران قائنات در تهران کجاست؟ بهترین روش خرید زعفران قائنات در تهران با قیمت ارزان و کیفیت بالا کدام است؟

قیمت زعفران در تهران زعفران قائنات در تهران زعفران تهران

فروش زعفران تقلبی در تهران:

متاسفانه طبق گزارشات و آمار فروش زعفران تقلبی در تهران این روزها بسیار زیاد شده است.

همانطور که گفتیم زعفران قائنات شهرت زیادی دارد که متاسفانه این مسأله سبب شده عده زیادی از نام زعفران قائنات سواستفاده کنند. آنها انواع بی کیفیت زعفران را با هم مخلوط کرده و یا زعفران تقلبی را به جای زعفران قائنات می‌فروشند. خریدارانی که آگاهی چندانی درباره انواع زعفران و تفاوت بین آن ندارند فریب قیمت ارزان زعفران را می خورند.

حتما می پرسید چگونه به اصل بودن زعفران پی ببریم؟ شک نکنید هیچ گرانی و ارزانی بدون دلیل نیست. بنابراین اگر زعفران با قیمت بسیار ارزان در بازار عرضه می شود به کیفیت آن شک کنید.

همیشه از تولیدکننده و بدون واسطه خرید کنید تا به کیفیت محصولی که می‌خرید اطمینان خاطر داشته باشید. راه‌های زیادی برای تشخیص زعفران تقلبی از اصل وجود دارد که به راحتی از طریق جستجو در اینترنت می توانید به آن دست یابید. 

ما در زمینه تولید و فروش زعفران سی سال تجربه داریم. هکتارها زمین در منطقه قائنات و مشهد به کشت زعفران اختصاص داده ایم. به دلیل آنکه در تمام ایام سال به حجم وسیعی از زعفران دسترسی داریم بر آن شدیم تا در حوزه فروش عمده زعفران به سراسر کشور فعالیت کنیم.

بنابراین اگر می خواهید بدون واسطه زعفران اصل را خریداری کنید اکنون می توانید با کارشناسان ما ارتباط بگیرید. کافیست یک بار خرید زعفران را از شرکت ما تجربه کنید مشتری همیشگی ما خواهید شد.

نمایندگی فروش زعفران قائنات در تهران:

زعفران قائنات مرغوبترین زعفران ایران است. به خاطر عطر و بوی بی نظیر و قدرت رنگ دهی بالا؛ زعفران قائنات رتبه نخست کیفیت را به خود اختصاص داده است.

شاید شما هم وطنان عزیز در تهران بخواهید زعفران قائنات اصل را خریداری کنید. نمایندگی فروش زعفران قائنات در تهران کجاست؟

از آنجا که زعفران قائنات برند مشهوری است، بسیاری از افراد سودجو زعفران سایر مناطق را هم با این نام می‌فروشند به همین جهت یافتن مرکزی معتبر در تهران بزرگ برای خرید زعفران قائنات اصل کار دشواری است.

شما می توانید زعفران درجه یک قائنات را بدون واسطه و به صورت ۱۰۰% اصل و خالص از ما خریداری کنید.

اگر با انواع زعفران آشنایی چندانی ندارید و می خواهید تفاوت بین آنها را بدانید اینجا کلیک کنید.

خرید زعفران از کشاورز با قیمت تولید:

قیمت هر گرم زعفران قیمت زعفران قائنات در مشهد

زعفران برداشت شده از مزارع قائنات توسط واسطه های خرید و فروش زعفران به شهرهای مختلف عرضه می شود.

با خرید زعفران از کشاورز و تولیدکننده می‌توانید زعفران قائنات را با قیمت پایه تولید، دریافت کنید. فروشگاه ما در منطقه قائنات خراسان جنوبی واقع می‌باشد. ما بدون واسطه زعفران اصل قائنات را با قیمت تولید به سراسر کشور عرضه می‌کنیم.

ما برای تامین زعفران در مقادیر عمده اقدام به خرید زعفران از کشاورزان بومی منطقه می نماییم. سپس زعفران خریداری شده را به آزمایشگاه ارسال می کنیم تا از نظر قدرت رنگ دهی و اصالت مورد ارزیابی قرار بگیرد.

بعد از تایید کیفیت و اصالت زعفران؛ آن را به صورت فله و بسته بندی شده به بازار عرضه می کنیم. هموطنان عزیزی که قصد خرید کیلویی زعفران را دارند می توانند زعفران مورد نیاز خود را به همراه برگ آنالیز آزمایشگاهی از شرکت ما خریداری نمایند.

با خرید زعفران فله از مجموعه ما دیگر نگران کیفیت و اصالت زعفران نباشید. مطمئن باشید بهترین کیفیت را با مناسبترین قیمت خریداری می‌کنید.

روند تغییرات قیمت زعفران در بازار:

 همواره قیمت زعفران در استان های تولید کننده مانند خراسان جنوبی و رضوی با قیمت زعفران قائنات در تهران متفاوت است.

اکثر مراکز  فروش زعفران در تهران خودشان تولید کننده زعفران نیستند و زعفران مورد نیاز خود را از استان‌های تولیدکننده تامین می‌کنند و همین امر باعث می‌شود قیمت زعفران بالاتر از قیمت تولید در استان های تولید کننده باشد.

در سالهای گذشته شیوع بیماری کرونا سبب کاهش تقاضای خرید زعفران در داخل و خارج کشور شد. کاهش صادرات زعفران نیز سبب شد قیمت زعفران در سال ۹۹ بر خلاف سایر محصولات افزایش نداشته باشد.

در آبان ماه سال ۱۴۰۰ که فصل برداشت زعفران بود به دلیل کاهش گل زعفران و عرضه محصول جدید؛ شاهد افزایش قیمت زعفران در سال ۱۴۰۰ بصورت تصاعدی هستیم.

با افزایش قیمتی که در سال ۱۴۰۰ برای انواع زعفران رخ داد دیگر شاهد افزایش قیمت زعفران در سال ۱۴۰۱ نبودیم.

در شش ماهه نخست سال ۱۴۰۱ روند تغییرات قیمت زعفران چندان چشمگیر نبود. بعد از فصل برداشت زعفران در آبان ماه ۱۴۰۱ شاهد افت قیمت زعفران بودیم. کاهش میزان صادرات، کاهش تقاضای خرید و افزایش عرضه زعفران به بازار از دلایل افت قیمت زعفران در این بازه بود.

اگر تقاضای خرید زعفران در بازار داخل و خارج افزایش یابد احتمال افزایش قیمت زعفران سال ۱۴۰۲ دور از انتظار نیست.

قیمت زعفران در تهران سال ۱۴۰۲:

شاید شما هم ساکن پایتخت هستید و قصد خرید زعفران از نمایندگی زعفران قائنات را دارید. آیا می خواهید از قیمت زعفران قائنات در تهران مطلع شوید؟

همیشه وقتی در جستجوی قیمت زعفران هستید باید توجه کنید نوع و کیفیت زعفران را مشخص کنید. مثلاً قیمت یک مثقال زعفران نگین با قیمت یک مثقال زعفران سرگل تفاوت دارد. اگر تفاوت بین انواع زعفران را نمی دانید می توانید به مقالات ارائه شده در سایت ما مراجعه کنید.

کیفیت زعفران نیز عامل دیگری است که باید به آن توجه کنید. مثلاً قیمت زعفران سرگل اعلا با قیمت زعفران سرگل ممتاز متفاوت است چرا که کیفیتهای یکسانی ندارند. شاید بپرسید چه عاملی کیفیت زعفران را تعیین می‌کند؟ در اینجا به عوامل تعیین کننده کیفیت زعفران اشاره می کنیم: 

  • ریز یا درشت بودن زعفران 
  • وجود سفیدی در انتهای کلاله ها 
  • طول و ضخامت رشته های زعفران 
  • قدرت رنگ دهی زعفران 
  • پارسالی یا امسالی بودن زعفران 

در کنار همه اینها، نوع بسته بندی زعفران نیز روی قیمت تاثیر گذار است. به عنوان مثال یک گرم زعفران نگین با بسته بندی پاکتی ارزان تر از قیمت یک گرم زعفران نگین با بسته بندی خاتم می باشد.

اینکه فروشنده زعفران خود واسطه باشد یا تولید کننده نیز روی قیمت نهایی زعفران تاثیرگذار است. هر چقدر واسطه ها بیشتر باشند قیمت فروش زعفران نیز بیشتر خواهد بود. نکته دیگر اینکه قیمت زعفران ثابت نیست و روزانه تغییر می‌کند. به دلیل تنوع انواع زعفران و ثابت نبودن قیمتها؛ ارائه لیست قیمت در این مطلب امکان‌پذیر نیست.

چنانچه قصد خرید زعفران و اطلاع از قیمت زعفران قائنات در تهران را دارید می توانید هم اکنون با ما ارتباط بگیرید.

قیمت روز زعفران

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی42 میلیون تومان
زعفران نگین40 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل38 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال36 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.