گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زعفران یک مثقال

آنچه در این مقاله می خوانید...

بازار زعفران استان خراسان رضوی مشهد:خرید زعفران در مشهد:هر کیلو زعفران چند مثقال زعفران است؟علت تفاوت قیمت فروش زعفران در بازار چیست؟خرید زعفران نگین:قیمت یک مثقال زعفران در بازار تهران:قیمت زعفران یک گرمی:قیمت هر مثقال زعفران به روز:
قیمت زعفران یک مثقال

قیمت یک مثقال زعفران در سال ۹۸ چقدر است؟ قیمت فروش زعفران در تهران چقدر است؟ آیا قصد خرید زعفران کیلویی برای صادرات را دارید؟ قیمت هر کیلو زعفران صادراتی چقدر است؟

بازار زعفران استان خراسان رضوی مشهد

بازار زعفران استان خراسان رضوی مشهد:

استان‌های خراسان رضوی و جنوبی به تنهایی ۹۰ درصد سهم تولید زعفران در کشور را از آن خود دارند. شهرستان های تربت حیدریه، تربت جام، کاشمر، گناباد و… از جمله تولید کنندگان عمده زعفران در این استان هستند. پس از برداشت زعفران از مزارع کشاورزی؛ مغازه ها و شرکت ها شروع به خرید زعفران  از کشاورز می کنند.

اکثر زعفران برداشت شده از شهرستان های استان خراسان رضوی در بازار مشهد عرضه می شود. بازار زعفران مشهد یکی از عمده ترین مراکز فروش عمده زعفران در کشور است.

خرید زعفران در مشهد:

خرید زعفران در مشهد

اکثر هموطنان ایرانی هنگام سفر به مشهد زعفران خراسان را به عنوان سوغاتی خریداری می‌کنند. اکثر زائران و گردشگران خارجی برای خرید زعفران در مشهد به بازار بزرگ مشهد مراجعه می کنند. در این بازار؛ زعفران به صورت فله و بسته بندی شده با نام های مختلف مانند زعفران قائن، زعفران قائنات، زعفران مشهد، زعفران سحرخیز، زعفران بهرامن و… عرضه می شود.

 تفاوت انواع زعفران در کیفیت آن است و این نام ها فقط اشاره به شهر تولید زعفران یا شرکت توزیع کننده زعفران دارد. بنابراین ملاک شما برای خرید زعفران باید نوع زعفران و کیفیت آن باشد نه صرفاً نام زعفران.

هر کیلو زعفران چند مثقال زعفران است؟

اکثر خریداران زعفران می پرسند هر کیلو زعفران چند مثقال زعفران است؟ هر مثقال زعفران معادل ۴٫۶ گرم زعفران است بنابراین هر کیلو زعفران، حدود ۲۱۷ مثقال زعفران است.

قیمت یک مثقال زعفران ۹۸:

قیمت یک مثقال زعفران ۹۸

قیمت زعفران در سال ۹۸ در بازه های زمانی مختلف متفاوت بوده است. در سه ماهه نخست سال ۹۸ قیمت زعفران بسیار گرانتر از شش ماه دوم سال ۹۸ بوده است. همزمان با آغاز برداشت گل زعفران در آبان ماه ۹۸ قیمت زعفران کاهش چشمگیری داشته است.

قیمت زعفران بر خلاف سایر محصولات کشاورزی نوسانات قیمتی زیادی دارد. بنابراین قیمت یک مثقال زعفران نرخ ثابت و مشخصی ندارد و روزانه تغییر می کند در ادامه درباره عوامل موثر بر قیمت زعفران بیشتر صحبت می کنیم.

علت تفاوت قیمت فروش زعفران در بازار چیست؟

قیمت زعفران در بازه‌های زمانی مختلف تغییر می کند. کاهش یا افزایش میزان عرضه زعفران در بازار در فصل برداشت زعفران، یکی از عوامل موثر بر قیمت زعفران است. میزان تقاضای خرید زعفران یکی دیگر از این عوامل می باشد. بنابراین هنگامی که میزان صادرات زعفران کم می شود  به علت کاهش تقاضای خرید؛ قیمت زعفران هم تغییر خواهد کرد.

اصلی ترین عاملی که باعث تفاوت قیمت فروش زعفران در مراکز فروش زعفران می شود، نوع زعفران و کیفیت آن است. به عنوان مثال اگر شما می بینید که قیمت زعفران بهرامن با قیمت زعفران سحرخیز متفاوت است علت را باید در کیفیت زعفران عرضه شده جستجو کنید. هر چقدر کیفیت زعفران بالاتر باشد قیمت زعفران نیز بیشتر خواهد بود.

خرید زعفران نگین:

خرید زعفران نگین

زعفران به چهار دسته اصلی تقسیم بندی می شود که عبارتند از زعفران نگین، زعفران سرگل، زعفران پوشال، زعفران دسته.

در بین این چهار نوع زعفران؛ زعفران نگین مرغوب ترین نوع زعفران شناخته می شود چرا که زعفرانی تمام قرمز و فاقد هرگونه سفیدی می باشد. در واقع اساس تقسیم بندی زعفران، درصد سفیدی زعفران به کلاله قرمز رنگ آن می باشد که هر چقدر سفیدی موجود در زعفران کمتر باشد، قدرت رنگ دهی زعفران بالاتر و کیفیت آن بیشتر خواهد بود.

شما می توانید زعفران نگین امسالی تولید آبان ۹۸ را با بالا ترین کیفیت از فروشگاه ما خریداری کنید.

قیمت یک مثقال زعفران در بازار تهران:

قیمت یک مثقال زعفران در بازار تهران

بسیاری از خریداران زعفران در تهران می خواهند از قیمت زعفران در تهران مطلع شوند. بسته به اینکه شما از چه شرکتی و چه برندی زعفران خریداری می کنید، همچنین بسته به نوع زعفرانی که انتخاب می کنید، قیمت زعفران متفاوت خواهد بود.

 معمولاً اکثر مراکز فروش زعفران در تهران خودشان تولیدکننده زعفران نیستند و زعفران را از سایر تولیدکنندگان زعفران و همچنین از استان‌های خراسان تهیه می کنند. معمولاً قیمت زعفران در تهران بالاتر از قیمت زعفران در استانهای خراسان است.

در شرکت های فروش زعفران در تهران، انواع زعفران گران قیمت و ارزان قیمت در بسته بندی های مختلف ارائه می شود. متاسفانه در برخی از مراکز فروش زعفران، انواع زعفران بی کیفیت را با هم مخلوط کرده و با قیمت ارزان جهت جلب مشتری بیشتر به بازار عرضه می کنند.

قیمت زعفران یک گرمی:

 حتماً شما هم متوجه شده اید که هنگامی که قصد خرید یک گرم زعفران را دارید قیمت زعفران در مراکز فروش زعفران با همدیگر متفاوت است. نوع بسته بندی که زعفران دارد و شرکت و برندی که زعفران را از آن می خرید روی قیمت زعفران موثر است.

 برخی از خریداران زعفران حاضر هستند زعفران را با بسته بندی شکیل تر و گران قیمت خریداری کنند. قیمت هر گرم زعفران فله؛ بسته به کیفیت و نوع آن به شرح زیر می باشد:

  •  قیمت هر گرم زعفران سرگل ممتاز ۱۰۸۰۰ هزار تومان
  • قیمت هر گرم زعفران سرگل صادراتی ۱۲۲۰۰ هزار تومان
  • قیمت هر گرم زعفران نگین ممتاز ۱۲۷۰۰ هزار تومان
  • قیمت هر گرم زعفران نگین صادراتی ۱۳۸۰۰ هزار تومان

قیمت هر مثقال زعفران به روز:

قیمت هر مثقال زعفران به روز

 اگر قصد خرید زعفران را دارید و می خواهید از قیمت روز زعفران مطلع شوید، می توانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید تا قیمت لحظه ای زعفران به شما ارائه شود.

 فروشگاه ما چون تولید کننده زعفران است، انواع زعفران را به صورت بسته بندی های گرمی و مثقالی با کیفیت غیر قابل مقایسه با سایر برندها و مناسب ترین قیمت عرضه می کند.

کافیست یکبار کیفیت محصولات ما را امتحان کنید. مطمئن باشید مشتری همیشگی ما خواهید شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره خرید زعفران مثقالی و گرمی و قیمت زعفران هم اکنون می توانید با ما تماس بگیرید.

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.