گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پیش بینی قیمت زعفران در مشهد سال جدید

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراکز خرید زعفران در مشهد:فروش عمده زعفران با قیمت ارزان:روش تشخیص زعفران اصل از تقلبی:تحلیل نمودار قیمت زعفران:قیمت لحظه ای زعفران مشهد:خرید زعفران عمده از مشهد به صورت تضمینی:پیش بینی قیمت زعفران سال جدید:
قیمت زعفران در مشهد

پیش بینی قیمت زعفران در مشهد سال جدید چگونه خواهد شد؟ بهترین مراکز خرید زعفران در مشهد کدامند؟ تحلیل نمودار قیمت زعفران چگونه خواهد بود؟ خرید زعفران عمده از مشهد به صورت تضمین شده از کجا امکان پذیر است؟

خرید زعفران در مشهد

مراکز خرید زعفران در مشهد:

مشهد به عنوان قطبی مذهبی کشور است که گردشگران خارجی و زائرین زیادی را هر ساله جذب می‌کند. زعفران به عنوان سوغات ناب خراسان بوده به همین دلیل بسیاری از مسافرین خرید زعفران در مشهد را تجربه می‌کنند.

بازار زعفران در مشهد گسترده است و مغازه های زیادی زعفران را با نام ها و قیمت های مختلف عرضه می کنند. چگونه به اصل بودن زعفرانی که در مراکز فروش زعفران عرضه می‌شود پی ببریم و از کجا بفهمیم کدام زعفران بهتر است مبحثی است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

فروش عمده زعفران با قیمت ارزان:

اگر قصد خرید زعفران در بازار زعفران مشهد را دارید باید دقت کنید تا زعفران اصل بخرید چرا که بسیاری از سودجویان از ناآگاهی خریداران زعفران استفاده کرده و زعفران تقلبی یا با کیفیت پایین را می فروشند.

هنگام خرید زعفران در مشهد یا هر مرکز فروش دیگری باید کیفیت زعفران را مد نظر داشته باشید و صرفا فریب قیمت ارزان زعفران را نخورید.
در همین راستا قصد داریم ویژگی‌های زعفران درجه یک را بیان کنیم.

روش تشخیص زعفران اصل از تقلبی:

فروش عمده زعفران

روش های زیادی برای تشخیص زعفران تقلبی وجود دارد ما قصد داریم به طور مختصر برخی از راه‌ها را بیان کنیم.

  1. کلاله های زعفران اصل نباید به شدت براق باشند در غیر این صورت ممکن است به چربی یا… آغشته شده باشد که با فشار دادن زعفران میان کاغذ اگر آثاری از چربی بود نشان دهنده تقلب است.
  2. سرعت رنگ دهی زعفران اصل پایین است اما زعفران تقلبی بلافاصله رنگ تولید می کند.
  3. اگر کلاله های زعفران را داخل آب بیندازید و پس از تولید رنگ سفید شدند یعنی زعفران تقلبی است.
  4. طعم زعفران اصل کمی تلخ است اگر مزه شیرین یا شوری می کردید نشان دهنده ناخالصی در زعفران است.

تحلیل نمودار قیمت زعفران:

نمودار قیمت زعفران

قیمت زعفران به نوع و درجه کیفیت آن بستگی دارد. در تقسیم بندی کلی زعفران؛ نمودار قیمت زعفران از گران به ارزان عبارت می‌شود از زعفران نگین، سرگل، پوشال و دسته.

خود انواع زعفران زیر مجموعه‌هایی دارند مانند زعفران سرگل اعلا، سرگل ممتاز، سرگل صادراتی که قیمت هر کدام متفاوت است.

قیمت لحظه ای زعفران مشهد:

اگر می خواهید از قیمت روز زعفران مطلع شوید می توانید با ما در ارتباط باشید. فروشگاه ما چون در استان خراسان جنوبی واقع است از نوسانات بازار خرید و فروش زعفران مطلع بوده و با پیش بینی قیمت زعفران می تواند در جهت خرید زعفران به شما کمک کند.

خرید زعفران عمده از مشهد به صورت تضمینی:

قیمت لحظه ای زعفران در مشهد خرید زعفران عمده

 

ما تولید کننده زعفران هستیم و در خراسان جنوبی در حوزه کاشت و تولید زعفران فعالیت داریم. چنانچه قصد خرید کیلویی زعفران را دارید می توانید زعفران فله کیلویی را از ما به صورت صد در صد تضمین شده خریداری کنید.

تمامی گواهینامه های مربوط به زعفرانی که می خرید به همراه برگ تایید آزمایشات که نشان دهنده اصل بودن و قدرت رنگی زعفران است نیز به شما ارائه خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

پیش بینی قیمت زعفران سال جدید:

هرساله با نزدیک شدن به عید نوروز خرید و فروش کالاها در بازار توسط مردم افزایش می یافت. در نوروز ۱۴۰۰ به دلیل پایداری وضعیت کرونا میزان خرید کالا کاهش یافته است.

علاوه بر این تقاضای خرید زعفران توسط کشورهای بزرگ وارد کننده زعفران نیز کاهش یافت. شیوع کرونا سبب بسته شدن راه های صادراتی زعفران شده و بنابراین کاهش صادرات زعفران شد.

با بهبود وضعیت کرونا و باز شدن مسیرهای صادراتی و پیرو ان افزایش تقاضای خرید در داخل و خارج کشور؛ باردیگر شاهد افزایش قیمت زعفران بودیم.

قیمت زعفران سال ۱۴۰۰ به دلیل کمبود گل زعفران و کاهش عرضه زعفران؛ قیمت زعفران در فصل برداشت زعفران بر خلاف سالهای گذشته دو تا سه برابر افزایش داشته است.

پیش بینی قیمت زعفران در سال آینده بستگی به میزان تولید زعفران در سال جاری و تاثیر آن بر صادرات زعفران دارد. نوسانات دلار و شرایط خرید و فروش زعفران در بازارهای خارج نیز روی قیمت زعفران در سال ۱۴۰۱ تاثیر گذار می باشد.

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.