قیمت یک مثقال زعفران در سال 1402

آنچه در این مقاله می خوانید...

محاسبه قیمت زعفران صادراتی سال جدید:پیش بینی قیمت زعفران سال آینده:خرید یک مثقال زعفران بسته بندی جدید:
قیمت یک مثقال زعفران در سال 1402

قیمت یک مثقال زعفران در سال 1402 چقدر است؟ قیمت زعفران صادراتی سال جدید چگونه محاسبه می شود؟ آیا به دنبال پیش بینی قیمت زعفران سال آینده هستید؟ 

قیمت یک مثقال زعفران قیمت زعفران نیم مثقال

محاسبه قیمت زعفران صادراتی سال جدید:

با ورود به سال 1402 بسیاری از افراد می‌خواهند بدانند قیمت زعفران چه تغییری میکند؟ قیمت یک مثقال زعفران در سال جدید تحت تاثیر عوامل مختلفی است که برآیند این عوامل تعیین کننده قیمت زعفران در سال 1402 خواهد بود.

با شیوع بیماری کرونا در اواخر سال ۹۸ بازار خرید و فروش بسیاری از کالاها تحت تاثیر قرار گرفت.

از آنجا که زعفران کالایی صادراتی بود با بسته شدن مسیر های صادراتی و افت میزان صادرات؛ قیمت زعفران کاهش یافت. اکثر کشورهای وارد کننده زعفران تقاضای خرید برای زعفران نداشتند و بنابراین بازار خرید زعفران در داخل و صادرات آن به خارج از کشور از رونق افتاد.

تداوم خشکسالی و کمبود بارندگی موجب کاهش محسوس تولید زعفران در مزارع خراسان رضوی و دیگر استانهای کشور در سال 1400 شد. قیمت زعفران در سال 1400 افزایش 3 برابری نسبت به سال های قبل داسته که دلیل اصلی آن کاهش 50 درصدی زعفران بوده است.

در ادامه توضیح خواهیم داد که در سال جدید قیمت زعفران چه روندی خواهد داشت.

پیش بینی قیمت زعفران سال آینده:

یکی از عوامل موثر بر قیمت زعفران؛ میزان صادرات زعفران است. آمار گمرک در سال 98 حاکی از صادرات بیش از 230 تن زعفران به بازارهای هدف بوده است.

با توجه به این که ایران همچنان بزرگترین و تنها تولید کننده زعفران در دنیا است، امکان رقابت از لحاظ کیفیت بر سر زعفران ایران وجود نخواهد داشت.

اگر تقاضای خرید کاهش یابد همچنان صادرات زعفران به سایر نقاط دنیا امکان پذیر نخواهد بود. شرکت های صادراتی هنگامی که صادرات نداشته باشند تقاضای خرید زعفران در بازار داخل نخواهند داشت.

کاهش تقاضای خرید زعفران؛ افت قیمت زعفران را در پی خواهد داشت. اما اگر مسیرهای صادراتی باز شوند و صادرات رونق یابد امکان افزایش قیمت زعفران در سال جدید وجود خواهد داشت.

نوسانات ارز و دلار نیز بر قیمت زعفران تاثیرگذار است.

قیمت زعفران سال 1400 به دلیل کمبود گل زعفران و کاهس عرضه زعفران؛ قیمت زعفران بر خلاف سالهای گذشته دو تا سه برابر افزایش داشته است.

پیش بینی قیمت زعفران در سال آینده به میزان تولید زعفران در سال جاری و تاثیر آن بر صادرات زعفران دارد. نوسانات دلار و شرایط خرید و فروش زعفران در بازارهای خارج نیز روی قیمت زعفران در سال 1402 تاثیر گذار می باشد.

خرید یک مثقال زعفران بسته بندی جدید:

قیمت زعفران قائنات قیمت زعفران

شرکت ما که خود تولید کننده زعفران است مفتخر است علی‌رغم نوسانات بازار خرید و فروش زعفران؛ انواع درجه کیفیت های مختلف زعفران را با قیمت تولید به بازار عرضه کند.

اگر قصد خرید زعفران در مقادیر عمده را دارید، می توانید زعفران مورد نیاز خود را به صورت فله و بسته بندی شده از شرکت ما تأمین کنید.

قیمت یک مثقال زعفران قائنات بستگی به نوع زعفران، درجه کیفیت آن و ظروف استفاده شده برای بسته بندی زعفران دارد. برای اطلاع از به روزترین لیست قیمت یک مثقال زعفران در بسته بندی های مختلف می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

قیمت روز زعفران فروشگاه فردوس

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران نگین50 میلیون تومان
زعفران سرگل46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.