گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زعفران نرمه کیلویی امسال

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت کیلویی زعفران نرمهزعفران نرمه چه زعفرانی است؟ویژگیهای زعفران نرمه:قیمت کیلویی زعفران نرمه:
قیمت زعفران نرمه کیلویی امسال

قیمت زعفران نرمه کیلویی امسال چقدر است؟ منظور از زعفران نرمه چه نوع زعفرانی است و چگونه تولید می شود؟ خرید زعفران شکسته و نرمه اصل بصورت تضمین شده با قیمت بسیار ارزان از کجا پذیر است؟

قیمت کیلویی زعفران نرمه

زعفران نرمه چه زعفرانی است؟

زعفران به انواع زعفران دسته، پوشال، سرگل و نگین تقسیم‌بندی می‌شود. اگر می‌خواهید با انواع زعفران و تفاوت بین آنها به طور کامل آشنا شوید، می توانید به مقالات سایت در این رابطه مراجعه کنید. اما در اینجا یک قانون کلی و طلایی را برایتان می‌گوییم.

اساس تقسیم بندی زعفران به انواع مختلف، میزان سفیدی همراه کلاله های قرمز رنگ می باشد. هر چقدر سفیدی زعفران کمتر باشد، زعفران با کیفیت تر و قیمت آن بالاتر خواهد بود.

و اما زعفران نرمه یا شکسته چه نوع زعفرانی است؟

هنگام تولید انواع زعفران که می‌خواهند سفیدی را از کلاله ها جدا کنند، برخی از کلاله ها خرد و شکسته می‌شوند. با جدا کردن کلاله های شکسته شده از محصول اصلی؛ زعفران نرمه یا زعفران شکسته بدست می آید.

ویژگیهای زعفران نرمه:

زعفران نرمه یا همان زعفران شکسته ای که در شرکت زعفران فردوس عرضه می شود، از زعفران اصل و خالص تهیه شده است. چون تمامی انواع زعفران عرضه شده در شرکت ما زعفران امسالی می باشد، زعفران نرمه ای که بدست می آید؛ کیفیت بسیار بالایی دارد.

منظور از کیفیت بالای زعفران نرمه؛ قدرت رنگ دهی بالا و عطر و بوی بی نظیر آن است. اگر مقدار اندکی از زعفران نرمه را در آب حل کرده و دم کنید؛ رنگ قرمز بسیار خوش رنگی حاصل می‌شود.

قیمت کیلویی زعفران نرمه

قیمت کیلویی زعفران نرمه:

قیمت زعفران نرمه بسیار ارزان تر از قیمت سایر انواع زعفران است. علت آن هم همانطور که قبلا اشاره کردیم ظاهر زعفران نرمه می‌باشد. قیمت زعفران نرمه چون رشته های سالم و به ظاهر زیبایی ندارد و شکسته شده است، بسیار ارزان تر می‌باشد.

زعفران نرمه ای که در شرکت ما استفاده می شود از زعفران اصل و خالص بدست می آید. در واقع طی مراحل تولید انواع زعفران، کلاله هایی که شکسته می‌شوند جدا شده و به عنوان زعفران نرمه با قیمت ارزان‌تر به فروش میرسد.

برای اطلاع از قیمت زعفران نرمه کیلویی می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.