گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده زعفران نگین با تضمین آزمایشگاهی

آنچه در این مقاله می خوانید...

زعفران نگین چه زعفرانی است؟فروش کیلویی زعفران نگین:صادرات زعفران نگین به سایر کشورها:قیمت زعفران نگین فله و بسته بندی شده:
فروش عمده زعفران نگین با تضمین آزمایشگاهی

مرکز فروش عمده زعفران نگین با تضمین آزمایشگاهی کجاست؟ قیمت هر کیلو زعفران نگین در بازار چقدر است؟ هنگام خرید عمده زعفران در مقادیر کیلویی به چه نکاتی باید توجه داشته باشیم؟

زعفران نگین چه زعفرانی است؟

زعفران نگین چه زعفرانی است

زعفران سرگل یا زعفران ممتاز نامی است که برای بسیاری از افراد آشناست. در واقع تصویری که از زعفران در ذهن عامه مردم وجود دارد، زعفران ممتاز می باشد.

شاید برای شما هم سوال باشد که زعفران سرگل با زعفران نگین چه تفاوتی دارد؟ در واقع این دو نوع زعفران هر دو تمام قرمز هستند.

تفاوت اصلی زعفران نگین با زعفران سرگل در کیفیت ظاهری آن و قدرت رنگی زعفران می باشد. زعفران نگین همان ابتدا که گل زعفران از مزرعه برداشت می شود خامه از کلاله جدا می شود بنابراین دارای رشته های درشت و طویل می باشد.

اما زعفران سرگل از جدا شدن قسمت سفیدی زعفران پوشال و دخترپیچ به دست می‌آید بنابراین چون کلاله ها خشک هستند طی فرایند جداسازی، خرد و شکسته می شوند.

فروش کیلویی زعفران نگین:

اگر قصد خرید زعفران نگین در مقادیر کیلویی و عمده را دارید می توانید مرغوب ترین و بهترین زعفران نگین را از شرکت ما خریداری کنید.

انواع زعفران نگین با کیفیت های متفاوت متناسب با حوزه کاریتان موجود می باشد. اگر برای صادرات زعفران قصد خرید کیلویی زعفران را دارید می توانید از زعفران سوپرنگین اتویی استفاده کنید.

اگر برای فروش داخل، قصد خرید زعفران نگین را دارید می توانید از درجه کیفیت زعفران نگین ممتاز استفاده کنید. تمامی کیفیت ها تضمینی میباشد و چنانچه ناراضی بودید می توانید برگشت داده و پول خود را دریافت کنید.

جهت خرید زعفران نگین در مقادیر کیلویی و اطلاع از قیمت فروش عمده زعفران نگین می توانید با ما تماس بگیرید.

صادرات زعفران نگین به سایر کشورها:

صادرات زعفران نگین به سایر کشورها

اگر میخواهید زعفران را به کشور مورد نظرتان صادر کنید اما مجوزهای لازم برای صادرات را ندارید کار را به ما بسپارید. شما می‌توانید زعفران مورد نظر را به صورت فله و بسته بندی از طریق شرکت ما به مشتری خود تحویل دهید.

تمامی تشریفات گمرکی زعفران با تمامی مجوزهای لازم برای صادرات زعفران، توسط شرکت ما انجام خواهد گرفت.

از آنجا که بسته به مقدار زعفران و کشور مورد نظر؛ تعرفه‌های ترخیص زعفران و ارسال زعفران متفاوت است، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط شوید و اطلاعات لازم در این زمینه را کسب کنید و از قیمت فروش عمده زعفران نگین نیز مطلع شوید.

قیمت زعفران نگین فله و بسته بندی شده:

ما در حوزه تولید زعفران سابقه ۳۰ ساله داریم و از جهت تامین زعفران هیچ گونه محدودیتی نداریم.

در تمامی ایام سال به زعفران اصل و مرغوب دسترسی همیشگی داشته و انواع زعفران را در درجه کیفیت های مختلف به صورت فله و بسته بندی شده به بازار عرضه می‌کنیم.

قیمت زعفران فله بستگی به نوع آن و درجه کیفیتش متفاوت است. قیمت زعفران بسته بندی شده نیز متناسب با وزن مثقالی و گرمی و نوع ظرف بسته بندی متفاوت خواهد بود.

سته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت روز زعفران نگین به صورت بسته بندی شده می توانید با ما ارتباط بگیرید.

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.