گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده زعفران سرگل فله

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت انواع زعفران سرگل چیست؟خرید زعفران سرگل به صورت عمده:خرید اینترنتی زعفران سرگل:قیمت گرمی زعفران سرگل:قیمت مثقالی زعفران سرگل:
خرید عمده زعفران سرگل فله

قیمت خرید زعفران عمده چقدر است؟ خرید زعفران از کشاورز چگونه امکان پذیر است؟ آیا قصد خرید عمده زعفران سرگل فله را دارید؟ قیمت یک مثقال زعفران سرگل چقدر است؟

زعفران سرگل قائنات قیمت زعفران قائنات

تفاوت انواع زعفران سرگل چیست؟

وقتی صحبت از زعفران می شود آنچه در ذهن اکثر افراد است زعفران سرگل می باشد.

از آنجا که زعفران سرگل با جدا شدن سفیدی از کلاله های زعفران به دست می آید همه افراد زعفران سرگل را زعفرانی تمام قرمز می‌دانند. درست است که زعفران سرگل تمام قرمز است ولی درجه کیفیت ها و انواع مختلف دارد.

انواع زعفران سرگل شامل زعفران سرگل ممتاز، سرگل درجه یک و سرگل صادراتی می باشد. زعفران سرگل ممتاز در انتهای برخی از کلاله ها مقدار ناچیزی خامه هم وجود دارد.

زعفران سرگل درجه یک زعفرانی تمام قرمز است که ممکن است برخی از کلاله های آن از نظر ضخامت و طول ظریف تر و کوتاه تر باشند. زعفران سرگل صادراتی زعفرانی مرغوب و فاقد هرگونه سفیدی بوده که کلاله‌های آن تماماً درشت و طویل هستند و رشته های ظریف و کوتاه در آن وجود ندارد.

خرید زعفران سرگل به صورت عمده:

 خرید زعفران عمده خرید عمده زعفران فله خرید زعفران درجه یک

منظور از خرید عمده زعفران فله این است که زعفران را در حجم های کیلویی و بیشتر خریداری کنید.

خرید زعفران عمده می‌تواند به صورت خرید زعفران فله یا بسته بندی شده باشد یعنی یک کیلو زعفران را به صورت فله یا در بسته بندی های دلخواه سفارش دهید.

در خرید کیلویی زعفران، کیفیت زعفران و آماده سازی زعفران در زمان تعیین شده اهمیت دارد. خرید زعفران در مقادیر گرمی و مثقالی کار دشواری نیست و زمان چندانی هم نمی‌خواهد امّا تامین زعفران در مقادیر کیلویی آن هم با کیفیت بالا، کاری زمان بر است.

یک تامین کننده خوب باید بتواند زعفران مورد نیاز مشتری خود را درست موقعی که به آن نیاز دارد و با کیفیت مورد نظر به مشتری تحویل دهد. فروشگاه ما به علت استقرار در خراسان جنوبی که قطب تولید عمده زعفران در کشور محسوب می‌شود در همه ایام سال به زعفران اصل قائنات دسترسی آسان و همیشگی دارد.

ویژگی متمایز این فروشگاه این است که زعفران را بدون واسطه به مشتریان خود عرضه می‌کند. فروشگاه ما با خرید زعفران از کشاورزان بومی منطقه، زعفران اصل را با کیفیت اولیه به مشتریان سراسر کشور عرضه می نماید.

شما می توانید انواع زعفران نگین، سرگل، پوشال و دسته را به صورت فله یابسته بندی شده در مقادیر عمده از فروشگاه ما خریداری کنید. در خرید کیلویی زعفران شما می‌توانید برگه آنالیز زعفران را نیز به همراه زعفران درخواست دهید.

برگه آنالیز زعفران؛ گواهی آزمایشات انجام شده روی زعفران بوده و نشان دهنده اصل و با باکیفیت بودن زعفران است. بنابراین شما هنگام خرید زعفران سرگل فله در مقادیر کیلویی هیچگونه نگرانی و دغدغه ای از این بابت نخواهید داشت.

خرید اینترنتی زعفران سرگل:

 خرید اینترنتی زعفران خرید اینترنتی زعفران قائنات خرید اینترنتی زعفران مشهد

خریداران عمده زعفران برای خرید عمده زعفران فله به مراکز فروش زعفران رفته و زعفران مورد نظر را انتخاب و در مقادیر دلخواه خریداری می‌کنند.

با گستردگی مراکز خرید و فروش زعفران و با توجه به کمبود وقت و هزینه های رفت و آمد و ترافیک در عصر حاضر بسیاری از افراد به سمت خرید اینترنتی زعفران جذب شده‌اند.

از طریق خرید اینترنتی زعفران سرگل فله شما با صرف کمترین زمان می توانید با انواع زعفران آشنا شده و زعفران مورد نظر خود را انتخاب و با سایر محصولات مقایسه کنید و با توجه به بودجه خود پس از مشاهده قیمت روز زعفران اقدام به خرید زعفران نمایید.

فروشگاه ما دارای نماد اعتماد الکترونیک بوده و با اطمینان خاطر می توانید خرید آنلاین زعفران را انجام دهید.

قیمت گرمی زعفران سرگل:

 قیمت زعفران مثقالی و قیمت زعفران گرمی قیمت یک مثقال زعفران در سال 98 قیمت یک مثقال زعفران قائنات

هر مثقال زعفران معادل 4.608 گرم زعفران است.

قیمت زعفران یک گرمی بسته به نوع زعفران متفاوت است. قیمت یک گرم زعفران نگین از 31 هزار تومان تا 38 هزار تومان و قیمت هر گرم زعفران سرگل از 27 هزار و 500 تومان تا 29 هزار و 900 تومان متفاوت است.

علت این تفاوت رنج قیمت زعفران؛ به درجه کیفیت زعفران مربوط می‌شود. هرچقدر کیفیت زعفران بالاتر باشد، قیمت آن هم بیشتر خواهد بود. بنابراین اگر شما از فروشنده‌ها قیمت زعفران گرمی را بپرسید و چندین قیمت متفاوت دیدید نباید تعجب کنید.

قیمت مثقالی زعفران سرگل:

قیمت یک مثقال زعفران سرگل نیز از 40 هزار تومان تا 58 هزار تومان متفاوت است. یادآوری می‌کنیم قیمت زعفران فله از قیمت زعفران بسته بندی شده ارزان‌تر است چرا که قیمت ظروف بسته بندی زعفران به قیمت زعفران بسته بندی شده اضافه خواهد شد.

بنابراین اگر قصد خرید زعفران عمده به صورت بسته بندی شده را دارید می توانید با مراجعه به سایت از قیمت انواع زعفران در بسته بندی های مختلف مطلع شوید.

نکته قابل توجه دیگر اینکه قیمت زعفران روزانه تغییر می‌کند.

نوسانات ارز در کشور، وضعیت صادرات زعفران، میزان عرضه و تقاضای زعفران به بازار در فصل های مختلف سال از جمله عوامل تاثیر گذار بر قیمت زعفران میباشد.

برای اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.