فروش زعفران مشهد کیلویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید زعفران مشهد از بازار:زعفران درجه یک مشهد چه زعفرانی است؟مراکز فروش کیلویی زعفران در بازار:

معتبرترین مرکز فروش زعفران مشهد کیلویی کجاست؟ برای خرید زعفران در بازار مشهد به چه نکاتی باید توجه کنیم؟ زعفران نگین مشهد چه ویژگی‌هایی دارد؟ قیمت خرید کیلویی زعفران چقدر است؟

خرید زعفران مشهد از بازار:

خرید زعفران مشهد در بازار

آیا شما هم قصد خرید زعفران مشهد از بازار با قیمت مناسب را دارید؟ آیا می‌دانید بهترین زعفران کدام است و از کجا میتوان تهیه کرد؟

بازار زعفران مشهد یکی از بزرگترین مراکز فروش زعفران می باشد. در این بازار انواع مختلف زعفران را می بینید که با نام شرکت های مختلف عرضه می شوند.

در بین برندهای مختلف آنچه که کیفیت زعفران را تعیین می‌کند نوع زعفران است نه صرفاً نام برند. مثلاً برخی‌ها می‌پرسند زعفران بهرامن بهتر است یا زعفران سحرخیز؟

در پاسخ باید ببینید نوع زعفرانی که با این برندها عرضه شده چه نوع زعفرانی و با چه درجه کیفیتی است. در ادامه درباره مشخصات زعفران درجه یک و مراکز فروش زعفران مشهد بیشتر صحبت خواهیم کرد.

زعفران درجه یک مشهد چه زعفرانی است؟

زعفران درجه یک مشهد چه زعفرانیه

از خیلی ها کی می پرسیم چه زعفرانی می خواهید می‌گویند: زعفران درجه یک مشهد یا قائنات.

توجه داشته باشید که چهار نوع اصلی زعفران وجود دارد که هرکدام به درجه کیفیت های یک، دو و سه تقسیم بندی می شود.

چهار نوع اصلی زعفران عبارتند از زعفران دخترپیچ، زعفران پوشال، زعفران سرگل و زعفران نگین. هر کدام از این ها به درجه کیفیت های به عنوان مثال زعفران نگین درجه یک، زعفران نگین درجه دو و زعفران نگین درجه سه تقسیم بندی می شود.

ویژگی هر نوع زعفران با دیگری متفاوت است به عنوان مثال زعفران دخترپیچ هم شامل بخش کلاله و هم خامه یا سفیدی می باشد در حالیکه زعفران نگین تمام قرمز است.

اگر می خواهید انواع زعفران نگین، سرگل، پوشال و دختر پیچ درجه یک را به صورت فله یا بسته بندی شده خریداری کنید می توانید با ما تماس بگیرید.

زعفران نگین درجه یک مشهد:

زعفران نگین اعلا درجه یک مشهد

یکی از بهترین انواع زعفران؛ زعفران نگین درجه یک مشهد می باشد. اگر بخواهیم ویژگی‌های این زعفران را بیان کنیم بارزترین آن تمام قرمز بودن است.

در انتهای کلاله های زعفران نگین، سفیدی وجود ندارد. نحوه خشک شدن زعفران نگین روی زیبایی ظاهری آن تاثیر گذار است به طوری که زعفران نگین درجه یک دارای کلاله های صاف و بدون فر خوردگی می باشد.

از نظر درشتی نیز رشته های زعفران طویل و فاقد شکستگی هستند. قدرت رنگی زعفران نگین بالای ۲۴۰ می باشد. شما می‌توانید زعفران نگین را با کیفیت دلخواه متناسب با حوزه کاری تان از شرکت ما به صورت تضمین شده خریداری کنید.

مراکز فروش کیلویی زعفران در بازار:

مراکز فروش کیلویی زعفران

در بازار مراکز زیادی در حوزه فروش زعفران فعالیت می کنند اما مراکزی که بتوانند زعفران در مقادیر کیلویی تامین کنند، کمتر هستند.

مراکز فروش کیلویی زعفران باید بتوانند همه انواع زعفران را موجود داشته باشند. به علاوه باید بتوانند زعفران مورد نیاز مشتری را سر موقع تامین کنند یعنی باید به انواع زعفران همیشه دسترسی داشته باشند.

اگر شما هم قصد خرید زعفران در مقادیر عمده و کیلویی را دارید می توانید انواع زعفران را به صورت فله ای و کیلویی با تضمین کیفیت از شرکت ما خریداری کنید. ما در قطب تولید زعفران یعنی منطقه قائنات استقرار داریم.

ما در تمام ایام سال به زعفران اصل قائنات دسترسی همیشگی داریم بنابراین تامین زعفران در مقادیر عمده برای ما کار آسانی است. شرکت ما در حوزه تولید، فروش و صادرات زعفران بیش از سی سال تجربه دارد.

همکاری مداوم با تاجران بزرگ و دسترسی به کشاورزان منطقه سبب شده در حوزه کاری خود بتوانیم رضایت مشتریان را کسب نماییم.

قیمت روز زعفران فروشگاه فردوس

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران نگین50 میلیون تومان
زعفران سرگل46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.