خرید زعفران اعلا مثقالی

آنچه در این مقاله می خوانید...

زعفران اعلا چه زعفرانی است؟زعفران دخترپیچ اعلا:زعفران پوشال اعلا:زعفران سرگل اعلا:زعفران نگین اعلا:خرید زعفران اعلا با تضمین آزمایشگاهی:
خرید زعفران اعلا مثقالی

قیمت خرید زعفران اعلا مثقالی و گرمی چقدر است؟ علت تفاوت قیمت زعفران بسته‌بندی شده در بازار چیست؟ زعفران اعلا چه ویژگی‌هایی دارد و برای خرید آن به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

زعفران اعلا چه زعفرانی است؟

آیا می دانید زعفران اعلا زعفرانی است؟ زعفران سرگل اعلا و زعفران نگین اعلا و امثال اینها چه تفاوتی باهم دارند؟

منظور از زعفران اعلا زعفرانی است که از نظر درجه کیفیت، درجه یک می باشد. بنابراین هر کدام از انواع زعفران می تواند به درجه کیفیت های یک، دو و سه تقسیم بندی شوند مثلا زعفران سرگل اعلا، زعفران نگین اعلا و امثال اینها.

زعفران درجه یک زعفرانی است که در نوع خود دارای بالاترین قدرت رنگ دهی و کمترین میزان سفیدی است.

توجه داشته باشید نمی‌گوییم زعفران اعلا زعفرانی تمام قرمز است چرا که بسته به نوع زعفران؛ ممکن است سفیدی هم در آن وجود داشته باشد.

به عنوان مثال زعفران دخترپیچ اعلا زعفرانی است که سفیدی هم دارد. بنابراین ویژگی های زعفران اعلا یا درجه یک برای هر کدام از انواع زعفران متفاوت است.‌

در ادامه درباره ویژگی انواع زعفران و تفاوت بین آنها بیشتر صحبت خواهیم کرد.

زعفران دخترپیچ درجه یک اعلا

زعفران دخترپیچ اعلا:

زعفران دخترپیچ شامل تمام بخش خامه به همراه کلاله های قرمز رنگ می‌باشد. کلاله ها سه شاخه و متصل به بخش خامه هستند.

بخش خامه می‌تواند از نظر اندازه متغیر باشد به عنوان مثال در برخی از درجه کیفیت ها طول کلاله و خامه برابر است. زعفران دخترپیچ اعلا زعفرانی است که درصد قرمزی نسبت به سفیدی بیشتر باشد.

همچنین کلاله های قرمز رنگ ضخیم تر و درشت تر هستند بنابراین قدرت رنگی بالاتری دارد. برای خرید زعفران دخترپیچ قائنات در مقادیر مثقالی یا کیلویی می توانید با ما تماس بگیرید.

زعفران پوشال اعلا صادراتی

زعفران پوشال اعلا:

در زعفران پوشال خامه از کلاله ها جدا شده است اما هنوز هم یک تا ۳ میلیمتر سفیدی در انتهای کلاله ها وجود دارد. به دلیل اتصال کلاله ها به همدیگر در این نوع زعفران احتمال تقلب کمتر است.

زعفران پوشال نیز از نظر درجه کیفیت به انواع مختلفی شامل زعفران پوشال قلمدار و زعفران پوشال معمولی تقسیم بندی می شود. زعفران پوشال اعلا یا قلمدار زعفرانی است که درصد سفیدی آن بسیار ناچیز است.

کلاله های زعفران نیز درشت تر و طویل تر از زعفران پوشال معمولی می باشد. برای خرید زعفران پوشال اعلا به صورت فله ای می توانید با ما تماس بگیرید.

زعفران سرگل اعلا صادراتی

زعفران سرگل اعلا:

اگر زعفران پوشال و دختر پیچ را الک کنند قسمت سفیدی از کلاله ها جدا می شود و زعفرانی تمام قرمز به نام زعفران سرگل به وجود می آید.

چون کلاله های زعفران خشک هستند در طی الک کردن برخی از رشته‌های زعفران شکسته می شوند. بنابراین زعفران سرگل نسبت به زعفران نگین دارای کلاه های ریز و شکسته شده می باشد.

زعفران سرگل اعلا زعفرانی است که درصد شکستگی آن بسیار کمتر است و از قدرت رنگ دهی بالاتری نیز برخوردار است.

برای خرید زعفران سرگل یا زعفران سرگل اعلا صادراتی به صورت فله یا بسته بندی شده می توانید با ما ارتباط بگیرید.

زعفران نگین درجه یک اعلا

زعفران نگین اعلا:

اگر بلافاصله بعد از برداشت گل زعفران؛ قسمت خامه یا سفیدی را از کلاله ها جدا کنند زعفرانی درشت و تمام قرمز به وجود می‌آید که به آن زعفران نگین گفته می شود.

زعفران نگین به درجه کیفیت های مختلف تقسیم بندی می شود. زعفران نگین اعلا دارای بالاترین قدرت رنگ دهی بوده و ویژه صادرات به خارج از کشور است.

از نظر ظاهری نیز این نوع زعفران دارای کلاله های صاف، درشت، طویل و زیبا می باشد که بسیار مشتری پسند است. برای خرید انواع زعفران نگین در مقادیر کیلویی و گرمی به صورت فله و بسته بندی شده می توانید ما ارتباط بگیرید.

خرید زعفران اعلا با تضمین آزمایشگاهی:

خرید زعفران درجه یک با تضمین آزمایشگاه

همانطور که اشاره کردیم انواع زعفران در درجه کیفیت های مختلف در بازار وجود دارند. اگر خریدار زعفران با انواع زعفران و درجه کیفیت های آن آشنایی چندانی نداشته باشد فروشنده به راحتی می تواند از ناآگاهی او استفاده کند.

به عنوان مثال بسیار دیده شده که زعفران سرگل را به جای زعفران نگین می‌فروشند. همچنین انواع بی کیفیت زعفران را با هم مخلوط کرده و به جای زعفران درجه یک قائنات عرضه می کنند. همواره برای خرید زعفران از مراکز فروش معتبر، اقدام نمایید.

شرکت ما یکی از معتبرترین مراکز خرید زعفران اعلا با تضمین آزمایشگاهی می باشد. ما به مشتریانی که در مقادیر کیلویی زعفران را خریداری می کنند آنالیز آزمایشگاهی زعفران را نیز تقدیمشان می‌کنیم.

این آنالیز نتیجه آزمایشات انجام گرفته روی زعفران است که تایید کننده اصل بودن و درجه کیفیت زعفران می باشد. برای خرید زعفران اعلا در مقادیر مثقالی و کیلویی می‌توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت روز زعفران فروشگاه فردوس

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران نگین50 میلیون تومان
زعفران سرگل46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.