قیمت یک مثقال زعفران سرگل صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه تولید زعفران سرگل:مشخصات زعفران سرگل:انواع زعفران سرگل و تفاوت بین آن:فروش کیلویی زعفران سرگل صادراتی:قیمت یک مثقال زعفران سرگل در بازار:
قیمت یک مثقال زعفران سرگل صادراتی

قیمت یک مثقال زعفران سرگل صادراتی امروز چقدر است؟ آیا با مشخصات زعفران سرگل و نحوه تولید آن آشنایی دارید؟ انواع زعفران سرگل و تفاوت بین آن در چیست؟ معتبرترین مرکز فروش زعفران سرگل کجاست؟

نحوه تولید زعفران سرگل:

تولید زعفران سرگل از زعفران پوشال و زعفران دسته

کمتر کسی است که نام زعفران سرگل را نشنیده باشد. با زعفران سرگل و نحوه تولید آن چقدر آشنایی دارید؟

نام زعفران سرگل به معنی این است که کلاله های قرمز رنگ از خامه بریده می‌شوند (از سر گل جدا می شوند).

همانطور که می دانید زعفران سرگل زعفرانی تمام قرمز است که قسمت سفیدی از کلاله های آن جدا شده است. نحوه تولید زعفران سرگل بدین صورت است که انواع زعفران دخترپیچ و پوشال که سفیدی دارند الک می شوند.

در طی این فرایند قسمت سفیدی از کلاله های قرمز رنگ جدا می‌شود اما برخی از کلاله ها نیز شکسته می شوند. به همین دلیل زعفران سرگل زعفران شکسته شده و دارای کلاله های ریزتری نسبت به زعفران نگین می‌باشد.

در ادامه در مورد ویژگی‌های زعفران سرگل و تفاوت آن با زعفران نگین صحبت خواهیم کرد.

مشخصات زعفران سرگل:

مشخصات کلاله های زعفران سرگل

یکی از مشخصات بارز زعفران سرگل، تمام قرمز بودن آن است. البته توجه داشته باشید بسته به درجه کیفیت زعفران، ممکن است مقداری سفیدی نیز در انتهای آن دیده شود. در ادامه در مورد انواع زعفران سرگل صحبت خواهیم کرد.

قدرت رنگ دهی زعفران سرگل بین ۲۲۰ تا ۲۴۰ می باشد. البته انواع زعفران سرگل موجود در شرکت ما قدرت رنگی بالای ۲۴۰ نیز دارند.

همانطور که به نحوه تولید زعفران سرگل اشاره کردیم این زعفران دارای کلاله های شکسته شده می باشد. لازم به یادآوری است که بسته به درجه کیفیت، درصد شکستگی متفاوت خواهد بود.

به عنوان مثال زعفران سرگل صادراتی دارای کمترین میزان شکستگی می باشد. شما می توانید انواع زعفران سرگل را با کیفیت ۱۰۰% تضمین شده در مقادیر کیلویی و گرمی به صورت فله یا بسته بندی شده از شرکت ما خریداری کنید.

برای اطلاع از قیمت یک مثقال زعفران سرگل و یا قیمت گرمی و کیلویی زعفران می توانید با ما ارتباط بگیرید.

انواع زعفران سرگل و تفاوت بین آن:

انواع زعفران سرگل و تفاوت بین آنها

زعفران سرگل از نظر درجه کیفیت به انواع مختلف تقسیم بندی می شود. در واقع زعفران سرگل اعلا، زعفران سرگل درجه یک یا زعفران سرگل صادراتی اسامی مشابه هستند.

زعفران سرگل صادراتی دارای کمترین میزان شکستگی در کلاله ها می باشد. قدرت رنگ دهی آن بالاتر از زعفران سرگل ممتاز است. سفیدی در زعفران سرگل صادراتی وجود نداشته و تمام قرمز می باشد.

در زعفران سرگل ممتاز ممکن است مقداری سفیدی در انتهای برخی از کلاله ها وجود داشته باشد. کلاله های زعفران سرگل ممتاز دارای فر خوردگی هستند که ناشی از نحوه خشک کردن سنتی آن می باشد.

زعفران سرگل شکسته از نظر کیفیت درجه ۳ بوده و دارای بیشترین میزان شکستگی است. در واقع می توان گفت در حین تولید زعفران نگین و زعفران سرگل صادراتی، کلاله هایی که ریز و شکسته شده اند جدا شده و به عنوان زعفران سرگل شکسته عرضه می شوند.

این نوع زعفران از عطر و بوی بی‌نظیری برخوردار بوده اما از نظر ظاهری خرد و شکسته شده است. قدرت رنگی زعفران سرگل شکسته تفاوت چندانی با سرگل ممتاز ندارد اما به نسبت کمتر از آن می باشد.

برای اطلاع از قیمت یک مثقال زعفران سرگل صادراتی و ممتاز و سایر انواع زعفران می توانید با ما تماس بگیرید.

فروش کیلویی زعفران سرگل صادراتی:

اگر در حوزه صادرات و تجارت زعفران به خارج از کشور فعالیت دارید می توانید زعفران صادراتی را در مقادیر کیلویی از شرکت ما خریداری کنید. صفر تا صد صادرات زعفران را نیز برایتان انجام می دهیم.

ما در قطب تولید زعفران یعنی منطقه قائنات استقرار داریم و در تمام ایام سال به زعفران اصل و درجه یک دسترسی همیشگی داریم.

تامین زعفران در مقادیر کیلویی در کمترین زمان ممکن برای مشتریان فراهم شده است. آنالیز آزمایشگاهی زعفران خریداری شده نیز به مشتریان تقدیم می‌شود تا از بابت اصل بودن زعفران و کیفیت آن دغدغه خاطر نداشته باشند.

جهت خرید کیلویی زعفران صادراتی می توانید با ما تماس بگیرید.

فروش کیلویی زعفران سرگل درجه یک

قیمت یک مثقال زعفران سرگل در بازار:

زعفران در بازار ایران در وزن های مثقالی و گرمی در بسته بندی های مختلف عرضه می شود. نوع و کیفیت زعفران در درجه اول عاملی است که قیمت آن را تعیین می کند.

به عنوان مثال قیمت زعفران نگین با قیمت زعفران سرگل متفاوت است. زعفران سرگل ممتاز ارزان تر از زعفران سرگل صادراتی می‌باشد چرا که کیفیت آنها متفاوت است.

اینکه زعفران در چه بسته بندی به فروش برسد نیز روی قیمت اثر گذار است. فروش زعفران در بسته بندی های خاتم فلزی، گران قیمت تر از ظروف پلی کریستال می باشد.

بعلاوه بازار زعفران نوسانات قیمتی زیادی داشته و روزانه تغییر می‌کند. بنابراین چنانچه قصد اطلاع از قیمت یک مثقال زعفران سرگل در بازار را دارید می توانید هم اکنون با ما ارتباط بگیرید.

قیمت روز زعفران فروشگاه فردوس

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران نگین50 میلیون تومان
زعفران سرگل46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.